איזה קניון עודפים הכי מומלץ?

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@זיסהלה
שמחה בשבילך שנסעת והצלחת.
לפעמים הבאות-
קניון סירקין בפ''ת -צומת סירקין
נסיעה של כ 15 דק' בקו 292. לא מבטיחה שתצאי עם 2 שקים מפוצצים, אבל בהחלט יש מה למצוא
(קדס, גולף ועוד...)
בכל מקרה, כ''כ קרוב לב''ב ששווה לנסות לפני שיוצאים למסע חובק עולם.

D

Deleted member 107321

אורח
באיזה אזור בארץ זה נמצא?
ואיזה קו מגיע לשם? (גם אם פעם בעשור... )
באזור נתב"ג.
איך מגיעים?

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איך מגיעים?
זהו שהאמת היא שאני דיי פוחדת להסתמך על מוביט או 8787* ודומיו בנסיעה למקומות כאלה...
פעם אחת נסעתי למקום שלא הכרתי לפני ולא את הסביבה ועליתי לאוטובוס מפחיד נוראאאאא עם מלאאאא ערבים...
ולכן כשאני נוסעת למקומות שאני לא מכירה אני מעדיפה לשמוע קודם כל מאנשים שעשו את זה....
אבל תודה בכל מקרה!

אולי בכל אופן יש משהו שנסע לשם בתחב"צ?

מתכנתת!!

משתמש פעיל
זהו שהאמת היא שאני דיי פוחדת להסתמך על מוביט או 8787* ודומיו בנסיעה למקומות כאלה...
פעם אחת נסעתי למקום שלא הכרתי לפני ולא את הסביבה ועליתי לאוטובוס מפחיד נוראאאאא עם מלאאאא ערבים...
ולכן כשאני נוסעת למקומות שאני לא מכירה אני מעדיפה לשמוע קודם כל מאנשים שעשו את זה....
אבל תודה בכל מקרה!

מאיפה את?

@זיסהלה
שמחה בשבילך שנסעת והצלחת.
לפעמים הבאות-
קניון סירקין בפ''ת -צומת סירקין
נסיעה של כ 15 דק' בקו 292. לא מבטיחה שתצאי עם 2 שקים מפוצצים, אבל בהחלט יש מה למצוא
(קדס, גולף ועוד...)
בכל מקרה, כ''כ קרוב לב''ב ששווה לנסות לפני שיוצאים למסע חובק עולם.
קניון סירקין הוא קניון עודפים?
יש שם הרבה חנויות?

במה

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
עימוד ספרים
עריכה תורנית
עימוד ספרים
אבל תודה בכל מקרה!

לא נסעתי לשם בתחבורה ציבורית, אבל זה יישוב במרכז הארץ ליד אלעד ולא אמור להיות שםמלאאאא ערבים

אפרת ;)

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ממודיעין עילית.
אבל אני יכולה להגיע לעיר הכי קרובה לשם או לעיר שמשם יש אוטובוס לבארות יצחק, ואז לקחת את האוטובוס ההוא...
השאלה אם הוא קיים...
אבל זה יישוב במרכז הארץ ליד אלעד ולא אמור להיות שם מלאאאא ערבים
כשזה קרה לי זה היה ליד בני ברק... :cautious:

מתכנתת!!

משתמש פעיל
בעיקרון אין לבארות יצחק אוטובוס
יש קו 249 שהוא נוסע על ציר פתח תקוה-לוד-רחובות ועוצר בכל מיני צמתים
אז הוא עוצר גם בבארות יצחק, אבל מרחק הליכה גדול מהאאוטלט.

היוש!!

משתמש פעיל
הי
מה עם גולף בארות יצחק?
משהו יכול לתת לי מידע מדיוק
אני רוצה לקחת מונית בשביל זה ופוחדת להתאכזב
תודה מראש

אמא של אלי

משתמש פעיל
הי
מה עם גולף בארות יצחק?
משהו יכול לתת לי מידע מדיוק
אני רוצה לקחת מונית בשביל זה ופוחדת להתאכזב
תודה מראש
סניף גולף אאוטלט בארות יצחק נפתח במקום אחר במתחם (מול המשתלה) זה שטח גדול עם הרבה פריטים ,צריכים הרבה סבלנות עד שמוצאים שם משהו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב יַעַנְךָ יְהוָה בְּיוֹם צָרָה יְשַׂגֶּבְךָ שֵׁם אֱלֹהֵי יַעֲקֹב:ג יִשְׁלַח עֶזְרְךָ מִקֹּדֶשׁ וּמִצִּיּוֹן יִסְעָדֶךָּ:ד יִזְכֹּר כָּל מִנְחֹתֶךָ וְעוֹלָתְךָ יְדַשְּׁנֶה סֶלָה:ה יִתֶּן לְךָ כִלְבָבֶךָ וְכָל עֲצָתְךָ יְמַלֵּא:ו נְרַנְּנָה בִּישׁוּעָתֶךָ וּבְשֵׁם אֱלֹהֵינוּ נִדְגֹּל יְמַלֵּא יְהוָה כָּל מִשְׁאֲלוֹתֶיךָ:ז עַתָּה יָדַעְתִּי כִּי הוֹשִׁיעַ יְהוָה מְשִׁיחוֹ יַעֲנֵהוּ מִשְּׁמֵי קָדְשׁוֹ בִּגְבֻרוֹת יֵשַׁע יְמִינוֹ:ח אֵלֶּה בָרֶכֶב וְאֵלֶּה בַסּוּסִים וַאֲנַחְנוּ בְּשֵׁם יְהוָה אֱלֹהֵינוּ נַזְכִּיר:ט הֵמָּה כָּרְעוּ וְנָפָלוּ וַאֲנַחְנוּ קַּמְנוּ וַנִּתְעוֹדָד:י יְהוָה הוֹשִׁיעָה הַמֶּלֶךְ יַעֲנֵנוּ בְיוֹם קָרְאֵנוּ:
נקרא  1  פעמים

אתגר AI

זמן מסע • אתגר 47

לוח מודעות

למעלה