איך מחזירים ווינדוס 11 לווינדוס 10?

שירי כהן

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
והאם יש מצב שהשדרוג הזה קרה לבד בלי שאישרתי אותו, זה אוטומטי?
המחשב עובד ל-א-ט.. וגם לא רגילה לממשק.
תודה!

united state

משתמש פעיל
אפשר ללכת לאפשרויות שחזור בהגדרות מחשב ושם ללחוץ על חזרה ל10 (אפשרות כזאת זמינה לזמן מוגבל שלאחריו אי אפשר לחזור וצריך להתקין מחדש )

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יהו גם לי ישתנה המראה פתאום זה 11 לא אחזתי זה משגע אותי כי כל התקיות צהובות לא רואים מה יש בתוכו ויש לי מלא תקיות של תמונות וקטוריות ואני ממש מתחרפנת לפתוח כל פעם לדעת מה יש בתוכו זה גם קשור ואם כן איפה נמצא ההגדרות שחזור, תודה מאד!!!!

רעיון טוב

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אז לא ממליצים לעבור ל11?
הגיוני שזה מתחלף לבד?

united state

משתמש פעיל
ציטוט מאתר מיקרוסופט קישור

למשך זמן מוגבל לאחר השדרוג ל- Windows 11, תוכל לחזור לגירסה הקודמת של Windows על-ידי בחירת התחל > הגדרות > מערכת > שחזור . לצד חזור אל , בחר חזור. פעולה זו תשמור על הקבצים האישיים שלך, אך תסיר אפליקציות ומתאמים שהותקנו לאחר השדרוג, וכן את כל השינויים שביצעת בהגדרות. ברוב המקרים יהיו לך 10 ימים לחזור לגירסה הקודמת.

stm3948

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ציטוט מאתר מיקרוסופט קישור

למשך זמן מוגבל לאחר השדרוג ל- Windows 11, תוכל לחזור לגירסה הקודמת של Windows על-ידי בחירת התחל > הגדרות > מערכת > שחזור . לצד חזור אל , בחר חזור. פעולה זו תשמור על הקבצים האישיים שלך, אך תסיר אפליקציות ומתאמים שהותקנו לאחר השדרוג, וכן את כל השינויים שביצעת בהגדרות. ברוב המקרים יהיו לך 10 ימים לחזור לגירסה הקודמת.
חזרתי ל10 יהו הצלת אותי!! ממש כך יום אחד הייתי צריכה לעצב משו אם כל מיני וקטורים נגמר לי באותו יום הזכאות מפרייפיק לא ידעתי מה אני עושה לכי תפתחי 100 תקיות בשביל למצוא איזה אבטיח....
אז מי שהדבר הזה יפריע לה אני לא ממליצה לעבור לזה

זה לא אמור לקרות ללא אישור, אך כפי איך שאני מכיר את מייקרוסופט, הם יכולים למצוא עילה איך לקבל אישור בלי שישימו כמעט לב...
וינ11 בעיקרון יותר משוכלל בכמה דברים, אך חסרים בו הרבה שיפורים שב10 יש אותם בלי בעיות, וזה מוזר ביותר למה הם לא יכלו להעתיק כמה שיפורים מהישן לחדש... לדוגמא הסייר של 11 סוחב מאד ולפעמים אפילו קורס, מה שב10 כמעט ולא קורה אפילו במחשבים הכי דפוקים, וגם כמה הגדרות ופונקציות נעלמו ממסך התחל ומנהל המשימות, מאידך אפשר להתקין אליו אנדרואיד וAPK, ועוד כל מיני דברים טובים.
בקיצור, יש מעלות וחסרונות בזה, אני אישית משתמש ב11, ובינתיים עשיתי תיקונים רבים מה שהזדמן ב"ה, (חלק שלי וחלק אחרים), לדוגמא, ומקוים שזה ישתפר עם הזמן ועם העדכונים בעה"י.

G.MUSIC

משתמש חדש
אני כבר לא רואה את האפשרות חזור, יש אופציה אחרת?

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
התקנה נקייה..
אבל אם כבר עושים את זה אז מתקינים 11 מעודכן עם שאר תוכנות והכל ירוץ..

לא נתקלתי בבעיות מיוחדות ב11
מערכת מצויינת

צ'וק

משתמש מקצוען
ווינדוס 11 האט לי מאוד את המחשב, חוץ מקצת עיצובים גרפיים לא ראיתי בו שום יתרון
חבל "לשדרג", משחק יקר מידי...

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ווינדוס 11 האט לי מאוד את המחשב, חוץ מקצת עיצובים גרפיים לא ראיתי בו שום יתרון
חבל "לשדרג", משחק יקר מידי...
בשדרוג זה באמת לא תמיד עובד חלק.
בהתקנה נקייה במחשבים מתאימים מערכת מעולה ממש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  20  פעמים

לוח מודעות

למעלה