איזה פורמט עדיף?

ima411

משתמש רשום
עשו לי בבקשה סדר בבלגן. הקבצים ממצלמת הוידאו שלי גדולים מאוד.תוכנת ההמרה נותנת הרבה אפשרויות. אני עומדת לערוך את הסרט בתוכנה pinnacle videospin).
ניסיתי ומצאתי שתי אופציות שנותנות איכות טובה ובעלת משקל קל מהמקור. למה מהן כדאי להמיר? או האם יש פורמט אחר שעדיף? האם כדאי להמיר לפני או אחרי העריכה?
video mpeg2 2496kbps, 29,97 fps origunal fram size oudio 224 kbps
dvd pal compatible mpeg2 4000kbps 25fps 720x576

riki-v

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הקבצים ממצלמת הוידאו שלך הם גדולים ואיכותיים, מן הסתם avi כדאי לעבוד איתם והם כנראה גם מתאימים לפינקל, לאחר שתגמרי לערוך ביצוא לסרט תסגרי ל-dvd כך תשאר לך איכות טובה.
האופציה השניה היא די וי די באיכות מצויינת. מה גם שהאופציה הראשונה היא ntsc שעלולה לגרום לך בעיות ורעידות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה