שאלה איזה תוכנית עדיפה משלושתם ?

יודי יהודה

משתמש חדש
יש לי 3 תוכניות
ישנה נקודה שגרמה לי לייצר את האופציה השניה שהחדר הורים החלון נמצא במרפסת ויותר מכך מהחדר ילדים ישנה דלת כך שלא היתה פרטיות וגם שקט השאלה האם התוכנית הגיונית או שצפופה קצת המינוסים בגדול אמבטיית ילדים ללא חלון מצד שני היחידת הורים שהיתה ללא חלון עברה לעמדה עם חלון וגם החדר כביסה הצטופף קצת וגם הוא ללא חלון הרווחים בגדול מיקומים טובים יותר לריהוט סלון יותר גדול עם מיקומים יותר מושלמים לספה ספרייה ושולחן המטבח קצת נתקע באופציה הזאת וכן המסדרון במקום שהוא כמו מבוך שמייצר פרטיות המסדרון ישר מהסלון ללא פרטיות בגדול אני ישמח לשמוע תגובות זה מאוד מאוד יעזור לי אהה וגם היחידית הורים גודלת ל 170 על 220 מה שמייצר יחידה גדולה מאוד השאלהגדולה מה עדיף תודהרבה

קבצים מצורפים

• אופציה1.png
    אופציה1.png
    KB 174 · צפיות: 126
  • אופציה 2.jpg
    אופציה 2.jpg
    KB 175.1 · צפיות: 120
  • אופציה 3.jpg
    אופציה 3.jpg
    KB 165.6 · צפיות: 122

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

מירי קוגלמן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
בלי לדעת את הצרכים-
אני חושבת שאופציה1 הכי טובה
ואת הכניסה לחדר הורים כמו באופציה3
את היח"ה לסובב כך שהכניסה אליה תהיה יותר קרוב לקיר (המקביל לסלון)
ואז מהדלת הכניסה לחדר (שיש לסובב את הכיוון כמובן) עד דלת הכניסה ליח"ה יש מקום לארון

לגבי המטבח- להוריד את הקיר ליד המקרר
מקרר תנור ומזווה על הקמר המקביל לשירותי אורחים
ואיפה שהגבוהים עכשיו-שולחן
(אופציה נוספת במקום מזווה לשים שולחן בנמשך לגבוהים, מקביל לשיש

מקווה שיצא מובן
בהצלחה!

יודי יהודה

משתמש חדש
בלי לדעת את הצרכים-
אני חושבת שאופציה1 הכי טובה
ואת הכניסה לחדר הורים כמו באופציה3
את היח"ה לסובב כך שהכניסה אליה תהיה יותר קרוב לקיר (המקביל לסלון)
ואז מהדלת הכניסה לחדר (שיש לסובב את הכיוון כמובן) עד דלת הכניסה ליח"ה יש מקום לארון

לגבי המטבח- להוריד את הקיר ליד המקרר
מקרר תנור ומזווה על הקמר המקביל לשירותי אורחים
ואיפה שהגבוהים עכשיו-שולחן
(אופציה נוספת במקום מזווה לשים שולחן בנמשך לגבוהים, מקביל לשיש

מקווה שיצא מובן
בהצלחה!
זה נכון אך את הבעיה העיקרית של הפרטיות בחדר הורים לא נפתרה כאשר החלון מופנה למרפסת עם יציאה מהחדר ילדים משם התחיל בעצם השינוי לאופציה השניה
לגבי המטבח לא ניתן להוריד את הקיר שמאחורי המקרר כייון שזה לובי של הבנין באמת אני בתוכנית הזו תקוע לגבי המזווה כי אין מקום למקרר מזווה ותנור בילד אין אחד מעל השני מה שמוקרץ באופציה השלישית זה חדר כביסה ללא חלון עם וונטה וגם האמבטיית ילדים השאלה אם מחיר הפרטיות של חדר הורים שווה את המחיר של כלל התוכנית שיש לה גם פלוסים מבחינת צמצום שטח מת במסדרון הגדלנו קצת את הסלון ברוחב שם תתמקם הספריה בקיר שמאחורי המטבח יש מקום לספה וליד היציאה למרפסת בצד ימין שולחן וכיסאות באופציה 1 אין לך מקום נורמלי או פינתי לספה וגם לשולחן אחד מהם יצטרך להיות על הקיר אורך 425 מה שיוצר ספריה ומיד ספה קטנה או שולחן עד לכניסה למסדרון דבר שפחות קצת עובד
אגב לגבי פנל לריצוף בחדרי שינה דמוי פרקט מה עדיף פנל פולימר או פנל דמוי אבן הבנתי שהפולימר עם ילדים קצת פחות כדאי בגלל לכלוך ומכות אשמח לדעת מה דעתכם תודה רבה מאוד תזכו למצוות

יודי יהודה

משתמש חדש
לפני זה ניתן רק לציין ליקויים ממש -חסרונות שהם חיסרון לכל אחד- בלי התייחסות אישית
אגב מה לדעתך התוכנית שעובדת הכי טוב
זה נשמע שהאופציה השניה גרועה מאוד ?
או שהיא עובדת (הפלוסים שלה זה גם יחדת הורים ענקית 220 -170 לא שזה חשוב כל כך אבל מלבד זה הסלון ושאר החדרים לא קטנים כל כך או בהשוואה בכל אופן אשמח לשמוע מה דעתך ?

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אגב מה לדעתך התוכנית שעובדת הכי טוב
איך אדע? יש מי שאוהב דווקא מטבח סגור, ויש להפך
יש כאלו שלא אוהבים מסדרונות ולכן יעדיפו שתהיה מבואה מרובעת גדולה בין החדרים
אני אישית לא אוהבת מסדרונות מידי סיבוביים. יש שדווקא יעדיפו.

באופציות 1 ו3 אין מקום בחדר שינה לארון+ מיטות
לא כי החדר קטן, אלא בגלל המבנה שלו
דבר ראשון תעמידו בחדרים רהיטים לראות שהכל נכנס כמו שרוצים

יודי יהודה

משתמש חדש
כן הכל נכנס אצל כולם
השאלה מה עובד יותר לדעתך
והאם פינת הכביסה ללא חלון כמו אופציה 2 וכן אמבטיית ילדים עם וונטות זה משהו נוראי והאם הגדלים נראים לך סבירים לדירת 4 חדרים כי פינת הכביסה קצת לא אחידה בגלל הבליטה של הדלת של יח"ד
אגב סתם בתור אדריכלית אם אני ימכור את הדירה התכנון של אופציה 2 הוא גרוע ולא סביר או שבהחלט הוא נותן שידרוג בסך הכולל מאופציה 1 אם כי המטבח באופציה 2 צריך לנסות לבנות אחת תודה מראש זה עוזר לי מאוד
איך אדע? יש מי שאוהב דווקא מטבח סגור, ויש להפך
יש כאלו שלא אוהבים מסדרונות ולכן יעדיפו שתהיה מבואה מרובעת גדולה בין החדרים
אני אישית לא אוהבת מסדרונות מידי סיבוביים. יש שדווקא יעדיפו.

באופציות 1 ו3 אין מקום בחדר שינה לארון+ מיטות
לא כי החדר קטן, אלא בגלל המבנה שלו
דבר ראשון תעמידו בחדרים רהיטים לראות שהכל נכנס כמו שרוצים

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כן הכל נכנס אצל כולם
אשמח להסבר איך ואיפה הכל נכנס
אלא אם מדובר במשפחה לא דתית שהמיטה זוגית ע"ב קבוע...
או לחילופין, ארון קטן (גג 4 דלתות) בחדר כ"כ קטן
או 2 ארונות נפרדים?
מנסה להבין....

לטובתכם, תעמידו רהיטים בתוכנית בגודל הפרופורציונלי שלהם
כדי לדעת מה וכמה נכנס בכל חדר
אגב סתם בתור אדריכלית אם אני ימכור את הדירה התכנון של אופציה 2 הוא גרוע ולא סביר או שבהחלט הוא נותן שידרוג בסך הכולל מאופציה 1 אם כי המטבח באופציה 2 צריך לנסות לבנות אחת תודה מראש זה עוזר לי מאוד
במכירת דירה, מה שקובע זה ההרגשה
אם הדירה תהיה ענקית אבל מלאה ברהיטים, עמוסה ובלי קו אחיד
היא תמכר פחות בקלות (ובמחיר) מדירה זהה עם ריהוט עדין, מינימלי (אבל מספק. לא כלום) ובטעם.

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
זורקת רעיון. צריך לבדוק אם באמת עובד מבחינת מידות:
לפי תכנית 1: חדר שינה הופך לחדר ילדים, יח"ה מקבלת כניסה מהפרוזדור והופכת לאמבטיה כללית (לכאורה תגדל במעט ע"ח החדר) חדר 2 הופך לחדר שינה ואיזור האמבטיה וחדר השירות הופכים ליח"ה וחדר שירות כשדלת הכניסה לחדר שינה יוצאת החוצה לכיוון הפרוזדור, מה שנותן אפשרות לפתוח דלת ליחידה בכניסה לחדר.20230417_093342.png

נערך לאחרונה ב:

יודי יהודה

משתמש חדש
זורקת רעיון. צריך לבדוק אם באמת עובד מבחינת מידות:
לפי תכנית 1: חדר שינה הופך לחדר ילדים, יח"ה מקבלת כניסה מהפרוזדור והופכת לאמבטיה כללית (לכאורה תגדל במעט ע"ח החדר) חדר 2 הופך לחדר שינה ואיזור האמבטיה וחדר השירות הופכים ליח"ה וחדר שירות כשדלת הכניסה לחדר שינה יוצאת החוצה לכיוון הפרוזדור, מה שנותן אפשרות לפתוח דלת ליחידה בכניסה ל
בדקתי את זה זה קצת מורכב כי המכונת כביסה היא נהיית מסדרון וגם היחידת הורים נהיה מסדרון יש דלת ממד שלא נפתחת עד הסוף בכינסה למסדרון של חדר הכביסה ובנוסף השטח שם מת כי אין איפה למקם מגירות או ארון כביסה כי הכל מעבר ובסוף מכונת כביסה בכל אופן תודה רבה על התגבה

יודי יהודה

משתמש חדש
אשמח להסבר איך ואיפה הכל נכנס
אלא אם מדובר במשפחה לא דתית שהמיטה זוגית ע"ב קבוע...
או לחילופין, ארון קטן (גג 4 דלתות) בחדר כ"כ קטן
או 2 ארונות נפרדים?
מנסה להבין....

לטובתכם, תעמידו רהיטים בתוכנית בגודל הפרופורציונלי שלהם
כדי לדעת מה וכמה נכנס בכל חדר

במכירת דירה, מה שקובע זה ההרגשה
אם הדירה תהיה ענקית אבל מלאה ברהיטים, עמוסה ובלי קו אחיד
היא תמכר פחות בקלות (ובמחיר) מדירה זהה עם ריהוט עדין, מינימלי (אבל מספק. לא כלום) ובטעם.
נגיד שאני כן הולך על אופציה 2 היא גרועה ? או שהיא כן עובדת ומייצרת תוכנית טובה
ובנוסף לגבי חוסר חלון באמבטיית ילדים וחדר כביסה האם זה נורא ?
תודה רבה

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
בדקתי את זה זה קצת מורכב כי המכונת כביסה היא נהיית מסדרון וגם היחידת הורים נהיה מסדרון יש דלת ממד שלא נפתחת עד הסוף בכינסה למסדרון של חדר הכביסה ובנוסף השטח שם מת כי אין איפה למקם מגירות או ארון כביסה כי הכל מעבר ובסוף מכונת כביסה בכל אופן תודה רבה על התגבה
אפשר לעשות את החלוקה של החדר שירות והיח"ה לרוחב או את היח"ה למקם באיזור אחר בחדר שינה. יש פה מקום למשחק וכדאי לבדוק את האופציות

יודי יהודה

משתמש חדש
נגיד שאני כן הולך על אופציה 2 היא גרועה ? או שהיא כן עובדת ומייצרת תוכנית טובה
ובנוסף לגבי חוסר חלון באמבטיית ילדים וחדר כביסה האם זה נורא ?
תודה רבה

אסתי פרקוביץ

אסתי פרקוביץ מעצבת פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אופציה ב' לא עובדת טוב
נכון שיש לה יתרונות, אבל היא לא עובדת...
וכלל בסיס בעיצוב פנים זה למקם רהיטים כמו שצוין פה
ישר ממבט ראשון רואים שלא נכנס בחדר שינה מיטות וארון בגודל נורמלי
לטעמי צריך לבנות אופציה חדשה
כי שלושת האופציות לא מספיק טובות...

יודי יהודה

משתמש חדש
אופציה ב' לא עובדת טוב
נכון שיש לה יתרונות, אבל היא לא עובדת...
וכלל בסיס בעיצוב פנים זה למקם רהיטים כמו שצוין פה
ישר ממבט ראשון רואים שלא נכנס בחדר שינה מיטות וארון בגודל נורמלי
לטעמי צריך לבנות אופציה חדשה
כי שלושת האופציות לא מספיק טובות...
אגב זה המיקומים של אופציה 2 חדר שינה הורים אנחנו נסובב את המיטות לרוחב וכנראה לא לאורך אבל בגדול המיקומים כן בסדר מה דעתך?
קצת המטבח השתנה מאז כי רצינו קיר גבוהים והיינו צריכים לעשות מטבח ח מה שתקע את הפינת אוכל

קבצים מצורפים

• תוכנית ריהוט אופציה 2.png
    תוכנית ריהוט אופציה 2.png
    KB 253.5 · צפיות: 51

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה