מידע איך מכניסים לPA700 שני סטים שונים ?

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
איך מכניסים לPA700 שני סטים שונים ?
יש לי סט יפה שקניתי לפני זמן ויש שם דברים יפים, אבל יש לי עוד סט ישן יותר שאני רוצה גם משם להכניס צלילים ומקצבים נוספים
ניסיתי להעלות משם מקצבים וצלילים באופן פרטני אז המקצבים עלו בלי התיפוף כלל, וחלק מהצלילים בכלל לא עלה !
מה עושים ?
אם אפשר הסבר מפורט כי אני לא מומחה בהגדרות הפנימיות של האורגן

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אף אחד לא יודע ?
איפה מומחי קורג ?

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
נדמה לי, (לא בטוח) שישנה תוכנה בשם KORD SET MANAGER ששם אפשר לעשות סדר בדברים כאלה
תברר
פה קישור לאתר

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
נדמה לי, (לא בטוח) שישנה תוכנה בשם KORD SET MANAGER ששם אפשר לעשות סדר בדברים כאלה
תברר
פה קישור לאתר
זה לא יעזור לי להוריד את התוכנה, כי אני לא יודע להשתמש בה !

מ. בלוי

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תנסה לעיין (או להקפיץ שאלה) כאן
גם אני לא יודע איך עובדים עם זה, אין לי קורג, אבל זו בעיה נפוצה כל העניין של הסטים, כך שאני מתאר לעצמי שמישהו עם טיפה יותר ניסיון ממני ידע כבר לעזור לך

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
יש 2 אפשרויות 1. דרך האורגן אתה בודק כל מקצב על איזה סאונד הוא יושב בכל אחד מ8 הערוצים ומעתיק אותם לסט השני, רק שים לב למיקומים שזה נשאר באותו מיקום יוזר כמו בסט המקורי, ואם זה תפוס ואתה ממקם במקום אחר כנס לאדיט סטייל ותפנה למיקומים הנכונים כך תעשה על כל מקצב כפול כל הוראציות, הSTS של המקצב, הסאונדים, וזהו...
אפשרות שניה כמו שכתב אריקליד ובע"ה אתה תהיה מרוצה.
איך מכניסים לPA700 שני סטים שונים ?
יש לי סט יפה שקניתי לפני זמן ויש שם דברים יפים, אבל יש לי עוד סט ישן יותר שאני רוצה גם משם להכניס צלילים ומקצבים נוספים
ניסיתי להעלות משם מקצבים וצלילים באופן פרטני אז המקצבים עלו בלי התיפוף כלל, וחלק מהצלילים בכלל לא עלה !
מה עושים ?
אם אפשר הסבר מפורט כי אני לא מומחה בהגדרות הפנימיות של האורגן

אריקליד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
זה רק בחלק מהמקצבים יעבוד שני סטים עם בסיס דגימות שונה, יצטרך שילוב.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
יש 2 אפשרויות 1. דרך האורגן אתה בודק כל מקצב על איזה סאונד הוא יושב בכל אחד מ8 הערוצים ומעתיק אותם לסט השני, רק שים לב למיקומים שזה נשאר באותו מיקום יוזר כמו בסט המקורי, ואם זה תפוס ואתה ממקם במקום אחר כנס לאדיט סטייל ותפנה למיקומים הנכונים כך תעשה על כל מקצב כפול כל הוראציות, הSTS של המקצב, הסאונדים, וזהו...
אפשרות שניה כמו שכתב אריקליד ובע"ה אתה תהיה מרוצה.
א. גם אם נגיד אני עושה דרכך, אני צריך להביא אליך את האורגן ?
ב. איך אני אעביר לך את הסט, כי אחד מהם קניתי והמתכנת לא מסכים אפילו להשאיל אותו לחבר ?!

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
א. גם אם נגיד אני עושה דרכך, אני צריך להביא אליך את האורגן ?
ב. איך אני אעביר לך את הסט, כי אחד מהם קניתי והמתכנת לא מסכים אפילו להשאיל אותו לחבר ?!
א. לא הכל דרך המייל
ב. בודאי שאני שומר על זכויות היוצרים ב100 אחוז אתה יכול להיות רגוע לגמרי מהבחינה הזאת. אני יכול להגיד לך שמכל הקלידנים שעשיתי להם עבודות שלחו לי כבר את כל החומר של כל המתכנתים שקיים היום מכל הסגנונות, והכי יקרים שיש בשוק. זה אני יכול להגיד לך עלי, מה שסיכמת עם המתכנת זה ענין שלכם.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
א. לא הכל דרך המייל
ב. בודאי שאני שומר על זכויות היוצרים ב100 אחוז אתה יכול להיות רגוע לגמרי מהבחינה הזאת. אני יכול להגיד לך שמכל הקלידנים שעשיתי להם עבודות שלחו לי כבר את כל החומר של כל המתכנתים שקיים היום מכל הסגנונות, והכי יקרים שיש בשוק. זה אני יכול להגיד לך עלי, מה שסיכמת עם המתכנת זה ענין שלכם.
כמה העלות ?

ששון 2

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
תלוי בעבודה. תשלח לי בפרטי יותר פרטים ואוכל להגיד לך

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה