דרוש מידע איך אישה מוצלחת מוצאת עבודה?

tovat

משתמש מקצוען
יש לי חברה - אישה מוצלחת במיוחד שכבר תקופה ארוכה היא ללא עבודה
יש לה את כל היתרונות האפשריים
מדובר באישה מאד חכמה מוכשרת בעלת קליטה ומוסר עבודה גבוה וידע מעולה בכל תוכנות האופיס
היא כבר למעלה מחודש מתרוצצת בין ראיון עבודה למשנהו
למישהו יש רעיון???
לא קראתי את כל התגובות, אבל חודש, ואפילו חודשיים לחיפוש עבודה, זה ממש ממש ממש לא הרבה זמן!
במיוחד אם היא מחפשת בתחום מסוים שלמדה, וללא נסיון.
חיפוש עבודה ללא נסיון יכול לקחת חצי שנה+ וזה הכי נורמלי.

ולגמרי עדיף לה להתמקד בחיפוש במה שלמדה ולא בכל מיני מוקדים ומכירות, גם אם זה יקח יותר זמן.

מקורי!

משתמש פעיל
שאלה בנושא.
עובדת תקופה קצרה בעבודה מסוימת רוצה לעזוב,
מה אומרת בחיפוש עבודה חדש שאליו אני הולכת?
האם להזכיר את המקום שנאי עובדת- כי נראה לי לא נשמע טוב לעבוד תקופה קצרה במקום ולעזוב , לא להזכיר בכלל?
תודה לכל העונות!

21228

משתמש צעיר
אני חושבת שזה מאוד משנה לפי עוד פרמטרים,
לדוגמא אני לא חושבת שזאת בעיה אם לדוגמא לפני זה כן היה לה רצף תעסוקתי בעבודה קודמת כי זה לא מצטייר כאחת שלא נהנית בשום מקום ולא ממוקדת, אבל אם באמת זה עבודה ראשונה שלה או שזה אחרי עוד כמה עבודות שהיא עבדה תקופה קצרה זה בהחלט לא נראה מדי טוב

נחמי נחמי

משתמש רשום
פני זה עבדתי כמעט 3 שנים רצוף במקום אחד.
המקום הנוכחי לא מתאים לי מכמה בחינות שלא ידעתי קודם.
תחום כספים-
לא חייבת לציין את המקום הזה, אם זה רק תקופה קצרה, פשוט תספרי על המקום הקודם, וכמובן תשמיטי אותו מקו"ח (אם יש שם ניסיון משמעותי ששווה לך לפרט אולי שווה בכל אופן להציג את זה, צריך לחשוב על צורה שתשמע בסדר (מיקום, מ"מ וכו')

מקורי!

משתמש פעיל
אז מה לספר שאני עובדת תכלס במקום עבודה הקודם שזה לא נכון בכלל?
זה גם לא אותו עיר.

נחמי נחמי

משתמש רשום
יש לי חברה - אישה מוצלחת במיוחד שכבר תקופה ארוכה היא ללא עבודה
יש לה את כל היתרונות האפשריים
מדובר באישה מאד חכמה מוכשרת בעלת קליטה ומוסר עבודה גבוה וידע מעולה בכל תוכנות האופיס
היא כבר למעלה מחודש מתרוצצת בין ראיון עבודה למשנהו
למישהו יש רעיון???
את צריכה לשים לב באיזה שלב את נתקעת
1. לא מוצאת מקומות לשלוח להם את הקו”ח?
2. שולחת קו”ח ולא מקבלת מענה?
3. מזמנים אותך לראיון ואת לא מתקבלת?

אם ענית על 1-

דרך איפה למדת? הרבה פעמים דרך המקום יש הצעות עבודה, נראה לי רוב הבנות שאני מכירה הגיעו דרך המקום לימודים שלהם. תנסי במשרדי רו”ח יש כאלה שרישמית מביאים בלי ניסיון.
תשאלי חברות שעובדות בתחום, תשלחי קו”ח לכל מקום רלוונטי דרך אתרי דרושים.
בסוף יגיעו אלייך

אם ענית על 2-

הקו”ח שלך מנוסחים טוב? משכנעים? אין בהם טעויות?
את צריכה לצאת מנוקדת הנחה שמגיעים אליהם עשרות קו”ח, הקו”ח שלך צריכים להיות בולטים!
גם אם אין לך ניסיון צריך להבליט מה כן יש לך.
יצא לי לראות קו”ח בעיתיים מאד של בנות שנתקעו הרבה זמן בלי עבודה אבל שראיתי את הקו”ח שלהם הבנתי למה תסתכלי על קו”ח נוספים ותנסי לשפץ את הקו”ח שלך.
תעבירי לחברה או קרובה שתסתכל ותגיד לך מה היא אומרת ועדיף משהיא מהתחום.

אם ענית על 3-

ברגע שיש לך ראיון עבודה את מגיעה עם מוטיבציה שאני פה עובדת.
שזה אומר שאת מוכנה לראיון טוב! יודעת לענות על שאלות, לשכנע למה את הכי טובה להם.
זה ממש חשוב! הם מראיינים איתך בד”כ עוד כמה לפחות ואת צריכה להסביר להם למה שווה להם דווקא אותך,

תעשי סימולציות לפני זה תעברי על כל השאלונים בגוגל של ראיונות עבודה, תעמדי מול המראה/חברה ותדברי.
זה עוזר אח”כ בראיון לדבר בביטחון משכנע.
המעסיק צריך עובדת טובה, תשכנעי אותו שאת כזאת.
תנסי להבין מה חשוב לו ומה הוא מחפש ותסבירי לו למה זה בדיוק את.
אל תפחדי להפגין ביטחון הוא יודע שאת מתחילה ועדיין הוא רוצה לדעת שאת המתחילה הכי טובה שהוא פגש.
כמובן הכל בגבול הטעם הטוב…

ולפני ואחרי ובתוך הכל הרבה תפילה וסייעתא דישמיא
בהצלחה!

נ.ב. עזרתי להרבה בנות בשלב השלישי,
שכבר זימנו אותך לראיון עבודה זה אומר שאת מועמדת פוטנציאלית באמת, וכל ראיון שאת נפסלת זה פספוס של מקום עבודה ראלי.
בד"כ בשיחת טלפון שאני שואלת את הבנות שאלות כאילו אני מראיינת אני שומעת תשובות שאני יכולה להבין את מקור הבעיה , את יכולה להשאיר את המייל שלך ואני יצור איתך קשר לשיחה קצרה של סימולציה של ראיון, ואני ינסה לכוון אותך לבעיה.

נחמי נחמי

משתמש רשום
אז מה לספר שאני עובדת תכלס במקום עבודה הקודם שזה לא נכון בכלל?
זה גם לא אותו עיר.
אם זה מסובך מידי, אפשר לספר על המקום עבודה הזה ולהביא סיבה לעזיבה שלא תהיה רלוונטית להם בכלל. צריכה לשמוע קצת יותר פרטים, את יכולה להשאיר מייל ואני יחזור אלייך.

קוראים לי #C

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
שאלה בנושא.
עובדת תקופה קצרה בעבודה מסוימת רוצה לעזוב,
מה אומרת בחיפוש עבודה חדש שאליו אני הולכת?
האם להזכיר את המקום שנאי עובדת- כי נראה לי לא נשמע טוב לעבוד תקופה קצרה במקום ולעזוב , לא להזכיר בכלל?
תודה לכל העונות!
תגידי שאת מחפשת להתקדם ובמקום העובדה הקודם קצת נתקעת במקום

נחמי נחמי

משתמש רשום
הכרתי גם סיטואציות של מ"מ אח"כ עוזבים מקום לא רלוונטי, ואח"כ מ"מ וזה לא נראה טוב, אבל לא בהכרח נובע מחוסר יציבות, כאלה דברים צריכים לדעת איך להציג...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה