עזרה איזה סנן אפשר להתקין לאייפון?

רינה כהן3434

משתמש פעיל
שלום. יש לבעלי אייפון של העבודה. הוא חייב לעבוד איתו זה מוכרח ממקום העבודה. הוא עובד עם אפליקציה של העבודה במכשיר.

העניין שלילדה יש מחשב נייד. והיא מורידה את ההגנה לפעמים כי טוענת שזה מאט את הגלישה ואנחנו יכולים לסמוך עליה שהיא בלי הגנה.
אז היא מתחברת לאינטרנט מהנקודה הנתב שיש באייפון של העבודה של בעלי.

היא טוענת שהיא רק רואה דברים כשרים ומוכרים. באופן כללי אני סומכת עליה אבל חוששת שיפתחו לה פרסומות וכל מיני דברים לא מתאימים.
באייפון התקנו סנן של רימון כי הבנו שזה מה שיש. אתרוג אמרו לנו שאי אפשר להתקין באייפון..
אני מאוד מודאגת. לא רגועה שהיא ככה עם המחשב.
מה אפשר לעשות?
יש עוד משהו שאפשר להתקין על האייפון?
האם אפשר לבטל את הנקודה שיש באייפון??
תודה

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
שלום. יש לבעלי אייפון של העבודה. הוא חייב לעבוד איתו זה מוכרח ממקום העבודה. הוא עובד עם אפליקציה של העבודה במכשיר.

העניין שלילדה יש מחשב נייד. והיא מורידה את ההגנה לפעמים כי טוענת שזה מאט את הגלישה ואנחנו יכולים לסמוך עליה שהיא בלי הגנה.

היא טוענת שהיא רק רואה דברים כשרים ומוכרים. באופן כללי אני סומכת עליה אבל חוששת שיפתחו לה פרסומות וכל מיני דברים לא מתאימים.
באייפון התקנו סנן של רימון כי הבנו שזה מה שיש. אתרוג אמרו לנו שאי אפשר להתקין באייפון..
מה אפשר לעשות?
תודה
איזה סינון יש על המחשב?
ועל סמארטפון יש גם פתרונות פי אלף מסוננים מרימון.........
יש את הדרן שזה הכי מעולה, שבעלך יבדוק אם זה אפשרי בשביל העבודה.
אם לא, יש סינון שנקרא עסקן שהוא גם יחסית טוב
ולגבי הבת שמבקשת, לפי מה שזכור לי מאשכולות קודמים
אתם לא חרדים מלידה, נכון?
אז בהחלט שווה להתייעץ עם רבנים ואנשי חינוך איך נכון לנהוג.
המון המון הצלחה.

החכמה צודקת

משתמש מקצוען
כמובן שכדאי גם להתייעץ עם רבנים על עניני החסימות והסינונים
שידעו להגיד לכם מה הקצב הנכון בשבילכם, לעשות כל צעד.

כי גם לבעלך לא יהיה קל להתרגל לסינון איכותי יותר.

אטי עמית

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הדרן ועסקן לא עובדים על מכשירי אפל
היחיד שעובד בצורה דומה להם זה סינון בשם ׳הערסט׳ שעובד על בסיס נטספרק אבל בממשק איכותי ומוגן יותר
קישור לאתר

זושא דרבנן

משתמש צעיר
הכי מהודר מבחינת כשרות מבין מי שבדקתי זה הדרן, אבל המחירים שלהם הזוים, ואתה 'נעול' איתם להתחיבויות ארוכות.
כמו"כ לי אישית הם פשוט 'חגגו על פרטי האשראי', הם מבצעים עסקאות כאוות נפשם, ואתה צריך אחרי זה לריב איתם שיודו בגביות השגויות ושיחזירו את הכסף..
מי שבאמת חשוב לו כשרות, שילך על הדרן, אבל שיפנה לרבנים שלהם שידאגו, שהם יפסיקו לחגוג על חשבון הציבור, להשניא עליהם את הלקוחות שלהם, וכן לבדוק היטיב אחר התשלומים והסכומים שהם גובים !!

בכיוון הנכון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
לא חושב שיש סינון כלשהי שמתאים לאייפון
אולי אולי נטספארק

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית

מה אפשר לעשות?
תודה
אפשר לבקש מרימון לבטל נקודה חמה של האייפון
ויש הגנות שלא אמורות להפריע לגלישה וגם שאי אפשר להסיר אותם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה