דרוש מידע איך גורמים לבניין ברוך ילדים להישאר נקי?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
לייבא שכן מזרוחניק פנסיונר זה הפתרון היחיד שעובד לאורך זמן
נכון....
אבל אצלינו כשהיו כמה ילדות חמודות שהחליטו לטפח חתולות, וא"א היה להכנס לבניין, כי החתולות היו רובצות שם, שלחנו להם פתק בשם כל דיירי הבניין, שאם הם מאד אוהבים חתולות שיגדלו אותן בבית שלהם, ומאז נהיה שקט.
אצלינו זה השכן הזה.
חתולות מסתובבות בחצר כאילו זה הבית שלהן. פעמיים היו לי חתולות בבית (פעם לא סגרתי את הדלת עד הסוף. ופעם אחתתת..... נכנסו כנראה דרך הסורגים. אין הסבר אחר. ישבה לי על אדן החלון באמבטיה 2 דקות אחרי שהייתי שם. אם שמעתם שאגות - זו הייתי אני)
אחת הזוועות. אי אפשר לעלות במדרגות (חיצוניות) בלי להיות מוכנים נפשית שחתולה תרד לקראתך, או תקפץ מעלייך.
ואין עם מי לדבר. גם ככה אנחנו החרדים שפלשנו לו לטריטוריה שלו...

ד. פריד

משתמש מקצוען
אם אתם גרים בעיר חרדים אז או שתשלימו עם זה או שתעברו משם....

זו התרבות החרדית
יש הרבה ילדים והבתים קטנים אז חדר המדרגות משמש חדר משחקים
אבל גם יש את התרבות של הלכלוך וחוסר אכפתיות מאזור ציבורי ובד"כ זה אנשים שגם הבתים שלהם לא הכי נקיים

אז הילדים זורקים עטיפות של ממתקים בחדר המדרגות
וההורים שולחים ילדים קטנים עם שקית זבל גדולה שמטפטפת לאורך כל הדרך ובסוף מונחת ליד הפח כי הילד לא מגיע..
ולבסוף הערים החרדיות נראות כמו מזבלה אחת גדולה...
בבני ברק משלמים ביוקר על התרבות הזו. (לפחות לדברי הרב זילברשטיין זה הסיבה לעכברים) ודאי שהזבל לא גורם לקידוש ה' גדול.

עיר שהיא עולם

כתיבת עבודות בי איי
מנוי פרימיום
אצלינו, בנין חרדי עם משפחות ברוכות הועד החליט ששטיפה תתבצע רק פעם בשבועיים!!!וטיטוא פעם בשבועיים!!! שבוע כך ושבוע כך.הדבר מרתיח אותי מאוד וניסיתי הכל .כולם משלמים אך אין מה לעשות. זה לא מעניין אותם.הבניין מלוכלך ממש!! פירורים, חטיפים ונמלים....
גם לי יש ילדים קטנים שאוכלים ושותים ומקבלים בגן חטיפים ועולים עם זה לבית....ובדרך........הכל יכול להתפורר.אך תפקידי הוא לחנכם.
ובמקרה שלנו עוד יותר צריך לשמור.הרי שטיפה רק פעם בשבועיים...(עצוב אך אמיתי לחלוטין)
מזעזע. במקומך לא הייתי משלמת וועד בית.
על מה??????

תהילתית

משתמש מקצוען
אגב ,אותה שכנה היא זו ששוטפת והכסף עובר אליה.אנחנו משלמים ממש ממש זול לדעתי(גם אין מעלית) אך אין לי בעיה לשלם כמה שידרש וגם אמרתי את זה לא פעם.
התשלום הוא על המיני ניקיון,חשמל,מים(של השטיפה?),צבע לפני פסח בתשלום נפרד.תיקונים בתשלום נפרד כגון דלת הכניסה שנשברה וכו'.
סך 340 שנתי.
אנחנו 16 דיירים בבניין
מזעזע. במקומך לא הייתי משלמת וועד בית.
על מה??????

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בלת"ק, הכל מתחיל ונגמר בחינוך! אני לא זוכר את עצמי מעולם זורק עטיפה על הריצפה! וכך גם הילדים שלי (לא מדבר על הקטנטנים שגם בבית ישאירו עטיפות על הריצפה.

mayer

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני רואה יושב בחור בנדנדה עם כוס קפה וסיגריה
מסיים את הקפה ,זורק את הכוס לרצפה,מסיים את הסיגריה זורק לרצפה
מסיים עם הנדנדה- לא יודע מה ההמשך כבר הלכתי ;)

בקיצור לאו דווקא ילדים
אני רואה מבוגר מניח את השקית זבל ליד הפח (והפחים ריקים)

גונן

משתמש מקצוען
אגב ,אותה שכנה היא זו ששוטפת והכסף עובר אליה.אנחנו משלמים ממש ממש זול לדעתי(גם אין מעלית) אך אין לי בעיה לשלם כמה שידרש וגם אמרתי את זה לא פעם.
התשלום הוא על המיני ניקיון,חשמל,מים(של השטיפה?),צבע לפני פסח בתשלום נפרד.תיקונים בתשלום נפרד כגון דלת הכניסה שנשברה וכו'.
סך 340 שנתי.
אנחנו 16 דיירים בבניין
הלוואי עליי... ;)

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
בלת"ק, הכלל הפשוט שככל שהבנין יהיה מטופח יותר ככה פחות ילכלכו אותו, פשוט כשחיים בזבל לא ממש מבדילים בין הרצפה לפח, אצלנו טיפוח הבניין פתח תהליך שבסופו כמעט לא צריך ניקוי שבועי קבוע, אבל נמשיך לטפח אותו בדיוק בשביל שלא נצטרך ניקוי באופן בהול.

חסדי

משתמש פעיל
אפשר לעשות מבצע ליעדי הבנין שכל יום ילדי קומה אחת ינקו את הכניסה ולעשות כל שבוע הגרלה אשר ועד הבית יממן או כל שבוע שכן אחר תורם הפרס הקטן
זה עובד אבל רק לתקופה
עם כל זה נכנס להם בתת הכרה לחשוב פעמיים לפני שילכלכו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קל

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת מִמַּעֲמַקִּים קְרָאתִיךָ יְהוָה:ב אֲדֹנָי שִׁמְעָה בְקוֹלִי תִּהְיֶינָה אָזְנֶיךָ קַשֻּׁבוֹת לְקוֹל תַּחֲנוּנָי:ג אִם עֲוֹנוֹת תִּשְׁמָר יָהּ אֲדֹנָי מִי יַעֲמֹד:ד כִּי עִמְּךָ הַסְּלִיחָה לְמַעַן תִּוָּרֵא:ה קִוִּיתִי יְהוָה קִוְּתָה נַפְשִׁי וְלִדְבָרוֹ הוֹחָלְתִּי:ו נַפְשִׁי לַאדֹנָי מִשֹּׁמְרִים לַבֹּקֶר שֹׁמְרִים לַבֹּקֶר:ז יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה כִּי עִם יְהוָה הַחֶסֶד וְהַרְבֵּה עִמּוֹ פְדוּת:ח וְהוּא יִפְדֶּה אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל עֲוֹנֹתָיו:
נקרא  19  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה