איזה מחשב לקנות? בבקשה תעזרו....

טלי.ה

משתמש רשום
הי שלום :)

אני עוסקת בעריכת וידיאו ואני מעוניינת לקנות מחשב נייד. מישהו יכול לעזור לי איזה מחשב כדאי לקנות? אני לגמרי מבולבלת מהמבחר שיש ולא לגמרי מבינה במפרט התכני...

תודה מראש...

טל.

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
האמת זה קצת סותר נייד- לעריכת וידאו, כי זה יעלה מאוד יקר משהו טוב לעריכה ושיהיה גם נייד.

אם בכל זאת זה חשוב אז תחפשי מחשב חזק במחיר של 6000 לפחות אני חושב שחנות זולה למחיר כזה תמלא לך אותו בדברים טובים וכמובן מומלץ ביותר כרטיס עריכה מינימלי.

dor

משתמש רשום
אם כבר נייד אז לדעתי mac book pro אבל אז תצטרכי להתרגל לפיינל קאט (מאוד נוחה וטובה אגב).

2OR

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
נכתב ע"י dor;298052:
אם כבר נייד אז לדעתי mac book pro אבל אז תצטרכי להתרגל לפיינל קאט (מאוד נוחה וטובה אגב).

לפיינל קאט? הצרה הקטנה...
להתרגל ל'מאק', זה הסיפור הראשון...

דובי

משתמש רשום
הפקות ואירועים
מחשב מק?

מחשב מק?
לא הייתי ממליץ.
(כבר עדיף את בנו של המן הרשע (ויזתא))......:)

RA221

משתמש רשום
למה לא היית ממליץ מק?
זה מחשבים שחזקים פי כמה מהPC. הם מנצלים את הנתונים שלהם בצורה הרבה יותר טובה ומועילה.
ולעריכת וידיאו, זה הדבר. בתור אחד שיש לו מק-בוק פרו אני ממליץ בחום!

פופקו

משתמש סופר מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
זה שמעליי, טעות קטנה אחת, הם לא חזקים פי כמה מהPC, הם יכולים להיות מקסימום כמו הPC, כולם משתמשים באותה דרגת חומרה, ולפי התקדמות כללית של הטכנולוגיה בעולם.
מה שכן זה נכון לגבי ניצול הנתונים כיוון שיש שם הרבה פחות צורך למערכת במשאבים והם בדרך כלל פחות מסובכים, אבל א' לא לכולם יש כסף למק, ב' לפעמיםאנשים רוצים את המחשב לעוד דברים שנתמכים הרבה ביותר בקלות בPC.

מיק(=

משתמש חדש
לי יש מחשב נייד לעריכה, זה פחות נוח מנייח, אבל אין לי ברירה כי אני ניידת מאד...
אני קניתי מחשב של compaq 6510 b -HD ב4500 (מתצוגה) ואני מאוד נהנת ממנו.
אני לא ממש מבינה בזה, אבל כשבררתי כולם אמרו לי לא לקנות מק (בעיקר בגלל שאני עורכת על אויד, אבל לא רק) והכי חשוב- לקנות במקום אמין...
הכי טוב שתחפשי מישהו שממש מבין בזה, שימצא לך מחשב שיהיה הכי טוב לכל מה שאת צריכה (תוכנת עריכה, תוכנת DVD, פוטושופ, וכל שאר התוכנות...)
ב"הצלחה!  

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק יב

א לַמְנַצֵּחַ עַל הַשְּׁמִינִית מִזְמוֹר לְדָוִד:ב הוֹשִׁיעָה יְהוָה כִּי גָמַר חָסִיד כִּי פַסּוּ אֱמוּנִים מִבְּנֵי אָדָם:ג שָׁוְא יְדַבְּרוּ אִישׁ אֶת רֵעֵהוּ שְׂפַת חֲלָקוֹת בְּלֵב וָלֵב יְדַבֵּרוּ:ד יַכְרֵת יְהוָה כָּל שִׂפְתֵי חֲלָקוֹת לָשׁוֹן מְדַבֶּרֶת גְּדֹלוֹת:ה אֲשֶׁר אָמְרוּ לִלְשֹׁנֵנוּ נַגְבִּיר שְׂפָתֵינוּ אִתָּנוּ מִי אָדוֹן לָנוּ:ו מִשֹּׁד עֲנִיִּים מֵאַנְקַת אֶבְיוֹנִים עַתָּה אָקוּם יֹאמַר יְהוָה אָשִׁית בְּיֵשַׁע יָפִיחַ לוֹ:ז אִמֲרוֹת יְהוָה אֲמָרוֹת טְהֹרוֹת כֶּסֶף צָרוּף בַּעֲלִיל לָאָרֶץ מְזֻקָּק שִׁבְעָתָיִם:ח אַתָּה יְהוָה תִּשְׁמְרֵם תִּצְּרֶנּוּ מִן הַדּוֹר זוּ לְעוֹלָם:ט סָבִיב רְשָׁעִים יִתְהַלָּכוּן כְּרֻם זֻלּוּת לִבְנֵי אָדָם:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

חג מתן תורה • 1

לוח מודעות

למעלה