איך מגדירים לאאוטלוק שכתובת מסוימת היא 'דואר זבל'?

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
לעמוד על ההודעה, לחצן ימני/דואר זבל/ 'הוסף את השולח לרשימת השולחים החסומים'

אושר

משתמש מקצוען
כשאני עומדת על ההודעה ולוחצת על הלחצן הימני לא מופיעה לי האפשרות של 'דואר זבל' בכלל.

חיוכון

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באאוטלוק.
כלים>כללי הודעה>רשימת שולחים חסומים. ולהוסיף את הכתובת הרצויה.
יש לציין שזה לא חוסם לגמרי, אלא מעביר אוטומטית לפריטים שנמחקו.
בכלים>אפשרויות>תחזוקה, אפשר להגדיר שכל ההודעות מפריטים שנמחקו ימחקו אוטומטית ביציאה מהתכנה.
בהצלחה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אולי היא כבר בדואר זבל ולכן אין לך אפשרות כזו...

אושר

משתמש מקצוען
זה מופיע לי שוב ושוב ב'דואר שלא נקרא' . כבר סימנתי אותו כ'דואר שנקרא' וגם כך לא מופיעה לי האפשרות של 'דואר זבל'. מחקתי (יש לי 16 פריטים כאלה) וגם סילקתי אותם מ'פריטים שנמחקו' והנה הם שוב צצים לי ב'דואר שלא נקרא'... יש חור בדלי...
אחרי שבדקתי בכמה הודעות בדואר נכנס וראיתי שבהן בלחצן ימני מופיעה לי האפשרות של 'דואר זבל' ורק בהודעות הספציפיות האלה לא, עלה בדעתי שהבעיה כנראה שהן נשלחות לא מדואר אלקטרוני אלא מאתר אינטרנט. מה אני יכולה לעשות כדי להפסיק את זה? (הוא משלחה והיא חוזרת...)

DDFF

משתמש פעיל
מה זאת אומרת נשלח שוב ושוב? אותה הודעה? אולי זה בכלל רשומת RSS?

mirif

משתמש מקצוען
ואיך מבטלים את זה, מישהו יודע? אם קטלגתי כתובת מסויימת בטעות כדואר זבל זו פעולה בלתי הפיכה?

אושר

משתמש מקצוען
נכתב ע"י DDFF;417362:
מה זאת אומרת נשלח שוב ושוב? אותה הודעה? אולי זה בכלל רשומת RSS?
אופס, נפל הגרוש! זהו בדיוק - RSS -תודה רבה-רבה לך!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה