דרוש מידע איך חותמים אם לא כל ההורים השתתפו במתנת סוף שנה?

H. Clin

משתמש מקצוען
אנחנו נותנים מתנה משותפת לצוות של הישיבה של הבן שלי, אבל מתוך 12 בחורים, רק 8 הורים משתתפים. איך חותמים על הברכה? רושמים את כל השמות כדי שידעו בדיוק מי השתתף או להשאיר את זה כללי כאילו זה מכולם?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
רושמים את כל השמות כדי שידעו בדיוק מי השתתף
זה ההוגן, לכאורה.
תחשבי שאם זו מתנה מ-12 ילדים, זה עלול להתקבל עלוב (כאילו כל אחד השתתף בגרושים), לעומת 8 ילדים - שזה ממש מכובד.
את מדברת על 1/3 זה המון

רה"י

משתמש חדש
ניראה לי שאם כמעט כולם הביאו זה לא לעניין להתחיל לפרט מי כן ומי לא אבל אם זה משהו כמו חצי כיתה אז זה באמת דילמה רצינית אבל מניסיון אישי תמיד יש את אלו שיש להם השגות על כל דבר והם תמיד יהיו אופוזיציה אין מה לעשות
כוחה של דמוקרטיה;)

הדקלים

משתמש פעיל
אנחנו נותנים מתנה משותפת לצוות של הישיבה של הבן שלי, אבל מתוך 12 בחורים, רק 8 הורים משתתפים. איך חותמים על הברכה? רושמים את כל השמות כדי שידעו בדיוק מי השתתף או להשאיר את זה כללי כאילו זה מכולם?
בכמות כזו כן הייתי מציינת
בכיתות שזה בערך 26 מתוך 30 משלמים לא רושמים..

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לדעתי-לא לכתוב שמות פרטיים אלא מכל השיעור,לכתוב שמות זה אצבע בעין..
כמה הסכום שכל אחד משלם?
ניראה לי שאם כמעט כולם הביאו זה לא לעניין להתחיל לפרט מי כן ומי לא אבל אם זה משהו כמו חצי כיתה אז זה באמת דילמה רצינית אבל מניסיון אישי תמיד יש את אלו שיש להם השגות על כל דבר והם תמיד יהיו אופוזיציה אין מה לעשות
כוחה של דמוקרטיה;)
מדובר בשליש. זה המון, יחסית
בכמות כזו כן הייתי מציינת
בכיתות שזה בערך 26 מתוך 30 משלמים לא רושמים..
כאן מדובר על 20 מתוך שלושים, מבחינה יחסית

H. Clin

משתמש מקצוען
המון כסף..
מבין שלא שילמו
שלחתי מייל לכל ההורים וביקשתי שיכתבו לי באיזה סכום הם מעוניינים להשתתף ולפי זה אקבע סכום לכולם. כמעט כולם כתבו 200 ש"ח חוץ משניים שכתבו שהם מוכנים לשלם כל סכום שיבקשו. אלה שלא השתתפו בכלל לא הגיבו למייל אז זה כנראה לא בגלל הסכום.

אסתטיקה

משתמש מקצוען
אלה שלא השתתפו בכלל לא הגיבו למייל אז זה כנראה לא בגלל הסכום.
יש אנשים שפשוט לא פותחים הודעות מייל.
כדאי לפנות אליהם בערוץ אחר כדי לוודא שהם אכן לא מעוניינים להשתתף.

H. Clin

משתמש מקצוען
בפסח גם ארגנתי מתנה לר"י וכולם הגיבו במייל ושלחתי לאותם כתובות אבל ליתר בטחון אני אתקשר לאלה שלא הגיבו.
לא רציתי לעשות את זה באופן ישיר כדי למנוע אי נעימות למי שלא מעוניין להשתתף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה