דרוש מידע איחסון סכך "רפיא" בצורה שלא יתליע.. המלצות?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
היי.

קנינו השנה סכך "רפיא", עם הבטחה וכו' שלא מתליע...

יש למישהו נסיון איתו? איך לאחסן בצורה שלא יתליע בוודאי?

כל המלצה תתקבל בברכה.

תודה!

תילתן

משתמש סופר מקצוען
השנה לא ירד גשם אז הוא יבש
לרסס K700
כשמגלגלים לזרוק פנימה נפטלין (בטמבור)

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
בסכך קיינעס זה לא עזר.
יש לך נסיון עם זה בסכך רפיא?

תילתן

משתמש סופר מקצוען
עד כמה שאני יודע אם כל השכנים לא מקפידים לטפל לפני האחסון גם מי שכן מטפל 'ידבק' ויתליע

ועד הבית שלנו כותב כל שנה בקשה לכל השכנים שמאחסנים סכך במחסן הבניין לטפל בסכך כנדרש

זושא כץ

משתמש מקצוען
ארזתי בשנה שעברה בניילון נצמד ושמתי קודם K300 ונפתלין. יצא נקי.
אני מאחסן בבוידם לבד ובלי שכנים.

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מצורף קישור לסרטון בהידברות, בו מסביר הרב דורפמן כיצד לטפל בסכך [עקב גודלו אי אפשר להעלותו כאן].

yonig20

משתמש פעיל
רק אציין שהסכך הנ"ל שנחשב עמיד יותר למזיקים, נמצא נגוע השנה במזיק ליקטוס (שהוא הבעייתי יותר) אצל ההורים שלי.
ייתכן שהמחסן היה נגוע במזיק מסככים קודמים, עכ"פ זה מראה שצריך לנסות לעשות מה שאפשר גם בסוג הזה, ולא לסמוך על זה שהוא עמיד

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
עד כמה שאני יודע אם כל השכנים לא מקפידים לטפל לפני האחסון גם מי שכן מטפל 'ידבק' ויתליע

ועד הבית שלנו כותב כל שנה בקשה לכל השכנים שמאחסנים סכך במחסן הבניין לטפל בסכך כנדרש
באמת ההגיון אומר שלאחסן עם כל השכנים את הסכך מעלה מאוד את הסיכון לקבל מזיקים ועובש בסכך.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד הִנֵּה מַה טּוֹב וּמַה נָּעִים שֶׁבֶת אַחִים גַּם יָחַד:ב כַּשֶּׁמֶן הַטּוֹב עַל הָרֹאשׁ יֹרֵד עַל הַזָּקָן זְקַן אַהֲרֹן שֶׁיֹּרֵד עַל פִּי מִדּוֹתָיו:ג כְּטַל חֶרְמוֹן שֶׁיֹּרֵד עַל הַרְרֵי צִיּוֹן כִּי שָׁם צִוָּה יְהוָה אֶת הַבְּרָכָה חַיִּים עַד הָעוֹלָם:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה