עזרה איזה אינטרנט מסונן הכי נוח לגרפיקאית?

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
טוב שאכתוב גם את דעתי? זה חסר כאן?
בלי קשר לשירות, למהירות וכו'
קודם כל תכתבו במה אתן עובדות
עורכות וידיאו? עדיף שתחשבו על סינון אחר מאשר נטפרי כי כל מה שקשור לטמפלטים חסום :( וכן גם סרטונים לרוב חסומים
מעצבות גרפיות? נטפרי! ופירטו כבר מעלי מדוע
לגבי מעצבת אתרים, לא ממש יודעת

ומי ששאלה על פינטרסט יש לי תשובה:
1. אין לי מושג מה בחסימות אחרות אבל כשפינטרסט לא מסונן זה מזעזע
2. אז לפי מה שאמרתי ב1. נותר רק הפתרון של נטפרי, ואחרי שמבינים קצת ומתרגלים אז אין בעיה, כלומר, בהתחלה ראיתי את פינטרסט מליון תמונות חסומות, אבל בד"כ בקטגוריות שהרוב מחפשות ורוצות (למה שאתן תיהיו יוצאות דופן?) הרבה פתוח, רק צריך להתרגל וללמוד איך להשתמש בפינטרסט

נעמי

לעיצוב שמעיף גבוה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
עורכות וידיאו? עדיף שתחשבו על סינון אחר מאשר נטפרי כי כל מה שקשור לטמפלטים חסום
היי, אמרו לי שיש להם אופציה שנקראת... לא זוכרת וידאו משו שזה נותן מלא וידואיים.

ESTI.

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש לי שני מחשבים.
אחד עם נטפרי, אחד עם נתיב הישן והטוב.

נתיב: התוכנה שלהם איטית ומכבידה על המחשב. במידה ומוסיפים אתר - צריך לרענן הגדרות ידנית. הסינון הוא רובוטי ותלוי בהגדרות האתר. יש פתיחה מוחלטת, ואז - לכו-תדעו-מה-יש, יש חסימה חלקית - תמונה עם שטחים אפורים או תמונות בגוון אחיד לגמרי, ויש חסימה מוחלטת של האתר. אתר עם חסימה חלקית (שטחים אפורים) - חוסם תמונות לפי גוון ולא לפי תוכן. כך יוצא, שפרחים וצמחים מקבלים כתמים אפורים ומעצבנים, ותמונות בשחור לבן נחשפות בכיעורן.
נושאים: כל עוד האתר בסדר - הוא יפתח גם אם נדון בו נושא נשי מובהק.
אפשר להחריג אתרים - אבל זה דורש חתימה, ולפעמים גם אישור רב. במקרה שיש - פותחים.
לגבי שירות: יש עם מי לדבר, אם כי בתקופת הקורונה הצוות קצת הרבה הצטמצם.

נטפרי: מקפידים שהסינון יהיה ברמת הספק. במקביל - ניתן להתקין תוכנה שחוסמת את הגלישה לכל ספק שאינו נטפרי. התוכנה קלה מאד וכמעט לא מכבידה על המחשב. מנגד, היא יוצרת 'מדבקה' שקופה בצד שמאל של המסך עם חותמת של נטפרי.
לגבי תמונות: הסינון ידני ומוקפד מאד - מופיע טשטוש על תמונות נשים ובנות (לא כולל ילדות קטנות, עובדה שיש לי עכשיו באנר פרסומי עם תמונות כאלו...)
במידה ומעצבת גרפית צריכה תמונה של אשה או ילדה - היא בבעיה. (הייתי צריכה בעבר.)
מצד שני, אין לחץ של תמונות לא ראויות שנחשפות פתאום על המסך.
לגבי נושאים פתוחים: מה שלא מתאים לגברים - נחסם. כך, נשים שצריכות מידע ספציפי - מתקשות להשיג את זה בנטפרי.
שירות לקוחות: מקסים, זמין, מהיר. פתחתי כבר כמה פניות, שמתי לב שלכל פניה יש תיוג לאיזו קטגוריה זה שייך. נהניתי לגלות נושא של 'פתיחת אתרים', ונושא של 'טיפול מקצועי 2'. מן הסתם יש עוד. בכללי, התחושה שעולה היא 'נעבוד ביחד למעננו', דיבור בגובה העיניים, אמינות וכנות עם המון רצון טוב אמיתי שיהיה לי הכי טוב שאפשר.

אם @מוריופ עדיין בהתלבטות - שתתנסה פשוט. יש חדרי מחשבים עם חסימת נטפרי, בתשלום שעתי.

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים
יש לי שני מחשבים.
אחד עם נטפרי, אחד עם נתיב הישן והטוב.

נתיב: התוכנה שלהם איטית ומכבידה על המחשב. במידה ומוסיפים אתר - צריך לרענן הגדרות ידנית. הסינון הוא רובוטי ותלוי בהגדרות האתר. יש פתיחה מוחלטת, ואז - לכו-תדעו-מה-יש, יש חסימה חלקית - תמונה עם שטחים אפורים או תמונות בגוון אחיד לגמרי, ויש חסימה מוחלטת של האתר. אתר עם חסימה חלקית (שטחים אפורים) - חוסם תמונות לפי גוון ולא לפי תוכן. כך יוצא, שפרחים וצמחים מקבלים כתמים אפורים ומעצבנים, ותמונות בשחור לבן נחשפות בכיעורן.
נושאים: כל עוד האתר בסדר - הוא יפתח גם אם נדון בו נושא נשי מובהק.
אפשר להחריג אתרים - אבל זה דורש חתימה, ולפעמים גם אישור רב. במקרה שיש - פותחים.
לגבי שירות: יש עם מי לדבר, אם כי בתקופת הקורונה הצוות קצת הרבה הצטמצם.

נטפרי: מקפידים שהסינון יהיה ברמת הספק. במקביל - ניתן להתקין תוכנה שחוסמת את הגלישה לכל ספק שאינו נטפרי. התוכנה קלה מאד וכמעט לא מכבידה על המחשב. מנגד, היא יוצרת 'מדבקה' שקופה בצד שמאל של המסך עם חותמת של נטפרי.
לגבי תמונות: הסינון ידני ומוקפד מאד - מופיע טשטוש על תמונות נשים ובנות (לא כולל ילדות קטנות, עובדה שיש לי עכשיו באנר פרסומי עם תמונות כאלו...)
במידה ומעצבת גרפית צריכה תמונה של אשה או ילדה - היא בבעיה. (הייתי צריכה בעבר.)
מצד שני, אין לחץ של תמונות לא ראויות שנחשפות פתאום על המסך.
לגבי נושאים פתוחים: מה שלא מתאים לגברים - נחסם. כך, נשים שצריכות מידע ספציפי - מתקשות להשיג את זה בנטפרי.
שירות לקוחות: מקסים, זמין, מהיר. פתחתי כבר כמה פניות, שמתי לב שלכל פניה יש תיוג לאיזו קטגוריה זה שייך. נהניתי לגלות נושא של 'פתיחת אתרים', ונושא של 'טיפול מקצועי 2'. מן הסתם יש עוד. בכללי, התחושה שעולה היא 'נעבוד ביחד למעננו', דיבור בגובה העיניים, אמינות וכנות עם המון רצון טוב אמיתי שיהיה לי הכי טוב שאפשר.

אם @מוריופ עדיין בהתלבטות - שתתנסה פשוט. יש חדרי מחשבים עם חסימת נטפרי, בתשלום שעתי.
סיכום יפה ממצה ומושקע.
בנוגע למדבקה של וויפרי - היא ניתנת להסרה בקלות.
ואגב, הבאנר שלכם חסום בנטפרי, ייתכן ומישהו "דיווח" עליו...

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
אני באתרוג
בגדול מרוצה
יש המון פקשושים מבחינת סינון , דברים לא ראויים ולפעמים ממש לא!
אבל אין לי ברירה.

לא ניסיתי נטפרי אבל רק הסינון הגורף שכל תמונת ילדה / נערה / אישה חסומה בעייתית לי עם העבודה
חבל שאין משהו באמצע
מסלול נטפרי שיפתח תמונות נשים למי שמעוניינת אבל כמובן לא חשופות או גסות וכדו' אלא רק תמונה נקייה - עם מגבלות מסויימות וברורות. ואולי רק למעצבות נשים?
צריך לחשוב על משהו כזה..
לטובת אלו שכן רוצים מסונן ונקי באמת,
אבל מנעשה שאנחנו צריכים לעבודה גם תלמידות ביצפר , למשל?
ב"ה אני היחידה על המחשב , אין סיכוי גישה לילדים , אז כעיקרון מסתדרת עם זה כך.
כשיהיה לי נגיד גישה יותר לילדים וכדו' עם המחשב - אין סיכוי עם אתרוג.

אספקלריא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אנחנו כבר כמה שנים עם נטפרי, ורוב הלקוחות שלנו אינם חרדים / דתיים, ומסתדרים עם כולם,

מוזמנים להציץ בתיק עבודות המגוון בקישור הזה: aspaklaria-studio.co.il

בדרך כלל רק נושאים ממש בעיתיים חסומים לגמרי, ועם לקוחות כאלו בכל אופן אנחנו לא רוצים לעבוד.

אכן יש חיסרון שגם תמונות של נשים צנועות חסומות בנטפרי, ובמקרים שהתמונות נצרכות לקהל יעד של נשים בלבד, היה עדיף שתהיה גישה לזה , אבל אין אפשרות...

נערך לאחרונה ב:

תלמידים

מהמשתמשים המובילים!
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עיצוב פונטים
עימוד ספרים

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
מסלול נטפרי שיפתח תמונות נשים למי שמעוניינת אבל כמובן לא חשופות או גסות וכדו' אלא רק תמונה נקייה - עם מגבלות מסויימות וברורות. ואולי רק למעצבות נשים?
צריך לחשוב על משהו כזה..
לטובת אלו שכן רוצים מסונן ונקי באמת,
מכיוון שהסינון עובד על סינון תמונות ע"י גויים, את מבינה לבד שאי אפשר להגיד להם "תמונה שיש שם אשה שלבושה X YZ תחסמו אבל תמונה עם אבג תפתחו...
הגויים לא יודעים מה נקרא צנוע ומה לא. אז צריך לפרט ממש ברחל בתך הקטנה מה נקרא צנוע ומה לא ...
יש בזה שטח אפור מאד רחב שיכול להיות לגוי זה נקרא צנוע ולנו היהודים לא. או לאשה מסוימת זה צנוע, אבל לאשה אחרת לא, בקיצור זה מאד גבולי
אז לקחו מאפיין ברור שגם הגויים מבינים אותו, כל אשה - תחסמו. ואז יוצא ש99% מהתמונות מסוננות
ולחסום לפי צבע הגוף... אתם רואים לבד עד כמה זה מסנן

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
מכיוון שהסינון עובד על סינון תמונות ע"י גויים, את מבינה לבד שאי אפשר להגיד להם "תמונה שיש שם אשה שלבושה X YZ תחסמו אבל תמונה עם אבג תפתחו...
הגויים לא יודעים מה נקרא צנוע ומה לא. אז צריך לפרט ממש ברחל בתך הקטנה מה נקרא צנוע ומה לא ...
יש בזה שטח אפור מאד רחב שיכול להיות לגוי זה נקרא צנוע ולנו היהודים לא. או לאשה מסוימת זה צנוע, אבל לאשה אחרת לא, בקיצור זה מאד גבולי
אז לקחו מאפיין ברור שגם הגויים מבינים אותו, כל אשה - תחסמו. ואז יוצא ש99% מהתמונות מסוננות
ולחסום לפי צבע הגוף... אתם רואים לבד עד כמה זה מסנן

אני מבינה לגמרי, אבל מאמינה שאפשר לייצר מסלול כזה שנשים חרדיות אפילו יסננו את התמונות האלו , לוידעת
יש באמת כ"כ הרבה תמונות שאפשר לפתוח , וזה מאד מאד מגביל..
אבל אני תמיד מקווה שביום שאעבור לנטפרי הכל כבר יהיה מוכן בשבילי כמו שאצטרך
בע"ה.

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני מבינה לגמרי, אבל מאמינה שאפשר לייצר מסלול כזה שנשים חרדיות אפילו יסננו את התמונות האלו , לוידעת
אם לך זה גרוע, אז למה שנשים אחרות יצפו בתוכן הזה כדי שאת לא תראי אותו ??
מה את עדיפה עליהן ?
אני באמת שואל, לא בשביל להתריס או לפגוע ! אין לי שום כוונה כזו !

אספקלריא

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נראה לי שסיבת הסינון בנטפרי של כל הנשים אפילו הצנועות, זה מכיון שיש גישה בסינון גם לגברים,

וכמו שבכל העיתונים החרדיים לא מופיעות נשים אפילו צנועות.

היה יכול להיות ממש מעולה אם היה סינון של נטפרי שמיועד עבור נשים בלבד ששם יפתחו תמונות של נשים צנועות

OR_Design

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יוצרי ai
אם לך זה גרוע, אז למה שנשים אחרות יצפו בתוכן הזה כדי שאת לא תראי אותו ??
מה את עדיפה עליהן ?
אני באמת שואל, לא בשביל להתריס או לפגוע ! אין לי שום כוונה כזו !

רק העליתי אופציה , אני בטוחה שאפשר למצוא דרך להשאיר מסלול פתוח של ילדות / נערות / נשים יחסית צנועות ולא לחסום כל תמונת אישה.
וכמובן להגדיר את זה למסלול מסוים

(למשל היה בעבר סרטון שאני אישית העליתי, נקי לגמרי , שהיתה אישה אם נגדיר לבושה כמו 100 שערים כיסוי ראש והכל שדיברה. בנטפרי כל הסרטון הארוך הזה חסום בגלל 20 שניות.
יש כאלו שלא יתאים להם. כמובן, ומובן לגמרי.
לי אישית - כן, ובטוחה שיש עוד הרבה כמוני
אז כמובן שלכל משתמש תהיה אפשרות לבחור מסלול מראש, עם או בלי, אבל שה -עם נשים יהיה כשר וצנוע ולא פתאום יופיע לי איזה וידיאו של אישה בלבוש מינימלי (לא מזמן קרה לי באתרוג!)

כמובן שזה אופציות שעולות כסף, אז מי שרוצה כשר יותר יצטרך לשלם יותר
(אישית אני מוכנה לשלם יותר בשביל סינון כזה. כמו כל דבר שמשלמים אצלינו יותר יקר.)

אם אתם מהמערכת של נטפרי.. אז זו עוד הצעת ייעול.. לא שום טענה ח"ו

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם אתם מהמערכת של נטפרי.. אז זו עוד הצעת ייעול.. לא שום טענה ח"ו
אני לא מהמערכת, רק ניסיתי לחשוב מהצד שלהם.
אני לא באמת יודע אם זה ישים או לא

ShirStudio

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אחרי כמה סינונים (נתיב, אתרוג) שהתנסיתי בהם - נטפרי הכי טובה
ולמרות שהם לא פותחים תמונות נשים - היה מקרה שהייתי חייבת לצורך בניית אתר מסוים והם פתחו לי אותו למשך תקופת הבניה ולאחר מכן חסמו שוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה