דרוש מידע איזה טיולון מומלץ?

סוזי

משתמש פעיל
לי מפריע ביויו שאין אפשרות להעמיד ילד מאחורה.
כרגע יש לי סייבקס ואני משתמשת ה-מ-ו-ן באופציה הזו. לא אוהבת טרמפיסט וגם לא צריכה. הבת שלי גדולה רק שבמקרים שאני ממהרת או סתם כשנגמר לה הכוח, אני מעמידה אותה שם וטסה בקצב שלי...
בגלל הסיבה הזו נראה לי שאקנה מקלרן (הסייבקס כבר עשתה את שלה)

IT

משתמש פעיל
איך המטרו של איה ביבי?

וכן האם יש למשהיא ניסיון עם הסיטי תור של ביבי ג'וגר
מה קורה עם האחריות כשמזמינים מאמזון?

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
ג'ואי הוציאו עכשיו טיולון חדש וקומפקטי מסגנון יויו ודומיו.

יש למישהו ניסיון?
אני קניתי אותו ומאוכזבת מאד אומנם קיפול נוח מאד וזה היתרון היחיד אבל השאר פשוט גרוע הריפוד מתחיל להקרע(נקנה לפני 3 חודשים)
לא יציב בגלל הגובה הלא סטנדרטי לטיולון.
אין חלון שקוף לראות את התינוק וגגון קצר מאד מאד-מחפשת לזה פתרון לפני הקיץ הלוהט.

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גגון גדול מאוד, XL ממש לא ברור לי על מה את מדברת
לגבי המחיר, באמת הזוי. כי לפני 4 שנים קנינו ב 750 והיום ראיתי שאפשר כבר למצוא אותה ב 500
היא שווה לגמרי!!!! ואולי נקנה אותה שוב. רק שבא לנו לגוון
אני מדברת על הדגם שהוציאו עכשיו דומה ליויו

שרי קלוגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יש לעוד מישהי חוות דעת על הטיולון החדש של ג'וי?
עכשיו חזרתי מלקנות אותו :(
התכוונתי לקנות את המטרו של איה בייבי
אבל המוכר מאד המליץ על הג'וי. הוא אמר שזו חברה אמינה עם שירות מצוין.
וגם המחיר דיבר אלי...
עכשיו אני חושבת שאולי בגלל שהוא דפוק- מורידים כ"כ את המחיר :confused:
אוף! נראה לי שאלך להחזיר אותה...
מה אומרות?

מצליחה

משתמש מקצוען
אל תקני איה בייבי השירות שלהם על הפנים!!!!
אל תתקרבי אל העגלה הזו.

שרי קלוגר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
יואו לא הולך לי :( :mad: :confused:

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אז אני עכשיו ג"כ באמצע בירורים
עוד לא קיבלתי החלטה אבל יכולה לשתף אתכם בתוצאות השיעורי בית שלי:
היויו - למי שמתאים המחיר - היא נוחה קלה ו- כן! גם חזקה!!!!(אחרי בירורים רבים אצל משתמשים)
לגבי הנוחות לילד -אני לא בטוחה בעניין אבל אתמול מוכר טען לי שזה גם הכי נח לילד.
הגוי פאקט ליט(חיקוי יויו) נראה שלא חזקה - העובדה שהמחיר ירד איששה את חשדותי.
צי'קו לייט וואי - עשתה עלי רושם מצוין - חזקה, יציבה, חברה עם אבא, נשכבת מאד ,עם פגוש, עולה טוב במדרגות(ניסיתי בחנות-הלוך ושוב)גגון גדול ועוד ועוד מעלות-והכל במחיר של 500 ש"ח
ומה בכל זאת החיסרון היחיד שלה? שהיא לא סטייליסטית, לא אופנתית(הבנות שלי הודיעו לי חגיגית שהן לא הולכת לטייל עם העגלה הזאת)אז למי שלא איכפת לה מסטייל -מומלץ מאד!
טוויסט של בייבי סייף - דומה במראה לפאלי ויש לה בחזית קידון(במקום פגוש)קלת משקל מתקפלת בקלות (אמנם לא ביד אחת- אבל רובן כך)ועוד מעלה ענקית בעיני שאופן ההשכבה הוא לא ע"י משיכת שרוך אלא מנגנון נח במיוחד. הערת אגב בקשר לעגלה זו -לאחרונה ייצרו אותה רק באופציה של עגלה משולבת(עם אמבטיה) מה שמייקר,יש חנויות שכבר לא מוכרות אותה כטיולון בלבד אבל יש שעדיין כן.(החדש מגיע גם בצבעים חדשים מאד יפים)
מיטו- (לא זוכרת כרגע של איזה חברה) עגלה חדשה מאד,ולכן עוד אין כ"כ ניסיון איתה. וזה בעיני המניע היחדי שאני מתלבטת עליו, כי סך הכל היא עושה רושם טוב נראית יציבה ,יפה נשכבת במנגנון ולא בשרוך קיפול קל ,יש פגוש, יש חלק לרגליים שמתכוונן גם הוא. ובחנות הם אומרים שבכיף ממליצים למרות הנסיון הקצר מכיון שהשירות של החברה הזאת הוא מצוין,אז גם אם יזדקקו לתיקון יש עם מי לדבר.
לגבי המטרו של איה בייבי -דוקא יש במשפחה שלי והיא מאד מרוצה (בשימוש כמעט שנה)וגם בחנות מאד ממליצים עליה.
הנונה של מאונטן באגי, וכמו"כ הבובו יש המהללים ויש המקללים ממש לא יודעת למי להאמין.
ולסיום אשמח לקבל מכן מידע עלהאיזי וואקר החדשה שראיתי פה בפורום
וכן על איזה טיולון מאם חדשה שראיתי בפירסומת .(בחנות "הום בייבי" בי-ם-אבל לא הגעתי לשם)

נערך לאחרונה ב:

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היויו - למי שמתאים המחיר - היא נוחה קלה ו- כן! גם חזקה!!!!(אחרי בירורים רבים אצל משתמשים)
לגבי הנוחות לילד -אני לא בטוחה בעניין אבל אתמול מוכר טען לי שזה גם הכי נח לילד.
הגוי פאקט ליט(חיקוי יויו) נראה שלא חזקה - העובדה שהמחיר ירד איששה את חשדותי.
צי'קו לייט וואי - עשתה עלי רושם מצוין - חזקה, יציבה, חברה עם אבא, נשכבת מאד ,עם פגוש, עולה טוב במדרגות(ניסיתי בחנות-הלוך ושוב)גגון גדול ועוד ועוד מעלות-והכל במחיר של 500 ש"ח
ומה בכל זאת החיסרון היחיד שלה? שהיא לא סטייליסטית, לא אופנתית(הבנות שלי הודיעו לי חגיגית שהן לא הולכת לטייל עם העגלה הזאת)אז למי שלא איכפת לה מסטייל -מומלץ מאד!
טוויסט של בייבי סייף - דומה במראה לפאלי ויש לה בחזית קידון(במקום פגוש)קלת משקל מתקפלת בקלות (אמנם לא ביד אחת- אבל רובן כך)ועוד מעלה ענקית בעיני שאופן ההשכבה הוא לא ע"י משיכת שרוך אלא מנגנון נח במיוחד. הערת אגב בקשר לעגלה זו -לאחרונה ייצרו אותה רק באופציה של עגלה משולבת(עם אמבטיה) מה שמייקר,יש חנויות שכבר לא מוכרות אותה כטיולון בלבד אבל יש שעדיין כן.(החדש מגיע גם בצבעים חדשים מאד יפים)
מיטו- (לא זוכרת כרגע של איזה חברה) עגלה חדשה מאד,ולכן עוד אין כ"כ ניסיון איתה. וזה בעיני המניע היחדי שאני מתלבטת עליו, כי סך הכל היא עושה רושם טוב נראית יציבה ,יפה נשכבת במנגנון ולא בשרוך קיפול קל ,יש פגוש, יש חלק לרגליים שמתכוונן גם הוא. ובחנות הם אומרים שבכיף ממליצים למרות הנסיון הקצר מכיון שהשירות של החברה הזאת הוא מצוין,אז גם אם יזדקקו לתיקון יש עם מי לדבר.
לגבי המטרו של איה בייבי -דוקא יש במשפחה שלי והיא מאד מרוצה (בשימוש כמעט שנה)וגם בחנות מאד ממליצים עליה.
הנונה של מאונטן באגי, וכמו"כ הבובו יש המהללים ויש המקללים ממש לא יודעת למי להאמין.
ולסיום אשמח לקבל מכן מידע עלהאיזי וואקר החדשה שראיתי פה בפורום
וכן על איזה טיולון מאם חדשה שראיתי בפירסומת .(בחנות "הום בייבי" בי-ם-אבל לא הגעתי לשם)

וואו, בירור מקיף!
מוסיפה לך לרשימה את הבייבי ג'וגר סיטי תור - גם היא מתקפלת לקטנטן ודומה ליויו.
האמת שאני ממש בודקת אותה, כי אני חושבת שבייבי גוגר הוכיחו את עצמם מצוין באיכות של העגלות שלהם.

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
וואו, בירור מקיף!
מוסיפה לך לרשימה את הבייבי ג'וגר סיטי תור - גם היא מתקפלת לקטנטן ודומה ליויו.
האמת שאני ממש בודקת אותה, כי אני חושבת שבייבי גוגר הוכיחו את עצמם מצוין באיכות של העגלות שלהם.
היא קצת יותר יקרה
לא שוכבת מספיק -למרות שנתונים אלה יש גם ליויו
בעיקרון בייבי ג'וגר באמת הוכיחו את עצמם
בהצלחה!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היא קצת יותר יקרה
בהצלחה!

לגבי המחיר - אם תוכלי למצוא מישהו שיביא מארה''ב, אפשר למצוא באיביי או במבצעים באמזון בפחות מ-500 ש''ח. (וזה מתקפל ונכנס לתוך המזוודה)

גרניטא פקאן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש לעוד מישהי חוות דעת על הטיולון החדש של ג'וי?
עכשיו חזרתי מלקנות אותו :(
התכוונתי לקנות את המטרו של איה בייבי
אבל המוכר מאד המליץ על הג'וי. הוא אמר שזו חברה אמינה עם שירות מצוין.
וגם המחיר דיבר אלי...
עכשיו אני חושבת שאולי בגלל שהוא דפוק- מורידים כ"כ את המחיר :confused:
אוף! נראה לי שאלך להחזיר אותה...
מה אומרות?
רוצי להחזיר ולא תצטערי .הגננת של הבן שלי אומרת שכל רגע העגלה הולכת ליפול מהגובה וחוסר היציבות שלה.

אני1000

משתמש מקצוען
קיבלתי במייל עכשיו את ההצעה של קבוצת ציפי רוט - לטיולון "קפארי"
יש המלצות??? כדאי להשקיע?

ורדוש

משתמש פעיל
לי מפריע ביויו שאין אפשרות להעמיד ילד מאחורה.
כרגע יש לי סייבקס ואני משתמשת ה-מ-ו-ן באופציה הזו. לא אוהבת טרמפיסט וגם לא צריכה. הבת שלי גדולה רק שבמקרים שאני ממהרת או סתם כשנגמר לה הכוח, אני מעמידה אותה שם וטסה בקצב שלי...
בגלל הסיבה הזו נראה לי שאקנה מקלרן (הסייבקס כבר עשתה את שלה)

מצטרפת לכל מילה
יש לי את המקלרן ונהנית מאוד מהאופציה של להעמיד ילד נוסף לפעמים

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
היא קצת יותר יקרה
בהצלחה!

טוב, היום ראיתי אותה במציאות וניסיתי אותה.
באמת לא מספיק שוכבת, וגם לא מספיק יושבת.
הבת שלי (בת 11 חודשים) פשוט לא נשענה - אלא משכה את עצמה קדימה להתיישב כל הזמן.
ולמרות שנוסעת מצוין ומרגישה איכותית - ירדתי ממנה.

נעליים

משתמש מקצוען

גם אני שואלת על זה, דווקא ראיתי בחנות עושה רושם טוב!

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  29  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה