איך הייתם משפרים את זה יותר?

Shneor yarchi

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
בית ביער.jpg

רות הכטמן

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יפיפה!
בשעות היום החלונות כהים, אם אתה רוצה חלונות כמו מראה, הן צריכות להראות את הצבע שבחוץ.
(נראה לי שהן בהירות מדי באיור)הערה ממש ב"קטנה"
הכל מקסים מקסים!

Shneor yarchi

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
יפיפה!
בשעות היום החלונות כהים, אם אתה רוצה חלונות כמו מראה, הן צריכות להראות את הצבע שבחוץ.
(נראה לי שהן בהירות מדי באיור)הערה ממש ב"קטנה"
הכל מקסים מקסים!
לוקח לצומת ליבי תודה רבה!

אבימי

מנהל קהילת איור
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
מקסים.
א: אם חלק מהאיור עם קונטור, כלומר קו שחור תוחם - זה חייב להיות מושפע על האיור כולו. לא תמיד, אך בדרך כלל. למשל השביל שמגיע עד אלינו - הוא בסגנון מברשת מרוח כזה, אך גדר האבנים מוגדרת ותחומה עם קו שחור חד.
ב: השתדל להמנע מקווים אופקיים מוחלטים או אופקיים ככל האפשר. לא שזה לא נכון במסגרת הפרספקטיבה, אך גג המבואה הוא פשוט קו שחור אחד מה שקצת לא מחמיא בעין.
עוד כמה דברים אבל, נחמד. תמשיך.

Shneor yarchi

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
מקסים.
א: אם חלק מהאיור עם קונטור, כלומר קו שחור תוחם - זה חייב להיות מושפע על האיור כולו. לא תמיד, אך בדרך כלל. למשל השביל שמגיע עד אלינו - הוא בסגנון מברשת מרוח כזה, אך גדר האבנים מוגדרת ותחומה עם קו שחור חד.
ב: השתדל להמנע מקווים אופקיים מוחלטים או אופקיים ככל האפשר. לא שזה לא נכון במסגרת הפרספקטיבה, אך גג המבואה הוא פשוט קו שחור אחד מה שקצת לא מחמיא בעין.
עוד כמה דברים אבל, נחמד. תמשיך.

לגבי ב' אני דווקא אוהב את הסגנון הזה למרות שקצת הגזמתי הייתי צריך לעשות את זה במינון, צודק! תודה!

מענדי ירוסלבסקי

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
אפשר לתקן על צביעה טקסטורה וכו'
אבל כל עוד גם אני לא חזק בזה בה לא נדבר...
רק מה שכן מה שקצת לא ברור לי בציור
לטירה הזו יש שער שמפנה לשביל ש נסתם בחומה ללא שער...
ומה שמעניין שלמרות זאת האישה חורגת מהשבילים המסובבים את הטירה ופונה ישירות לכיוון החומה שאין שער...
לא נירא לי שבגיל שלה כדי לטפס..

Shneor yarchi

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר לתקן על צביעה טקסטורה וכו'
אבל כל עוד גם אני לא חזק בזה בה לא נדבר...
רק מה שכן מה שקצת לא ברור לי בציור
לטירה הזו יש שער שמפנה לשביל ש נסתם בחומה ללא שער...
ומה שמעניין שלמרות זאת האישה חורגת מהשבילים המסובבים את הטירה ופונה ישירות לכיוון החומה שאין שער...
לא נירא לי שבגיל שלה כדי לטפס..
במקור היא בכלל מה FBI הוא פשוט מוסווה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה