דרוש מידע איך אפשר לדעת האם יש למישהו רישיון נהיגה מתאים?

קופירייטה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
הפקות ואירועים
איך אפשר לבדוק האם יש למישהו רישיון, ואיזה סוג רישיון יש לו?
האם יש דרך ע"פ מספר זהות או תאריך לידה?
בצורה אינטרנטית/ טלפונית?

תודה למשיבים.

ע"ר

משתמש פעיל
א"א לדעת איזה סוג אלא אך ורק אם יש לו בכלל רישיון..
מתקשרים למשרד התחבורה ורוצין לדווח כאילו זה נאבד או משהו אם זה עובר לשלב הבא ז יש לו רישיון...

קליין ש.

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
א"א לדעת איזה סוג אלא אך ורק אם יש לו בכלל רישיון..
מתקשרים למשרד התחבורה ורוצין לדווח כאילו זה נאבד או משהו אם זה עובר לשלב הבא ז יש לו רישיון...
באיזה טלפון??

ROOOT

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בעיקרון הדרך היחידה זה לגשת לסופר פארם ולהכניס שם במכונה את מס' ת.ז, ואם יש לו רישיון זה יודפס עם כל הפרטים. בתשלום כמובן.

מנחם איזן

משתמש רשום
אפשר להתקשר ל*5678 ולנסות לשלם על כפל רישון צריך לדעת ת.ז. ושנת לידה ואם מבקשים מס רישון זה אומר שיש רישון .

הקלידן המאסטרו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אפשר דרך האתר של משרד התחבורה - תשלום אגרת רשיון נהיגה - נהג צעיר - הזנת תעודת זהות ושנת לידה.

אין דברים כאלה

משתמש מקצוען
איך אתה עושה את זה? פשוט לא הבנתי אשמח להסבר
כניסה ל:
לחיצה על "תשלום לחידוש רישיון"
אחר כך לסמן את: "הפקת עותק (כפל) רישיון נהיגה –הוספת דרגה או אובדן"
למלאות מספר ת.ז. ושנת לידה ואז אם יש לו רישיון מופיע אזהרה "שים לב הרישיון בתוקף עד xxxxx הינך עומד לשלם עבור כפל רישיון ואם אין לנ"ל רישיון מופיע הודעה על כך שאין התאמה בין הנתונים.

לתשומת הלב:
אפשר לדעת רק אם יש רישיון נהיגה או לא ולא דרגה כמו שרצה פות"ש, אלא אם כן הוא מוכן לשלם על זה (20-30 ש"ח) ולהמשיך לתשלום באופציה הראשונה וכמו שציין @ROOOT .
משרד הרישוי מודע לבאג הזה במערכת והודיע כי ניסיון כניסה תחת מספר ת.ז. של מישהו אחר מהוה עבירה פלילית......

אז אם אתם מפחדים להשתמש באגרון, אז אל תנסו את זה

פעם היה אפשרות גם לדעת חלקית את הדרגה, לפי הנפקת טופס ירוק ורואים איזה אופציות הוא נותן. אבל נראה לי שזה השתנה.

הילוך גבוה

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
כניסה ל:
לחיצה על "תשלום לחידוש רישיון"
אחר כך לסמן את: "הפקת עותק (כפל) רישיון נהיגה –הוספת דרגה או אובדן"
למלאות מספר ת.ז. ושנת לידה ואז אם יש לו רישיון מופיע אזהרה "שים לב הרישיון בתוקף עד xxxxx הינך עומד לשלם עבור כפל רישיון ואם אין לנ"ל רישיון מופיע הודעה על כך שאין התאמה בין הנתונים.

לתשומת הלב:
אפשר לדעת רק אם יש רישיון נהיגה או לא ולא דרגה כמו שרצה פות"ש, אלא אם כן הוא מוכן לשלם על זה (20-30 ש"ח) ולהמשיך לתשלום באופציה הראשונה וכמו שציין @ROOOT .
משרד הרישוי מודע לבאג הזה במערכת והודיע כי ניסיון כניסה תחת מספר ת.ז. של מישהו אחר מהוה עבירה פלילית......

אז אם אתם מפחדים להשתמש באגרון, אז אל תנסו את זה

פעם היה אפשרות גם לדעת חלקית את הדרגה, לפי הנפקת טופס ירוק ורואים איזה אופציות הוא נותן. אבל נראה לי שזה השתנה.
ואם ההוא נהג חדש שיש לו רק היתר נהיגה ולא רישיון מפלסטיק, יש דרך לדעת זאת?

הקלידן המאסטרו

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
איך אתה עושה את זה? פשוט לא הבנתי אשמח להסבר
אם אתה רוצה שלח לי את הרשימה של הבחורים בישיבה שלך,
ואני יבדוק תמורת תשלום סמלי על כל בחור שאני מגלה שיש לו רישיון

REBEKA997

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
אם אתה רוצה שלח לי את הרשימה של הבחורים בישיבה שלך,
ואני יבדוק תמורת תשלום סמלי על כל בחור שאני מגלה שיש לו רישיון
זה היה מצחיק אם זה לא היה עצוב

וסליחה שאני כועסת על הרצון לבדוק (צינזרתי לחטט) בחייו של האחר
אם הוא רוצה לומר הוא יאמר, ואם לא למה לבדוק בניגוד לרצונו?!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה