איך אני מסדר שורות שהם "יתומים ואלמנות"?

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
שורה חדשה שמתחילה בדף עמוד שהיא לבד או אפילו 2 3 מילים, ניסיתי כמה שיטות וללא הועיל תמיד היה לי בהמשך העמודים שורות בודדות בתחילה עמוד.

תודה לעוזרים

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תגדיר בסגנון פסקה כמו בתמונה
לכידה.JPG

מקטעים

עימוד שמזמין לקרוא
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לשמור את שתי השורות בתחילת הפסקה יחד ואת השתים שבסופה.
אם בשורה הראשונה תכתוב 1 ובשניה 2, ישמרו רק שתי שורות בסוף הפסקה יחד ובתחילתה תוכל להיות שורה בודדת.

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
לשמור את שתי השורות בתחילת הפסקה יחד ואת השתים שבסופה.
אם בשורה הראשונה תכתוב 1 ובשניה 2, ישמרו רק שתי שורות בסוף הפסקה יחד ובתחילתה תוכל להיות שורה בודדת.
תודה,
יוצא מצב שהכותרת נשברת ונשארת לבד והטקסט עובר לדף הבא, מה לעשות?

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
בסגנון הפסקא של הכותרת: לסמן את תיבת הסימון המוקפת בעיגול, ולהזין כמה שורות מהפסקא הבאה אתה רוצה שיישמרו יחד עם הכותרת באותו עמוד.

אגב, זה מוגבל לעד 5 שורות מהפסקא הבאה (זה כי האופציה הזו מאטה מאוד את התוכנה, ויותר מ5 שורות מקשה את החישוב). אם בכל זאת רוצים יותר מ5 שורות - אפשר לשלב את זה עם ההגדרות שאח"כ, וכו' וכו'.

upload_2019-12-7_19-58-2.png

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
בסגנון הפסקא של הכותרת: לסמן את תיבת הסימון המוקפת בעיגול, ולהזין כמה שורות מהפסקא הבאה אתה רוצה שיישמרו יחד עם הכותרת באותו עמוד.

אגב, זה מוגבל לעד 5 שורות מהפסקא הבאה (זה כי האופציה הזו מאטה מאוד את התוכנה, ויותר מ5 שורות מקשה את החישוב). אם בכל זאת רוצים יותר מ5 שורות - אפשר לשלב את זה עם ההגדרות שאח"כ, וכו' וכו'.

צפה בקובץ המצורף 574427
עשיתי כך, יוצא לי שבאמת הוא שומר עליו אבל יוצא לי כמה דפים שהם ממש עם כמה שורות ואז כל הדף ריק ואז הוא ממשיך כאילו קשה לו לשמור עליהם בצורה יפה.

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עשיתי כך, יוצא לי שבאמת הוא שומר עליו אבל יוצא לי כמה דפים שהם ממש עם כמה שורות ואז כל הדף ריק ואז הוא ממשיך כאילו קשה לו לשמור עליהם בצורה יפה.
עימוד זה לא ג'ק וגמרנו. זה לא אוטומטי 100%.
צריך לבדוק כל עמוד בעייתי ולתקן. לפעמים מספיק להאריך את העמוד במילימטר או 2 והשורות חוזרות בחזרה.
באופן כללי, צריך להיות מינימליסט בהגדרות האלה (ז"א - להגדיר לשמור רק 2 שורות בהתחלה ו2 בסוף, ולשמור רק שורה אחת עם הכותרת, ורק בפסקאות שמוכרח את זה), כי יותר מדי הגדרות כאלה הופכות את העימוד לבלתי אפשרי ואת האיטיות של התוכנה לבלתי נסבלת.

ELADAX

משתמש צעיר
עימוד ספרים
עימוד זה לא ג'ק וגמרנו. זה לא אוטומטי 100%.
צריך לבדוק כל עמוד בעייתי ולתקן. לפעמים מספיק להאריך את העמוד במילימטר או 2 והשורות חוזרות בחזרה.
באופן כללי, צריך להיות מינימליסט בהגדרות האלה (ז"א - להגדיר לשמור רק 2 שורות בהתחלה ו2 בסוף, ולשמור רק שורה אחת עם הכותרת, ורק בפסקאות שמוכרח את זה), כי יותר מדי הגדרות כאלה הופכות את העימוד לבלתי אפשרי ואת האיטיות של התוכנה לבלתי נסבלת.
תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  30  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה