קורונה איך היחס ליולדת ירושלמית בבתי חולים : הדסה / שערי צדק / ביקור חולים

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
אני רק הערה: כנראה ש80% מהיולדות שם הן ירושלמיים , כך שקשה קצת להפלות את רוב היולדות...

אוהבת אמנות

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אפשר קצת פרוט? אני רגילה ללדת שם ומרוצה והייתי רוצה לדעת איך היחס עכשיו בזמן הקורונה, רלונטי לשבועות הקרובים
מלפני שבועיים: בודקים חום בכניסה, מלווה אחד, זמינות אפידורל ואחיות גבוהה, לא עמוס שם, משאירים 48 שעות.
שיהיה בשעה טובה!

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
דברתי עם מישהי שילדה היום בשערי צדק.
מעבר לחובת לבישת מסיכה הכל מתנהל די שגרתי.
אשפוז כרגיל, תינוקיה פתוחה (חיבת לציין שלא הייתי שמה תינוק בימים כאלה בתינוקיה) אוכל לוקחים מחדר אוכל ואוכלים בחדר, הבעל יכול לבקר במחלקה.
לפני כשבועיים שמעתי ממילדת שהעומס בשערי צדק פחת ובביקור חולים עלה. כי בביקור חולים אין מחלקת קורונה אז יולדות מרגישות יותר בטוח לפנות לשם.

אילה מינה

משתמש מקצוען
דיברתי עם מישהי שילדה בהר הצופים אתמול, לבעלה היה חום בכניסה והוא לא יכל להכנס
אבל הכל נעשה בצורה מאוד עדינה ןמכבדת עזרו לה לכל אורך הלידה והיחס שם מצוין ממש
היתה מאוד מאוד מרוצה למרות זאת

מרצדס

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
יש עוד מידע על הר הצופים, עכשיו?
האם עמוס שם?
איך הם עם ביות מלא?
איפה הבעלים נמצאים בשבת?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה