עזרה איטיות בגלישה

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באזור אבן גבירול בב"ב איזה קליטה טובה של איזה ספק?
כרגע יש לי בנטסטיק סים של 019 הבנתי שזה פרטנר והגלישה נורא איטית...

TKTK

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אז לי זה לא הסתדר, פשוט עברתי דירה עד עכשיו תמיד הקליטה היתה לי מעולה!
אבל מאז שעברתי זה פשוט...

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
מעניין אותי לברר, באמת שווה לגלוש עם נטסטיק מי שעובד מהבית?
אני היום עם נטסטיק עם סים של 019 - 40GB ב50 ש"ח + 15 ש"ח לנטפרי, סה"כ 65 ש"ח כולל הכל, אבל המחיר כולל ניתקים ונפילות תמידין כסידרן [אגב, מעניין שכאן מתלוננים על שעת הלילה בב"ב, אני גר באשדוד במתחרדים וזה בדיוק הפוך, ביום איטיות מטורפת ובלילה זה ממש מחליק],
אין לי כיום שום תשתית כלשהי בבית, כמה יעלה לי יותר לחודש אם אני אחליט לעבור לנייח/תשתית בכל צורה שהיא [לא מבי בזה, מעולם לא התעסקתי עם דברים כאלו] ששם לרוב אין בעיה של ניתוקים, ואני משלם על מהירת מסיימת והגלישה ללא הגבלה, זה יעלה הרבה יותר?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
מעניין אותי לברר, באמת שווה לגלוש עם נטסטיק מי שעובד מהבית?
אני היום עם נטסטיק עם סים של 019 - 40GB ב50 ש"ח + 15 ש"ח לנטפרי, סה"כ 65 ש"ח כולל הכל, אבל המחיר כולל ניתקים ונפילות תמידין כסידרן [אגב, מעניין שכאן מתלוננים על שעת הלילה בב"ב, אני גר באשדוד במתחרדים וזה בדיוק הפוך, ביום איטיות מטורפת ובלילה זה ממש מחליק],
אין לי כיום שום תשתית כלשהי בבית, כמה יעלה לי יותר לחודש אם אני אחליט לעבור לנייח/תשתית בכל צורה שהיא [לא מבי בזה, מעולם לא התעסקתי עם דברים כאלו] ששם לרוב אין בעיה של ניתוקים, ואני משלם על מהירת מסיימת והגלישה ללא הגבלה, זה יעלה הרבה יותר?
תוספת של 18 ש"ח ל3 חודשים ראשונים, ואחר כך 29 ש"ח.

מנצפך

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
תוספת של 18 ש"ח ל3 חודשים ראשונים, ואחר כך 29 ש"ח.
יישר כח
אם כך זה באמת שווה
ועצם הראוטר/תשתית או אני לא יודע מה, עולה כסף? הכל בחינם? אין לי כרגע שום דבר נייח בבית, אנחנו רק עם פלאפונים, הכל כלול במחיר הנ"ל?

אם כן אשמח להפניה איך אני יכול לעשות את זה, למי לפנות?

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
יישר כח
אם כך זה באמת שווה
ועצם הראוטר/תשתית או אני לא יודע מה, עולה כסף? הכל בחינם? אין לי כרגע שום דבר נייח בבית, אנחנו רק עם פלאפונים, הכל כלול במחיר הנ"ל?

אם כן אשמח להפניה איך אני יכול לעשות את זה, למי לפנות?
עובר לאישי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה