דרוש מידע איזה סינון יש לכם למחשב?

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני רוצה לדעת עד כמה זה קל, יש לי מחשבים שרוצה להתקין בהם תוכנה שמאפשרת גלישה רק לאתרים ספציפיים, ונתקלתי בתוכנה הזו...

אני רוצה לדעת עד כמה זה קל, יש לי מחשבים שרוצה להתקין בהם תוכנה שמאפשרת גלישה רק לאתרים ספציפיים, ונתקלתי בתוכנה הזו...
אדייק יותר - לא צריך קומבינות, ולא צריך לפרוץ - למעשה אין בכלל אפשרות להגדיר גישה רק למייל.
ובכל מקרה חיפוש גוגל יהיה פתוח כולל תמונות.

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מחפשת סינון טוב למחשב {שעובד מהר , לא נתקע....}
שמתלבש על המחשב עצמו ולא על כל הרשת
ולא עם נסטיק...
עדיפות לסינון שמסנן בתוך האתרים עצמם- כלומר שישי תמונה לא ראויה זה מכוסה , ולא את כל האתר.

אשמח לשמוע ממכם על מה הייתם ממליצים!
וכמה אתם משלמים לחודש.
רימון!

ויזוקל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אדייק יותר - לא צריך קומבינות, ולא צריך לפרוץ - למעשה אין בכלל אפשרות להגדיר גישה רק למייל.
ובכל מקרה חיפוש גוגל יהיה פתוח כולל תמונות.
אי אפשר להגדיר גישה רק לאתרים מסוימים? לא כולל חיפוש בגוגל?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אני לא מבין גדול בזה.
אבל נראה לי שאי אפשר לחסום את התמונות בחיפוש גוגל
הוא לא רוצה שיהיה בכלל חיפוש גוגל

אי אפשר להגדיר גישה רק לאתרים מסוימים? לא כולל חיפוש בגוגל?
יכול להיות שאפשר להגדיר שהכול חסום חוץ מרשימה לבנה. אתה יכול לשים שם את ה url של ג'ימייל לדוגמא
לא ניסיתי אף פעם אבל נראה לי שעובד

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הוא סינון מאד מינימלי
קודם כל אני ממש לא מסכימה איתך
אבל בלי קשר לא נראה לי שהיא צריכה שמישהו ידאג לה לרמה הרוחנית... אפשר להציע לה את כל האופציות והיא תבחר בעצמה...

אגב, ניסית פעם את רימון ברמה הכי גבוהה שלו?

מאיר d

משתמש פעיל
עריכה תורנית
א. היא ביקשה סינון טוב.
ב. בווינדוס 10 אפשר להפעיל הרבה אפליקציות לא דרך הדפדפן שרימון לא עוצר ולא מסנן

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
א. היא ביקשה סינון טוב.
ב. בווינדוס 10 אפשר להפעיל הרבה אפליקציות לא דרך הדפדפן שרימון לא עוצר ולא מסנן
1. הכול בעיני המתבונן... כל אחד מה שטוב לו
2. לא בדקתי את שאר האפליקציות אבל האפליקציה של טלגרם למחשב לא עובדת ברימון בשום רמה ככה שזה כן מסנן כנראה...

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עובד גם עובד
הייתי שמחה שזה יעבוד אבל זה לא מצליח להתחבר. אלא אם כן מורידים את הסינון ומתחברים ואז מחזירים את הסינון ואז זה ממשיך לעבוד אבל כל פעם כשהמחשב נכבה ונדלק צריך לעשות את כל הבלאגן הזה שוב
בקיצור בלי להוריד את הסינון זה לא עובד

מברר

משתמש פעיל
הייתי שמחה שזה יעבוד אבל זה לא מצליח להתחבר. אלא אם כן מורידים את הסינון ומתחברים ואז מחזירים את הסינון ואז זה ממשיך לעבוד אבל כל פעם כשהמחשב נכבה ונדלק צריך לעשות את כל הבלאגן הזה שוב
בקיצור בלי להוריד את הסינון זה לא עובד
אין מה להתווכח עם המציאות
אצלכם זה לא עובד, יכול להיות, לא התווכחתי
אני הייתי ב2 בתים שונים שכן עובד, גם אם לא היה פתוח לפני כן

אלי מאיר

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לצרכים שלך אני חושבת שתכנת רימון יכולה להתאים. יש להם תוכנה שיכולה להתלבש על מחשב מקומי ולא על כל הרשת. יש להם סינון פנימי בתוך האתר, עובד מהר ולא נתקע.
ויש להם רמות הגנה מגוונות. רמת ההגנה ההרמטית היא הגבוהה ביותר אבל יותר פתוחה מנטפרי.
מניסיון יש דברים שפתוחים בנטפרי וסגורים ברימון הרמטי
רימון זה סינון לפי הגדרות יבשות, הרמטי זה קטגוריה של אתרים מסויימים שמי שלא מתאים לה לא נכנס
נטפרי לעומת זאת בודק בתוך האתר ולא פוסל סתם לפי קטגוריה
לעומת זאת את תוצאות החיפוש רימון הרמטי פחות מסנן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה