עיצוב חלל איזה צורה לפינת אוכל מתאימה לחלל הזה

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
יש לי סלון חצי פתוח 7.5 אורך על 3.5 רוחב מצורף שירטוט,
יש ארון עץ צבע בתנור לבן שבור בשילוב עץ אגוז אמריקאי, בסגנון נקי.
השולחן אמור לעמוד ליד הארון,
האם מתאים שולחן אליפטי ?
או עדיף מלבן ?
האם 8 כסאות יחנקו מידי את השטח (כרגע אין צורך ב8 בשוטף 6 מספיק לנו אבל אולי זה נח לאירוח)
האם מתאים שולחן עם פלטה פורמייקה בהירה ורגליים שחורות ? או כדאי רגליים עץ אגוז אמריקאי? שילך עם הארון?
פינת אוכל 1.png
פינת אוכל 2.png
IMG_6579.JPG

בני ברקים...

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
לדעתי אין בעיה עם 8 כסאות, לא אמור להיות חנוק
אני אישית מעדיפה מלבן (יותר יפה) אבל מה שאת אוהבת
נראה לי כן כדאי שיילך עם הארון...

בהצלחה! ואל תשכחי לעדכן אותנו מה עשית בסוף:)

נערך לאחרונה ב:

byy

תכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למה מתאים הרגליים השחורות? ומה הכוונה פורמייקה בהירה? לבן כמו הארון?
למה שלא תלכי על הגוון עץ של הארון?
לגבי הכסאות, הם ממש לא משורטטים בפרופורציה, אבל נראה שיש מקום גם ל8 ואפשר לשים כסא גם בראש השולחן ובסופו...

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
למה מתאים הרגליים השחורות? ומה הכוונה פורמייקה בהירה? לבן כמו הארון?
למה שלא תלכי על הגוון עץ של הארון?
לגבי הכסאות, הם ממש לא משורטטים בפרופורציה, אבל נראה שיש מקום גם ל8 ואפשר לשים כסא גם בראש השולחן ובסופו...
נכון, הכיסאות יהיו גדולים יותר, שרטטתי להם מיקום,
אני מפחדת ששולחן עץ צבע בתנור בגוון לבן יקבל שריטות מאד מהר, לכן חשבתי פורמייקה שמשלבת לבן עם עורקים בז-חום. זה ייראה מוזר ?
רגליים שחורות כרגע לא מתאים לכלום בסלון , אם יהיו רגליים שחורות הגוף תאורה יהיה גם הוא שחור והרגליים של הכסאות ושולחן נמוך ליד הספות גם יהיה עם רגליים שחורות,

ilan p

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
1- לדעתי השולחן המלבני יותר מתאים וכדאי להסתפק ב 6 כיסאות -אפשר אולי להוסיף כסא 1 לאבא מצד הסלון
2- נראה לי שאם השולחן יהיה בגוון העץ שבארון זה יראה מאוד מתאים
3- מה שיותר הפריע לי שהסתכלתי על התוכנית --זה הדלת של השירותי אורחים ממש מול הכניסה --בהזדמנות הייתי עושה שינוי להעביר את הדלת למסדרון מול היח" הורית

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
1- לדעתי השולחן המלבני יותר מתאים וכדאי להסתפק ב 6 כיסאות -אפשר אולי להוסיף כסא 1 לאבא מצד הסלון
2- נראה לי שאם השולחן יהיה בגוון העץ שבארון זה יראה מאוד מתאים
3- מה שיותר הפריע לי שהסתכלתי על התוכנית --זה הדלת של השירותי אורחים ממש מול הכניסה --בהזדמנות הייתי עושה שינוי להעביר את הדלת למסדרון מול היח" הורית
לגבי השולחן כדי להקטין אותו שלא יתפוס הרבה מקום ? כמה לתת ל 6 מקומות ? 180 ?
לגבי 3 צודקת בהחלט :(
כרגע לא בתוכנית, יש דלת ממד שנפתחת על קיר המסדרון ותחסום מעט מהכניסה לשירותים + זה דורש להעביר את הצנרת לצד השני, עלויות של בערך 20,000

LITK

משתמש פעיל
מה שיותר הפריע לי שהסתכלתי על התוכנית --זה הדלת של השירותי אורחים ממש מול הכניסה --בהזדמנות הייתי עושה שינוי להעביר את הדלת למסדרון מול היח" הורית
או לחילופין להזיז את הדלת לקיר של הכיור ואת הכיור ממול

• תודה
Reactions: byy

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
או לחילופין להזיז את הדלת לקיר של הכיור ואת הכיור ממול

החלק של אזור המטבח עבר שינויים כמו בתמונה המצורפת זה עדיף שהשירותים ייפתח לכיוון המטבח ? ואז איפה יהיה הכיור ?
1701959190238.png

LITK

משתמש פעיל
החלק של אזור המטבח עבר שינויים כמו בתמונה המצורפת זה עדיף שהשירותים ייפתח לכיוון המטבח ? ואז איפה יהיה הכיור ?
בלי קשר הפתיחה של המקרר בעיתית בכניסה למטבח. המיקום והעומק שלו יוצר עומס בשטח הקטן שם.. תשקלי שוב את המיקום שלו לעניין השרותים עדיף כיור בעומק 35 בתוך נישה קטנה מאחורי קיר מאשר דלת שרותים מול הכניסה לבית ובתוך המטבח. אני הייתי "גונבת" שטח מהיחידת הורים ומבטלת לגמרי את השרותים הזה

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
לגבי בעית השרותים, שבעיני ממש קריטית-
אולי שווה לוותר מעט על תחושת המרחב בכניסה ולייצר איזושהי חציצה ויזואלי, לא מלאה במקביל לאורך קיר השירותים:
לכידה.JPG

כמובן שאפשר משרביה
פסי עץ/ מתכת עם מרווחים יפים
צמחיה
מידוף פתוח משני צדדים לדברי נוי, ולהדלקת נרות אולי...
אם תרצי תמונות השראה למשהו ספציפי מהרשימה- אשתדל להעלות לכאן, מהרשת בעיקר...

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כמובן שאפשר משרביה
פסי עץ/ מתכת עם מרווחים יפים
צמחיה
מידוף פתוח משני צדדים לדברי נוי, ולהדלקת נרות אולי...
אם תרצי תמונות השראה למשהו ספציפי מהרשימה- אשתדל להעלות לכאן, מהרשת בעיקר...
אשמח לדוגמאות, למרות שכרגע באמת אנחנו משתדלים לא להשתמש בשירותים האלו בכלל ולהשאיר תמיד סגור.
(אנחנו לא מארחים הרבה)

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
זה הפתיחה של המקרר,
לעיצוב המטבח לקחנו מעצבת גדולה, לא סתם תקענו את המקרר שם, כנראה עדיין העיצוב לא טוב, לפי מה שהצעתם, למרות שהפתיחה של המקרר לא מפריעה לנו בכלל.
בכל מקרה המטבח בנוי, אין אפשרות לשנות בו כלום כרגע,
לצערי זה השירותים והדירה שלנו(באמת גורם לי לרצות לעזוב, קנינו בגלל לחץ, לא כי אהבתי) האם לבטל אותו ?
1702014664955.png

ב. רוזנפלד

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שזה לא כל כך נורא שיפתח לכיוון המטבח זה לא ממש בתוך המטבח וזה עדיף ממול הכניסה
את הכיור אפשר לעשות בקיר שמאחורי המקרר בסימון הכחול

• תודה
Reactions: ext

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני חושבת שזה לא כל כך נורא שיפתח לכיוון המטבח זה לא ממש בתוך המטבח וזה עדיף ממול הכניסה
את הכיור אפשר לעשות בקיר שמאחורי המקרר בסימון הכחול
כמה עולה בערך עבודה של פתיחת דלת וסגירת דלת כולל הדבקת אריחים במקום של הדלת שנסגרה ? 5000 ?

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה הפתיחה של המקרר,
לעיצוב המטבח לקחנו מעצבת גדולה, לא סתם תקענו את המקרר שם, כנראה עדיין העיצוב לא טוב, לפי מה שהצעתם, למרות שהפתיחה של המקרר לא מפריעה לנו בכלל.
בכל מקרה המטבח בנוי, אין אפשרות לשנות בו כלום כרגע,
לצערי זה השירותים והדירה שלנו(באמת גורם לי לרצות לעזוב, קנינו בגלל לחץ, לא כי אהבתי) האם לבטל אותו ?
צפה בקובץ המצורף 1519188
את לא צריכה כ"כ להצטער
ממה שנראה פה- נראה שזו דירה מרווחת וטובה
גם אם יש בה אי אלו חסרונות ברי פתרון.
לגבי המטבח- ממש לא מסכימה שמיקום המקרר לא נכון
במיוחד שאין פה תכנית מלאה ורואים חלק קטן מהפאזל.
זה היה לפינת ההרגעה...

לענין השרותים- אפשר לסובב את הדלת, אבל חושבת שיהיה נכון יותר לייצר מיצג אומנותי ויפה מול הדלת ובכך תמנע דלת לכיוון המטבח שזה גם לא מלכתחילה (אם כי מסכימה שזה עדיף ע"פ המיקום הנוכחי שלה)
וגם הבלאגן והעלות נמוכה משמעותית כי זה לא בניה אלא רק הרכבה

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
לענין השרותים- אפשר לסובב את הדלת, אבל חושבת שיהיה נכון יותר לייצר מיצג אומנותי ויפה מול הדלת ובכך תמנע דלת לכיוון המטבח שזה גם לא מלכתחילה (אם כי מסכימה שזה עדיף ע"פ המיקום הנוכחי שלה)
וגם הבלאגן והעלות נמוכה משמעותית כי זה לא בניה אלא רק הרכבה
מעניין לראות דוגמא , לא ככ מתחשק לנו לסגור על הסלון כי כרגע ההרגשה מרווחת, והקיר לכאורה יקטין את השטח לפחות בהרגשה, אבל אולי באמת עדיף מאשר שירותים בכניסה ובסלון

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכט

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרַי יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב רַבַּת צְרָרוּנִי מִנְּעוּרָי גַּם לֹא יָכְלוּ לִי:ג עַל גַּבִּי חָרְשׁוּ חֹרְשִׁים הֶאֱרִיכוּ (למענותם) לְמַעֲנִיתָם:ד יְהוָה צַדִּיק קִצֵּץ עֲבוֹת רְשָׁעִים:ה יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן:ו יִהְיוּ כַּחֲצִיר גַּגּוֹת שֶׁקַּדְמַת שָׁלַף יָבֵשׁ:ז שֶׁלֹּא מִלֵּא כַפּוֹ קוֹצֵר וְחִצְנוֹ מְעַמֵּר:ח וְלֹא אָמְרוּ הָעֹבְרִים בִּרְכַּת יְהוָה אֲלֵיכֶם בֵּרַכְנוּ אֶתְכֶם בְּשֵׁם יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה