דרוש מידע איך מארגנים חומר במחשבי בי"ס, על הרשת הפנימית (מעין אתר, לא על האינטרנט)

גננת לשעבר

משתמש פעיל
שלום וברכה
אני רוצה לארגן חומרי למידה על הרשת הפנימית של בי"ס. מעין מרכזיה פדגוגית, שכל תלמידה תוכל למצוא ולהדפיס את החומרים הנדרשים לה.
אני רוצה שזה יראה כמו אתר, אבל לא יהיה על האינטרנט אלא על הרשת הפנימית. איך עושים את זה?

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
את יכולה לעשות אתר אינטרנט שמבוסס על IP פנימי, והכניסה אל האתר גם דרך IP פנימי. אבל צריך מישהו מומחה להגדיר הכל.

גננת לשעבר

משתמש פעיל
מה העלות של דבר כזה?
איך העידכון של תכנים בהמשך? מסובך?

אין תוכנות חינמיות לדבר כזה? מעין יצירת אתר, שיש המון חינמיים?

הפקות כתיבה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
אצלנו יש תוכנת שיתוף קבצים של דרובוקס
על כל המחשבים
נח מאד
טכנית לא יודעת פרטים

Tehilla Adler

ללמוד אנגלית כמו באמריקה
מנוי פרימיום
אני יודעת על סמינר ממש גדול שפיתח moodle שיעבוד מקומית (על הרשת הפנימית) ועובד מעולה ממש.
עלות הפיתוח לא ממש זולה אבל בגלל שהקוד הבסיסי קיים אז זה יותר זול מלעשות קוד חדש לגמרי וחווית השימוש היא מעולה כמעט כמו בmoodle

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אפשר ליצור אתר אבל לא לקדם אותו בגוגל וכך הוא לא מופיע בחיפוש...

גננת לשעבר

משתמש פעיל
אני מחפשת משהו שיעבוד בכל המחשבים בסמינר, על הרשת הפנימית, שחסומה בהם הגישה לאינטרנט (טכנאי המחשבים שלנו חסם)

כרגע יש כונן משותף, כל מה שמכניסים אליו נגיש מכל המחשבים.
אני מחפשת את האופשרות הויזואלית להציג גישה מאורגנת לכל תיקיה.

הגישה עצמה כבר קיימת כיום, אני רק רוצה משהו שנראה יפה, עם אופציה ללחוץ על קישורים שונים, שיובילו כל אחד לתיקיה אחרת.

תודה רבה לכל העוזרים

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
בעקרון אפשר לעשות קובץ PDF עם קישורים, אני לא יודעת אם אפשר ליצור קישורים לתיקיות...
אבל אפשר לעשות בתצוגה של התיקיות שבמקום התיקיה הסטנדרטית תהיה תמונה אחרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה