לימוד נהיגה איך לעזוב בשלום מורה נהיגה?

מצב
הנושא נעול.

בונג'סטה

משתמש רשום
זה נכון בצורה מאוד חלקית, כלומר, ברור שמי שנפסל על חניה כדאי שיתרגל את זה מתוך שינה, אבל רוב הדברים זה לא חוסר ידע אלא עומס העבודה ביחד עם הלחץ, והפיתרון לזה הוא לתרגל הכל על מצב אוטומט או לסדר בראש "צ'ק ליסט" בדיוק מה צריך לעשות ומתי, ואת זה קל הרבה יותר לעשות מול מסך מצולם שניתן לעצור ולשנן לעצמך "כשאתה רואה את הבניין האדום זה אומר שמיד אחריו הרחוב הופך לחד סיטרי", או "אחרי שדרת העצים הזו יש תמרור עצור", או "הכביש הארוך הזה מסתיים ברמזור קצר מאוד - להיות מוכנים".
לא חושב שרשימה של טסטר "התערבתי כדי למנוע תאונה" או "סיכון הולך רגל" או "אי הסתכלות במראות" עוזרת משהו למישהו.
קודם כל מנין לך מה גרם לפסילת הטסט אתה מנחש שזה עומס לחץ ןכו'..
אני הצעתי שתבדוק בעצמה אם יש סיבה מסוימת שחוזרת על עצמה
לא חושב שרשימה של טסטר "התערבתי כדי למנוע תאונה" או "סיכון הולך רגל" או "אי הסתכלות במראות" עוזרת משהו למישהו.
ברור שעוזר אם כתבו לך כמה פעמים אי הסתכלות במראות אתה אמור להבין שזה הצד החלש שלך ולתרגל את זה
ואם כתבו אי שמירת נתיב אתה צריך להתחיל לתרגל שמירה על נתיב בלי סטיות ברור שזה עוזר ונצרך
(אגב גם אם על הסיבה הזאת ספציפית הטסטר לא נתן ברקס אם הוא כותב אותה זה אחת הסיבות שגרמו לו להיות חסר ביטחון בך ועם רגל קלה על הברקס...)
עצתי ל @שוקלד בלונדי
לפני כל הטיפים והסגולות והקמיעות
יש דברים שזה בידנו
וללמוד מהעבר זה הבסיס של הבסיס
תבקשי סיכום של כל הטסטים ותראי אם יש משהו שחוזר על עצמו
חבל על בזבוז הזמן זה האלף שבאלף
(אם זה לא עוזר לכי למקום שיותר קל לעבור טסט אל תחליפי סתם מורה נהיגה)

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
קודם כל מנין לך מה גרם לפסילת הטסט אתה מנחש שזה עומס לחץ ןכו'..
אני הצעתי שתבדוק בעצמה אם יש סיבה מסוימת שחוזרת על עצמה

ברור שעוזר אם כתבו לך כמה פעמים אי הסתכלות במראות אתה אמור להבין שזה הצד החלש שלך ולתרגל את זה
ואם כתבו אי שמירת נתיב אתה צריך להתחיל לתרגל שמירה על נתיב בלי סטיות ברור שזה עוזר ונצרך
(אגב גם אם על הסיבה הזאת ספציפית הטסטר לא נתן ברקס אם הוא כותב אותה זה אחת הסיבות שגרמו לו להיות חסר ביטחון בך ועם רגל קלה על הברקס...)
עצתי ל @שוקלד בלונדי
לפני כל הטיפים והסגולות והקמיעות
יש דברים שזה בידנו
וללמוד מהעבר זה הבסיס של הבסיס
תבקשי סיכום של כל הטסטים ותראי אם יש משהו שחוזר על עצמו
חבל על בזבוז הזמן זה האלף שבאלף
(אם זה לא עוזר לכי למקום שיותר קל לעבור טסט אל תחליפי סתם מורה נהיגה)
ממי אני אבקש סיכום?

שוקי123456

משתמש רשום
נראה לי שאם יש אישור על תשלום דמי רישום לבי"ס הקודם
לא צריך לשלם שוב
, ככה אמר לי מורה אליו עברתי, (עדיין לא הגעתי לשלב של הטסט)

אין שמות מקוריים...

משתמש פעיל
צילום מקצועי
ממשתתפת בצערך.
אבל נראה לי שבשביל לעבור הכי חשוב להיות רגועים. אני לא עברתי בכמה טסטים. ואז בטסט האחרון הטסטר התקרב והמורה שלי הסתובבה אלינו ואמרה לנו: "אוי ואבוי". רק תבינו את רמת הלחץ- אם המורה נלחצת מהטסטר. באותו רגע הבנתי שבכל מקרה אין לי הרבה סיכוי אז אני נוהגת לכיף שלי ולא מתייחסת אליו- כי כנראה שאני לא יעבור אם אפילו המורה בלחץ ממנו. נהגתי בכיף שלי, והיה לי טסט קשה- בלי יציאה מהעיר וברחובות צרים מאד- ועברתי.
נראה לי שזה רק בגלל שהייתי רגועה.
אהההההההה ובעיקר בגלל שיום קודם עשיתי את סגולת ר' מתיא בן חרש, וגם לקחתי איתי ספר הזוהר לרכב- זה עובד...

העיקר שיהיה בהצלחה ואסור להתייאש- כולם עוברים בסוף, השאלה מתי- אבל עוברים.

באמת?
עברתי בית ספר ושילמתי עוד 250 ש"ח :(
אני שלמתי 200 שח על רישום לבית ספר הראשון
ואחרי המעבר בין המורות עוד 200 שח לבי"ס השני, היה שווה את הכסף!

מעבר בין מורים באותו בי"ס לא עולה כסף ורישום מחדש.

אלי הבוטח

משתמש רשום
את צריכה ממנו אישור על מס' השיעורים שעשית
(יש לך קבלות?)
אחרת מורה אחר לא יוכל להגיש אותך לטסט אחרי פחות מ28 שיעורים
לא צריך שום אישור הכל רשום במערכת של משרד הרישוי והביה"ס לנהיגה החדש מטפל בכל זה לבד (מניסיון)
אני עברתי מורה בלי לומר למורה השני והכל היה סבבה (הביה"ס החדש מעדכן את הישן והוא את המורה)
אם עוברים ביה"סצריך דמי רישום מחדש 200 ש"ח (עבור הביטוחים וכו')

רפי לייזרוביץ

משתמש רשום
לכל אחד בשלב שבו הוא אוחז, אני רוצה להציג תמונות ממסמכים שהיו בשימוש עד הרפורמה בלימודי הנהיגה [כמדומני בתאריך יולי 19].
בהזמנות זו, אשלח את תנחומי לכל הרופאים שעד אז היתה להם השלמת הכנסה מהנרשמים ללימודי נהיגה כאשר החתימו את הרופאים [היו שגבו על זה 200 שח]. ומאז תחילת הרפורמה נפסקה השלמה זו והטופס לא נדרש יותר אישור רופא אלא רק הצהרת בריאות של התלמיד עצמו.
המקום ימלא חסרנוכם בכבוד ולא בביזוי!!!

קבצים מצורפים

• תוכנית לימוד ב.JPG
    תוכנית לימוד ב.JPG
    6.4 MB · צפיות: 45
  • תוכנית לימוד א.JPG
    תוכנית לימוד א.JPG
    6.5 MB · צפיות: 40
  • דוח פסילה בטסט.JPG
    דוח פסילה בטסט.JPG
    6.5 MB · צפיות: 40

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
הרבה איחולי הצלחה!!!
אני לא יודע מה זה סימוטסט כך שלא אוכל לענות על שאלתך. כפי שנראה לי משדות סמנטיים אחרים לא נראה לי שזה עוזר. אבל כאמור אני לא מכיר.
שאלה: האם הורדת את התמונות שהעליתי על מיקודי לימוד ובחינה בנהיגה? אולי יש שם ידע שיוכל לקדם ולמקד אותך.
כן קראתי
זה מלחיץ!!
מיליון דברים צריך לעשות כשנוהגים

תחצ

משתמש פעיל
@שוקלד בלונדי אולי השם רצה שלא תעברי כך וכך פעמים, ואח"כ כן?
אנחנו לא יודעים מה רצונותיו. אנחנו יודעים שהוא רק רוצה לעשות לנו טוב. (ולא יודעים מה טוב לנו).
דבר נוסף, אולי תתפללי על @תותית י. שהיא תעבור מכל הלב, והיא עלייך, וכל המתפלל על חברו נענה תחילה.
(אומרים בשם הסטייפלר שגם אם עושים את זה כדי שזה יעזור לך, אם את מתפללת בכוונה על השניה, זה עוזר).

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
שעה מצוינת, ביום שישי בבוקר הרחובות ריקים, לא תיתקלי בהרבה חוצים במעבר החציה, אין הרבה תנועה
סיכוי סביר שתעברי
אגב, באיזה ימים ושעות היו הטסטים הקודמים?

שוקלד בלונדי

משתמש פעיל
@שוקלד בלונדי אולי השם רצה שלא תעברי כך וכך פעמים, ואח"כ כן?
אנחנו לא יודעים מה רצונותיו. אנחנו יודעים שהוא רק רוצה לעשות לנו טוב. (ולא יודעים מה טוב לנו).
דבר נוסף, אולי תתפללי על @תותית י. שהיא תעבור מכל הלב, והיא עלייך, וכל המתפלל על חברו נענה תחילה.
(אומרים בשם הסטייפלר שגם אם עושים את זה כדי שזה יעזור לך, אם את מתפללת בכוונה על השניה, זה עוזר).
מכירה את הסגולה הזאת
היא לא עובדת מניסיון רב ומר
מכירה את כל הסגולות משום מה עלי הם לא עובדות

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה