תווים איך כותבים תווים על חמשה?

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
מסקרן אותי לדעת איך כותבים תווים על חמשה, האם זו תוכנה שעושה את זה, ואם כן, איזו?

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
musescore זאת תוכנה, את השני אני לא מכירה.
קל למצוא אותה להורדה בחינם.
לא נראה לי שאפשר לכתוב בוורד...
MuseScore בחינם
Finale בתשלום
אם אני אצליח להבין מה העיקרון ויהיה לי גם זמן, בל"נ אבנה פונט כזה, שיתמוך גם בוורד:
צילום קצת גרוע, אבל כאן כתבתי את האות A וזה מה שיצא! A A יוצר גג ביניהם, A ופלוס, מאריך את אורך התו, A * מכפיל את התו באוקטבה וכו' וכו'.
אם אכיר טוב יותר את כל כללי החמשה, ייתכן שכל "וורדאי" פשוט יצליח לכתוב את התווים.
1656342461129.png

בן של מלך!

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עימוד ספרים
ראיתי את זה מזמן, אבל יש לזה הרבה בעיות, א, הגליפים לא מסודרים, צריך לנחש כל תו איפה הוא נמצא, ב, חסר לו גגונים של שמיניות תו, וכ"ש 1/16, ג, הבמולים והדיאזים שלו לא מסודרים, ולא חסרים לו בעיות תכנות, אני כמעצב אופן טייפ יודע איך לסדר את זה, אבל זה מאוד קשה ולכן כתבתי שאם יהיה לי זמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה