מידע שימושי איך מוכרים באיביי בשיטת הדרופשיפינג - מדריך למתחילים

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ישראל123;2315783:
אולי שמישהו יעלה סירטוני הדרכה לתוכנה הזו dsmtool ולאתר הזה ebates
לאלו שלא יודעים אנגלית
אם יהיה ביקוש משמעותי, לא אכפת לי לעשות ובינר על זה אבל ייתכן ועדיף שחושם יעשה
נכתב ע"י אאססתתרר;2316497:
bekki, ניסית למכור דרך ETSY? נראה לי יותר מתאים למי שמייצר עבודות יד

טוב אשר תאחוז בזה וגם מזה אל תנח את ידך...

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לא מוצאת איך נרשמים לשיפינג פס בוולמרט. אפשר עזרה? תודה

ישראל123

משתמש פעיל
שתי שאלות:
1. האם חייבים בשביל למכור בשיטה זו לפתוח חנות באיביי?
2. האם כשמתבצעת הזמנה באיביי התוכנה DSMtool מבצעת אוטומטית את ההזמנה באמזון, או רק מודיעה לי על ההזמנה, ואני צריכה לבצע את ההזמנה באמזון?
3. נרשמתי בתוכנה DSMtool ואני מנסה להעלות מוצר אבל יש תקלה:
'Validation result: Error and Warning

Total Fee: $0

Errors:
Your weekly selling activity limits have been exceeded, or the user has not registered as a seller. Please check eBay for selling requirements.

Warnings:
Funds from your sales will be unavailable and show as pending in your PayPal account for a period of time.

Back to edit

גם בהגדרות יש תקלה.

העלתי תמונות.

חושם, האם תוכל לומר לי מה התקלות?

https://drive.google.com/open?id=0B41rawUWW1wxNmgyMl9yUVQ0Rnc

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אאססתתרר;2316804:
אני לא מוצאת איך נרשמים לשיפינג פס בוולמרט. אפשר עזרה? תודה

קודם כל פתחת חשבון משתמש שם?
אח"כ בMy Acount יש משהו כמו try shippingpass

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י ישראל123;2316813:
שתי שאלות:
1. האם חייבים בשביל למכור בשיטה זו לפתוח חנות באיביי?
2. האם כשמתבצעת הזמנה באיביי התוכנה DSMtool מבצעת אוטומטית את ההזמנה באמזון, או רק מודיעה לי על ההזמנה, ואני צריך לבצע את ההזמנה באמזון?
3. נרשמתי בתוכנה DSMtool ואני מנסה להעלות מוצר אבל יש תקלה:

Errors:
Your weekly selling activity limits have been exceeded, or the user has not registered as a seller. Please check eBay for selling requirements.

Warnings:
Funds from your sales will be unavailable and show as pending in your PayPal account for a period of time.

Back to edit

גם בהגדרות יש תקלה.

העלתי תמונות.

חושם, האם תוכל לומר לי מה התקלות?

https://drive.google.com/open?id=0B41rawUWW1wxNmgyMl9yUVQ0Rnc
1. לא חייבים חנות אבל חייבים שהחשבון שלך יהיה חשבון מכירה ולא רק קניה. צריך לשייך אותו עם הפייפל, זה יכול לקחת יום-יומיים עד שמאשרים.
2. התוכנה לא מבצעת את ההזמנה אוטומטית אבל יש שם תוסף לכרום שכאשר אתה פותח את המייל שקיבלת מפייפל שהגיע תשלום, נפתח לך בדפדפן דף חדש עם המוצר באמזון, והתוסף מכניס את פרטי הקונה ואתה רק צריך לאשר את הרכישה ולהכניס כ.אשראי וכו'. לאחר שמתקבל מייל מאמזון עם פרטי המשלוח, ברגע שאתה פותח את המייל התוסף נכנס לפעולה ופותח את DSMTOOL ומכניס אוטומטית את מס' המעקב והחברה המשלחת לאיביי.
אבל:
א. נטפרי לא מאפשרים להוריד את התוסף הזה (אני מאמין שאם יהיה ביקוש הם יתנו. זה דורש מצידם קצת מאמץ לפתוח חשבון באיביי, ב DSM וכו'). אני הצלחתי להוריד את זה עם חיבור אחר, לפני שהתקנתי את תוכנת Wefree.
ב. בנטפרי התוסף הזה עובד רק על המעקב משלוח אבל לא על ההזמנה. אני מאמין כנ"ל שאם עוד יפנו אליהם בנושא הם ימצאו לזה פתרון
3. יש לי נטפרי אז אני לא רואה את התמונות בגוגל דרייב... אבל לפי ההודעה יש 2 אפשרויות:
או שהחשבון שלך לא מוגדר כחשבון מוכר, או שחרגת מהגבולות השבועיים שלך (לא יודע מה זה אומר... אולי הכוונה שיש לך מגבלה של מס' מוצרים ואתה מנסה להוסיף מוצרים מעבר למגבלה)

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
כן, ברור שפתחתי
אבל אני לא מוצאת, יש משהו ב50$ לשנה...
Take advantage of a Rollback on free shipping! You now get free 4-6 day shipping on any order of $50 or more. Return any unwanted items at your local Walmart or by mail. And if you sign up for our new ShippingPass service, you'll get free unlimited shipping in 3 days or less for just $50/year.

זה משהו חדש?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אה, ועוד שאלה, איך אני עוצרת את התהליך האוטומטי של התוסף לכרום של DMS, כדי שייכנס לאמזון או לוולמרט דרך אתר קאשבק כלשהו?

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אאססתתרר;2316889:
כן, ברור שפתחתי
אבל אני לא מוצאת, יש משהו ב50$ לשנה...
Take advantage of a Rollback on free shipping! You now get free 4-6 day shipping on any order of $50 or more. Return any unwanted items at your local Walmart or by mail. And if you sign up for our new ShippingPass service, you'll get free unlimited shipping in 3 days or less for just $50/year.

זה משהו חדש?

אני לא יודע מה זה rollback
תיכנסי דרך הקישור הזה
https://www.walmart.com/cp/1229595

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אאססתתרר;2316916:
אה, ועוד שאלה, איך אני עוצרת את התהליך האוטומטי של התוסף לכרום של DMS, כדי שייכנס לאמזון או לוולמרט דרך אתר קאשבק כלשהו?

האמת שאני לא בטוח איך זה עובד, אני ליתר ביטחון פשוט לא קונה את המוצר דרך התוסף אלא פותח את החשבון באיביי, רואה מה קנו ומשם נכנס ל eBates או ל TopCashBack , משם לוולמרט, ובתיבת החיפוש בוולמרט אני מדביק את המספר של המוצר בוולמרט כפי שמופיע במוניטור

אבל אני ישאל את המנהלים של DSM אם יש דרך להשתמש בתוסף ולקבל קשבק בכ"ז

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
תיכנס ל-sell.ebay.co.il ותראה שם סרטונים

bekki

משתמש מקצוען
נכתב ע"י ישראל123;2317061:
איך מגדירים את החשבון באיביי לחשבון מוכר?

יש שם למעלה צד שמאל sell אני טועה ,חברים?

אסתרררררר, אין לי עבודות יד, אני מוכרת מוצרים שאני מייצרת בחו"ל אם זה רלוונטי בשבילי כתבי לי כאן בבקשה מה זה האתר שציינת.

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י bekki;2317078:
יש שם למעלה צד שמאל sell אני טועה ,חברים?

אסתרררררר, אין לי עבודות יד, אני מוכרת מוצרים שאני מייצרת בחו"ל אם זה רלוונטי בשבילי כתבי לי כאן בבקשה מה זה האתר שציינת.

זה האתר
www.etsy.com/
תבדקי אם את בהגדרה הזו
Marketplace of individual sellers/creators of handmade or vintage items
art, and supplies

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י ישראל123;2316813:
שתי שאלות:
נרשמתי בתוכנה DSMtool ואני מנסה להעלות מוצר אבל יש תקלה:

Errors:

Warnings:

Back to edit

זה הסתדר? גם לי יש אותה בעיה.
הצלחתי להעלות מוצר ידנית, ובמוצר השני נתקעתי, הם רוצים לאמת מספר טלפון וכנראה שולחים לי SMS שאני לא יכולה לקבל...

ישראל123

משתמש פעיל
נכתב ע"י אאססתתרר;2318254:
זה הסתדר? גם לי יש אותה בעיה.
הצלחתי להעלות מוצר ידנית, ובמוצר השני נתקעתי, הם רוצים לאמת מספר טלפון וכנראה שולחים לי SMS שאני לא יכולה לקבל...

לא הסתדר לי עדיין
זה לא קשור לאימות טלפון, אלא משהו בהגדרות של איביי, שצריך להגדיר ברירת מחדל איזה משלוח את רוצה ומדיניות החזרה וכדו', כך הבנתי. אך לא הצלחתי לסדר את זה.
כמו כן נראה לי שהחשבון שלי באיביי אינו חשבון מוכר, מישהי תוכל לומר לי כיצד לבדוק?

אאססתתרר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכתב ע"י חושם;2342629:

אני כן, בקשתי ממישהו שיקבל במקומי את הSMS ומיד זה הסתדר
(בינתיים לא התעשרתי בסנט אחד אבל זה בעיה אחרת...)

חושם

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נכתב ע"י אאססתתרר;2342638:
בינתיים לא התעשרתי בסנט אחד אבל זה בעיה אחרת...

למה?
עכשיו זו התקופה הכי חמה
כל יום יש לי כמה וכמה מכירות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  8  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה