איך אני משפר את זה?

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
שלום לכולם
רציתי בבקשה עזרה איך אפשר לשפר שזה יהיה יותר טוב? בחלק השני יותר של הקטע (אחרי הסקסופון) שזה יהיה יותר מלא
זה פתיחה לשיר אנא אמצאך שלמה כהן שנעשה באורגן אז רציתי לשאול איזה כלים אפשר עוד להוסיף שהחלק הזה ישמע יותר מלא (יש בו בס ותופים וקרן יער שתי ערוצים ו"pad" שיהיה רקע זה נעשה במידי סיקוונסר) איזה עוד כלים יש בשיר?

קבצים מצורפים

• אנא אמצאך שלמה כהן פתיחה.MP3
    KB 862.9 · צפיות: 33

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
דבר ראשון, ממש יפה ונעים לאוזן.
אולי לתת כמה פריטות של אותה גיטרה שניגנה בחלק הראשון, רק שזה יהיה פריטות מלאות ולא חלקי, יענו על כל המיתרים לפי הסדר (אפילו 4 אצבעות אחת אחרי השניה) או להוסיף עוד חצוצרה עדינה שקצת יותר גבוהה, אבל לא יודע אם זה ישמע טוב, אני גם לא מכיר 5ת המקור בעוונותי ;)

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
דבר ראשון, ממש יפה ונעים לאוזן.
אולי לתת כמה פריטות של אותה גיטרה שניגנה בחלק הראשון, רק שזה יהיה פריטות מלאות ולא חלקי, יענו על כל המיתרים לפי הסדר (אפילו 4 אצבעות אחת אחרי השניה) או להוסיף עוד חצוצרה עדינה שקצת יותר גבוהה, אבל לא יודע אם זה ישמע טוב, אני גם לא מכיר 5ת המקור בעוונותי ;)
תודה רבה
הנה המקור ;)

קבצים מצורפים

• אנה_-03.mp3
    7.2 MB · צפיות: 10
נערך לאחרונה ב:

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שצריך עוד חצוצרה שתתם קצת באסים של חצוצרה ואול גם באסים של הצליל פסנתר ביחד עם זה, נראה לי שבוודאות שומעים בתו האחרון שמתנגן בפתיחה שיש שם באס של פסנתר שנמשך

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
יכול להיות שצריך עוד חצוצרה שתתם קצת באסים של חצוצרה ואול גם באסים של הצליל פסנתר ביחד עם זה, נראה לי שבוודאות שומעים בתו האחרון שמתנגן בפתיחה שיש שם באס של פסנתר שנמשך
אוקיי אנסה
תודה רבה רבה

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
מאוד יפה!! באמת יותר מלא באוזן כשיש את הרקע הזה

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
אני שולח לך איזה חתיכה של הקלטה של פסנתר שהוא עושה שם את הבאס הנמוך שהתכוונתי, זה סתם יפה להרבה קטעים, שווה לנסות.. אולי גם בשיר הזה זה יכנס יפה
הרעיון שם שאתה נותן את הבאס וממשיך ללחוץ על הדוושה ככה שהוא מתמשך עד שמתחיל השיר

קבצים מצורפים

• AC_181212194308.mp3
    1.1 MB · צפיות: 8

נתנאל 1

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
(זה עובד רק באוזן אחת, שלא תחשוב שמשהו התקלקל אצלך.. לקח לי זמן לקלוט את זה בעצמי.. כמעט תלשתי איזה חוט מהאוזניות ;))

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
אני שולח לך איזה חתיכה של הקלטה של פסנתר שהוא עושה שם את הבאס הנמוך שהתכוונתי, זה סתם יפה להרבה קטעים, שווה לנסות.. אולי גם בשיר הזה זה יכנס יפה
הרעיון שם שאתה נותן את הבאס וממשיך ללחוץ על הדוושה ככה שהוא מתמשך עד שמתחיל השיר
(זה עובד רק באוזן אחת, שלא תחשוב שמשהו התקלקל אצלך.. לקח לי זמן לקלוט את זה בעצמי.. כמעט תלשתי איזה חוט מהאוזניות ;))
אולי ווידאו שאני יקלוט יותר? ;):p

netanel10

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עדיין יש משהו שמאוד מציק לי שזה לא כמו המקור וזה האקורדים
אומנם הם יפים ומדוייקים לכשעצמם (על פי התוכנה לזיהוי אקורדים)
אבל זה לא נשמע כמו בשיר ששם זה יותר יפה
אני מתכוון לחלק של הסקסופון מה שניגנתי זה DM Bb AM G F G AM
ובתוכנה זה נותן לי G6 וזה לא נשמע כמו בשיר
(בדקה 0:17 שזה הBbאבל עדיין חסר לי משהו
ובעיקר בדקה 0:20 שימו לב איזה אקורד יפה וזה לא G כי יש G גם ב 0:24 וזה נשמע שונה לגמרי)
אשמח למי שיעזור לי בזה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה