עזרה איך הכי מאובטח לאחסן ביטקוין?

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש לי סכום מסוים במטבע ביטקוין, שכרגע מאוחסן בבורסה הישראלית https://bit2c.co.il/, אני רוצה לאחסן אותו באופן פרטי (לטווח זמן ארוך) ללא תלות בגורם חיצוני כלשהו, היינו אין צורך בנגישות, אבל אני לא מספיק מבין את סיכוני האבטחה בכל אפשרות.
יש את האתר הזה
https://www.bitaddress.org/
שמחולל כתובות ארנק.
יש מושג של ארנק קר שלא הבנתי מספיק את טבעו ובמה/האם הוא שונה אבטחתית מיצירה דרך האתר הנ"ל ושמירת פיסת נייר עם הכתובת ארנק והמפתח הפרטי (כשגם בארנק קר מומלץ לשמור גיבוי).

אם יש כאן מישהו עם הבנה בעניין, אשמח לעצה טובה.

תודה

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מקפיץ

shraga0

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין כאן אף אחד שמתעסק עם זה?

urieli

משתמש פעיל
מה שידוע לי לפחות ארנק חם מחובר לרשת ונשמר בבורסה \חשבון מסחר\ חברת ארנקים עם חשבון וסיסמה , ארנק קר זה כמו דיסק און קי שרק כאשר הוא מתחבר לרשת למטרת העברה או לא משנה למה, הוא נעשה חם דהיינו מחובר וחשוף לרשת (כמו ארנק חם רגיל) ובשאר הזמן הוא בטוח אם אתה רוצה המלצות על ארנקים יש כל מיני סוגים ברמות אבטחה שונות ובמחירים שונים יש גם חברת ארנקים ישראלים מאוד מוצלחת כאן יש פירוט על טיבם של הארנקים השונים שים לב שיש מחיר זול יותר באתרי הרשמי של חברות הארנקים עצמם כמו"כ קישור לחברת ארנקים ישראלית טובה בקישור הזה

נערך לאחרונה ב:

urieli

משתמש פעיל
אם יש לך קצת ידע בשוק ההון זה יוסיף לך המון וזה לא יהיה כ"כ זר לך, צריך קודם כל ארנק לאחסן את הביטקוין או בבורסה וכדו' יש את ביטס אוף גולד שניתן לקנות ולאחסן אצלם בארנק האישי שיפתח בחשבונך כמובן שאפשר לרכוש גם מבורסות בינלאומיות אבל לא מומלץ למתחילים שרוצים שירות לקוחות בעברית וכדו' ויש אתר ישראלי נוסף שבו ניתן למצוא מדריכים על מטבעות שונים ארנקים וכדו' כאן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה