איך לשדרג עבודה?

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש לי מעל 6 שנות ניסיון fullstack עם פרופיל פעיל ב stackoverflow.
  • אני מחפש להשתדרג וכמה אמרו לי רק לינקדאין אבל זה חסום בנטפרי, מה האלטרנטיבות שכדאי לנסות?
  • איך מתמודדים עם האנגלית שזה בעיקר דרך google translate?
  • ואיזה ציפיות שכר כדאי לדרוש שלא יהיה מדי גבוה ולא מדי נמוך?

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
אני מחפש להשתדרג וכמה אמרו לי רק לינקדאין אבל זה חסום בנטפרי, מה האלטרנטיבות שכדאי לנסות?
תמצא דרך להפעיל ולתחזק חשבון לינקדאין. כל תחליף אחר לא מתקרב לזה.
איך מתמודדים עם האנגלית שזה בעיקר דרך google translate
לצערי לא קיימת דרך ״להתמודד״ אם אי ידיעת אנגלית. חייבים לדעת אנגלית לפחות ברמה בסיסית. פשוט תשקיע בזה. לא תתחרט.
ואיזה ציפיות שכר כדאי לדרוש שלא יהיה מדי גבוה ולא מדי נמוך?
אם אתה מצליח להוריד את המחסומים החיצוניים שמפריע לך להיות כאחד המפתחים - באזור 25-30K
אם לא, באזור 10-12K

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
תמצא דרך להפעיל ולתחזק חשבון לינקדאין. כל תחליף אחר לא מתקרב לזה.
בקיצור עם נטפרי אין אפשרות.
כמה אמרו לי את זה בעבודה שרק עם לינקדאין.
אז לשלם למישהו?

לצערי לא קיימת דרך ״להתמודד״ אם אי ידיעת אנגלית. חייבים לדעת אנגלית לפחות ברמה בסיסית. פשוט תשקיע בזה. לא תתחרט.
עם הבסיס בקרוא וכתוב מסתדר מצוין, עניתי עשרות תשובות בstackoverflow.
השאלה איך מתקדמים עם האנגלית?

למה הכוונה?
מחסומים החיצוניים

מציין שעברתי ממזמן את 10-12K.

java

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הנדסת תוכנה
לא מספיק הבנתי מה רמת האנגלית הקיימת,
אבל מחפשים אצלינו מפתחי פולסטאק תותחים.

נא לא לשלוח בלי ניסיון :(
(עדיפות לreact +node/python)

נערך לאחרונה ב:

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
עם הבסיס בקרוא וכתוב מסתדר מצוין, עניתי עשרות תשובות בstackoverflow.
לא הבנתי מה אתה מתכוון. מה זה בסיס.
אם אתה יכול לקרוא ולכתוב חופשי או כמעט חופשי, אז זה מצוין. אבל אם אתה צריך טרנסלייט 10 פעמים בשביל לקרוא 10 שורות, זה כנראה מחסום

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
לא הבנתי מה אתה מתכוון. מה זה בסיס.
אם אתה יכול לקרוא ולכתוב חופשי או כמעט חופשי, אז זה מצוין. אבל אם אתה צריך טרנסלייט 10 פעמים בשביל לקרוא 10 שורות, זה כנראה מחסום
להערכתי רוב המתכנתים כאן בפורום לא יודעים אנגלית חופשי אחד לדוגמה
אפשר לדעת מה רמת האנגלית שלי.
השאלה היא איך מתמודדים עם זה, או איך כל אחד משפר את האנגלית שלו?
קראתי ועדיין קורה המון באנגלית אבל לא מרגיש את השיפור כשאני בא לכתוב.

UU

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
יש אתר בשם פורטל דרושים
יש לו מגוון יפה של משרות הייטק
אפשר למצוא היום גם בי לינקאין, אבל זה מורכב יותר.
הבסיס אומר - לשלוח קו"ח, אבל בכמויות. ואז מישהו יחזור
לגבי רמת אנגלית - לא בכל מקום צריך, מצד שני - לא כדאי שזה יסנן משרות, אז לבוא עם נכונות להשקיע בכך במידת הצורך, ואם באמת יהיה מדובר במשרה שמצריכה אנגלית ברמה גבוהה - לקחת איזה שהוא קורס טוב, וגם משתפשפים תו"כ עבודה.
אם יש ממש חסם ברכישת שפה - אפשר להוריד על זה משרות (עדיף לא בשלב בדיקה ראשונית אלא אחרי ראיון שברור שהאנגלי נדרשת באמת), בארץ יש משרות שלא דורשות אנגלית ברמה גבוהה, בהחלט.

nhfk

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
עיצוב ואדריכלות פנים

this my name

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
ממליצה

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
יש אתר בשם פורטל דרושים
יש לו מגוון יפה של משרות הייטק
אפשר למצוא היום גם בי לינקאין, אבל זה מורכב יותר.
הבסיס אומר - לשלוח קו"ח, אבל בכמויות. ואז מישהו יחזור
מכיר את כל הפלטפורמות הללו אבל שום דבר לא דומה לא כמעט ללינקדאין.
עבדתי כבר בכמה חברות בחלקם הייתי מהמפתחים הבכירים (שזה אומר שאני המוצא האחרון בחברה לאתגרים שמתכנתים אחרים לא הצליחו להתגבר עליהם, או הטמעת טכנולוגיות חדשות), ואז החילונים בחברה אומרים לי מה הפרופיל שלך בלינקדאין כדי שנמליץ לך אני עונה להם שאין לי.
ההסתברות למצוא עבודה טובה בקלות ותגמול הוגן, לפי מה שידוע לי כרגע זה רק לינקדאין.

לגבי רמת אנגלית - לא בכל מקום צריך, מצד שני - לא כדאי שזה יסנן משרות, אז לבוא עם נכונות להשקיע בכך במידת הצורך, ואם באמת יהיה מדובר במשרה שמצריכה אנגלית ברמה גבוהה - לקחת איזה שהוא קורס טוב, וגם משתפשפים תו"כ עבודה.
אם יש ממש חסם ברכישת שפה - אפשר להוריד על זה משרות (עדיף לא בשלב בדיקה ראשונית אלא אחרי ראיון שברור שהאנגלי נדרשת באמת), בארץ יש משרות שלא דורשות אנגלית ברמה גבוהה, בהחלט.
לקחתי כבר כמה קורסים וקראתי המון.
מעניין אותי לשמוע דברים יצירתיים שאנשים אחרים עשו כדי להתקדם עם האנגלית.

בדקת עם נטפרי?
בעבר כתבו כאן שפתחו לאנשים שבאמת צריכים
היה פתוח בעבר למי שצריך
מחמת סיבות זה נסגר לעע ומחפשים פתרון לדבר.

לא נראה לי שהם לא יודעים מה זה...
אין לי מטרה להתנגח בנטפרי המטרה שלי זה ללמוד מחרדים אחרים מה הם עשו ועושים כדי להשתדרג בעבודה במצב הנתון.

קדימון

משתמש פעיל
הנדסת תוכנה
מה מיוחד בליקדאין? אשמח להסבר
מקווה שאתה לא ציני...
מכיר את כל הפלטפורמות הללו אבל שום דבר לא דומה לא כמעט ללינקדאין.
עבדתי כבר בכמה חברות בחלקם הייתי מהמפתחים הבכירים (שזה אומר שאני המוצא האחרון בחברה לאתגרים שמתכנתים אחרים לא הצליחו להתגבר עליהם, או הטמעת טכנולוגיות חדשות), ואז החילונים בחברה אומרים לי מה הפרופיל שלך בלינקדאין כדי שנמליץ לך אני עונה להם שאין לי.
ההסתברות למצוא עבודה טובה בקלות ותגמול הוגן, לפי מה שידוע לי כרגע זה רק לינקדאין.
אם זה לא מספיק אז אסביר שוב, עבדתי מול עשרות אנשים חלקם מתכנתים מקצועיים שאם הם היו נותנים לי המלצה בלינקדאין.
כנראה שהייתי מוצא עבודה הרבה יותר טובה ומתגמלת.

s976

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
בלבלת אותנו לגמרי. כאשר קוראים את ההודעה הראשונה שלך, מתקבל רושם ברור שמדובר במישהו טרי לחלוטין בתחום (לא מוצא דרך לתחזק חשבון לינקדאין - נו, באמת. עבודה עם אנגלית רק דרך טרנלייטור. לא יודע מה צפי השכר).
ובהודעות הבאות אתה הולך ומגלה טפח ומכסה טפחיים עד שבסוף מבינים שמדובר במפתח מנוסה ומוכשר עם ניסיון תעסוקתי עשיר.
:)
בשביל לייעץ משהו צריך להבין מי עומד מולך :)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה