שיתוף איור + קליפ

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
אז ככה.... זה קרה בתחילת ימי ספירת העומר, כשהתחלתי לעבוד עם חבר על פרוייקט של חוברת לימוד בנושא חסידות ברסלב למען קהילת חוט של חסד של מו"ר הרב שלום ארוש שליט"א, ובתוך כך, חברי הנ"ל רב הפעלים [שמלבד היותו תלמיד חכם, מקובל, סופר סת"ם, אב ל- 7 ועורך ספרי לימוד הוא גם זמר מחונן] פנה ואמר לי בערך כך: "...דרך אגב יואל, הוצאתי שיר חדש ואני חושב לעשות לו קליפ, בא לך לעשות לי איזה ציור, (בתשלום כמובן) זריז!?
אז הנה התוצאה לפניכם וקישור לקליפ.

צפה בקובץ המצורף איכות נמוכה אלנתן שר.jpg

שלחן עורך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
עריכה תורנית
יפה מאוד.
אבל לא הבנתי מה לגלויי ראש ולשיר כה מרגש ואמיתי? האם אדם שאפילו לא מנסה להציג כאילו הוא שומר מצוות יכול להצטרף ולשיר שיר גדול כזה? האם זה לא מבטא ש'וקדשתנו במצוותיך' הוא ריק מתוכן?!

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מאליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
יפה מאוד.
אבל לא הבנתי מה לגלויי ראש ולשיר כה מרגש ואמיתי? האם אדם שאפילו לא מנסה להציג כאילו הוא שומר מצוות יכול להצטרף ולשיר שיר גדול כזה? האם זה לא מבטא ש'וקדשתנו במצוותיך' הוא ריק מתוכן?!
זה אמור לדבר גם לכלל האוכלוסייה.

Anunimus

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
מדהים.
השיר, האיור והיכולות. הצצתי בתיק עבודות
יפה מאוד.
רק לבן אדם עם כיפה על הראש מותר להיות חיבור לקב"ה?
מה עם אנשים שמתקרבים? אם הם בתהליך ועדיין קשה להם לשים כיפה?
השיר הזה נועד גם לקירוב רחוקים כנראה, מן הסתם, אם הוא יצא מבית מדרשו של הרב שלום ארוש שליט"א.
המחשבה הזו מרחיקה אותם.

"ואהבת אותנו ורצית בנו"- כן, גם כאלו שעדיין נראים רחוקים אבל בלב הם קרובים.

עריכה:
הטשטוש ברקע של האיור לא אחיד וזה קצת מוזר.
עשיתם את זה עם מברשת?
האיור כ"כ מוצלח, הייתי רק מתקנת את זה.
בקליפ זה פחות מורגש.

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה:
הטשטוש ברקע של האיור לא אחיד וזה קצת מוזר.
עשיתם את זה עם מברשת?
האיור כ"כ מוצלח, הייתי רק מתקנת את זה.
בקליפ זה פחות מורגש.
קודם כל, יישר כוח על התשובה לשאלה לעיל, יש לי כל כך הרבה לומר רק על השאלה עצמה אבל לא כאן המקום...
לגבי הערה המצוטטת:
הערה נכונה! ולמען האמת יש כאן עוד המון בעיות קטנות מבחינה אנטומיה ובחירת צבעים ואור וצל... אבל המלאכה הייתה מרובה והזמן דחק והפועל..... נו, הוא חזר לעבוד כמאייר לא מזמן, אז הוא קצת חלוד.... בקיצור... ;)

מלכי סלמון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
@יואל שוקרון יש מצב להעלות את זה כקובץ או כג'מבו? שכולנו נהנה
תודה!

סטודיו עמודים

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
יפה מאוד.
פשוט מזעזע וכואב לראות כזאת תגובה, אבל כדאי שתדע (בתור אחד שעוסק בזיכוי הרבים ולא "צדיק בפרווה" או "צדיק לעצמו" איך שלא תקרא לזה, בכל זאת אנו בני אברהם ולא בני לוט...) שיש הרבה הרבה אנשים עם גילוי ראש שהם הרבה הרבה יותר קרובים לה' מאנשים שחושבים כמוך! בטוח בזה!!

קליפ מדהים ויפה חזק וברוך עבודה יפה וטובה, הרב אלנתן דמות שבאמת רואיה להערצה.

נערך לאחרונה ב:

איתן_ל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עריכה תורנית
יואל איזה תותח יצא מהמם!!

פשוט מזעזע וכואב לראות כזאת תגובה, אבל כדאי שתדע (בתור אחד שעוסק בזיכוי הרבים ולא "צדיק בפרווה" או "צדיק לעצמו" איך שלא תקרא לזה, בכל זאת אנו בני אברהם ולא בני לוט...) שיש הרבה הרבה אנשים עם גילוי ראש שהם הרבה הרבה יותר קרובים לה' מאנשים שחושבים כמוך! בטוח בזה!!

קליפ מדהים ויפה חזק וברוך עבודה יפה וטובה, הרב אלנתן דמות שבאמת רואיה להערצה.

בתור בעל תשובה שהיה גם פעם "גלוי ראש" גם אני מזועזע מהתגובה הזו. ביהדות יש עניין לקרב ולא ליצור פילוג ולהתכנס כל אחד לבועה שלו כפי שקורה לצערנו היום.

והלוואי שהרבה אנשים שאינם "גלויי ראש" ילמדו מהי דרך ארץ מהרבה אנשים "גלויי ראש".

פרומי ק.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
מהמם!
-השיר
-השירה
-הציור!
-האחדות שזה משדר!
(הקונטרסט של הירושלמי עם הזברה והערס-הורס!)
עלה והצלח

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
וואו!!!
איזה ביצועים...גם השיר, גם השירה- איזה קול ערב מקרב.
וגם הציור- כל כך מחבר, המסר חזק וברור.
יישר כח לשניכם!

יואל ש.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
תודה רבה על כל התגובות! בקשר לקישור לג'מבו מייל זה בתהליכים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה