איזה ספה קונים לבית עם ילדים?

gol

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
רק עור
היתה לי ספת בד, זה היה נורא. מתמלא אבק, לא נוח, לא יפה, הבד כיבסתי ונהרס בכביסה. בקיצור על הפנים.
העפתי אותה וקניתי ספת עור חום שוקולד איכותי.מדהים.
אם עור אז כמובן אך ורק כהה. (לבית עם ילדים/נכדים)

cyp

משתמש מקצוען
אני ממליצה על דמוי עור, תמיד אני יקנה דמוי עור, אין נקיפות מצפון ואין לחץ מה יקרה לספה,
קניתי לפני 7 שנים ספה 3 מושבים דמוי עור צבע וונגה ב1300 ש"ח, הילדים קופצים עליה , (בלי נעליים, כי הם תמיד בבית בלי נעליים), אוכלים עליה, מתגלגלים, והיא כמו חדשה חוץ מקרע קטן בצד למטה שלא רואים ואפשר לתקן בקלות, בכל שבוע אני מעבירה סמרטוט רטוב והספה מבריקה,

cyp

משתמש מקצוען
נכתב ע"י סטאזרית;n4914630:
רק עור - מכל הבחינות: נוחות, עמידות לשנים, יפות, קלות לתיחזוק

לא נראה לי שקורה משהו לילדים שיודעים שהספות מיועדות לרביצה בשבת בלבד / ללימוד עם אבא במשך השבוע
כך אין שחיקה מואצת - כי הילדים יודעים שספה היא לא חלק ממגרש המשחקים שלהם
כמובן - שאם אני רואה שילד התישב (במשך השבוע) על הספה עם ספר (בלי אוכל) - אני לא קפדנית ומעירה, אבל הם כבר מתורגלים - להוריד חגורה, שעון ונעליים לפני שמתיישבים

אם יקר לך - שווה לקנות עור איכותי יד שניה ולא בד / סקאי

תסלחי לי על התגובה אבל לא יכולתי להתאפק, רהיטים נועדו לשרת אותנו ולא אנחנו אותם!
אז מה הספות אצלך הן לקישוט בלבד? או לאורחים? זה לא קצת מוגזם להשקיע בספות רק לשבת ואז להוריד לפני שעון חגורה ונעליים, כבר לא משתלם לשבת לא?

ללי שלי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י bracha;n4913616:
יש לי את הבד הזה בכסאות.
עם מגבון הכל יורד. גם לורד ארטליין!!!

אבל המחיר.... די יקר!!!

(אני קניתי את הבד וריפדתי לבד, לא יצא לי כל כך יקר, אבל כשזה מגיע לספה שלמה, זה המון).

איפה קנית את הבד הזה?

שושה

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י marker;n4913465:
יש לי ספא מאיקאה שהבד נשלף וכביס, בינתיים היא בשימוש שנה אחת בלבד, לוידעת כמה זמן תחזיק.
היא עדיין כמו חדשה והבד כמו חדש כל חודש מחדש (לאחר כיבוס..)

גם אני קניתי באיקאה ספה מהממת עם בד נשלף, תענוג, הריפוד מתכבס בקלות ונראה חדש.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה