דרוש מידע איזה נוקיה כשר מומלץ לרכוש?

בנברקית

משתמש מקצוען
ראיתי שמוכרים כמה דגמי nokia
האם יש בינהם משהו מומלץ? (בעיקר שמע טוב)
c2 מחודש, האם הוא עדיין טוב ושווה?

תודה מראש

בבקשה לא להציע לי חברות אחרות ניסיתי כמה ואני נאלצת להפרד מהם לאחר כמה חודשים..

מוסיפה כאן כמה שראיתי בפרסום

נוקיה 225
דור 4 (-מה זה אומר?)
נוקיה 800
נוקיה 215

איך הם?

נערך לאחרונה ב:

MDG

משתמש פעיל
nokia 3310- פצצה
הוא באמת טוב אבל ממשק מעצבן ולא נח
יש לי את המכשיר הנ"ל כבר 3 שנים, אחרי c2 ללא ספק הוא "מעולה" מה הוא לא עבר? נפילות, מים, ילדים, והוא חי בריא ובועט, מתרגלים לממשק השונה שלו ואז נהנים ממנו, יש לו שמע מצוין והוא מאוד איכותי, יש לציין שכמו כל נוקיה, צריך להטעין אותו כל יום, אחרת נגמר לו הבטריה.
אני קניתי לו מאלי אקספרס מגן מסך מניילון ששומר היטב על המסך, והוא נשאר ממש חדש עם כל השריטות של הילדים על הריצפה

(:Chavy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יש לי את המכשיר הנ"ל כבר 3 שנים, אחרי c2 ללא ספק הוא "מעולה" מה הוא לא עבר? נפילות, מים, ילדים, והוא חי בריא ובועט, מתרגלים לממשק השונה שלו ואז נהנים ממנו, יש לו שמע מצוין והוא מאוד איכותי, יש לציין שכמו כל נוקיה, צריך להטעין אותו כל יום, אחרת נגמר לו הבטריה.
אני קניתי לו מאלי אקספרס מגן מסך מניילון ששומר היטב על המסך, והוא נשאר ממש חדש עם כל השריטות של הילדים על הריצפה
אפשר קישור?
ולגבי הפון
אני גם חזרתי לנוקיהכי אין עליהם
קניתי את ה208

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
לאור עדויות על קריסות עצבים בעקבות שימוש תכוף במגוון מכשירים כשרים, אנשי טיפול טוענים שאין בנמצא "כשר מומלץ" וכל אחת תעשה שאלת חכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכח

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אַשְׁרֵי כָּל יְרֵא יְהוָה הַהֹלֵךְ בִּדְרָכָיו:ב יְגִיעַ כַּפֶּיךָ כִּי תֹאכֵל אַשְׁרֶיךָ וְטוֹב לָךְ:ג אֶשְׁתְּךָ כְּגֶפֶן פֹּרִיָּה בְּיַרְכְּתֵי בֵיתֶךָ בָּנֶיךָ כִּשְׁתִלֵי זֵיתִים סָבִיב לְשֻׁלְחָנֶךָ:ד הִנֵּה כִי כֵן יְבֹרַךְ גָּבֶר יְרֵא יְהוָה:ה יְבָרֶכְךָ יְהוָה מִצִּיּוֹן וּרְאֵה בְּטוּב יְרוּשָׁלִָם כֹּל יְמֵי חַיֶּיךָ:ו וּרְאֵה בָנִים לְבָנֶיךָ שָׁלוֹם עַל יִשְׂרָאֵל:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה