שיתוף איור לסיפור קצר לכל פרשה

לוין רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
שלום לכולם,
גיליתי לאחרונה מכרה בעיר שכותבת סיפור קצר לילידים עם מסר מפרשת השבוע.
רציתי מאז שבת בראשית לעשות איור לכל פרשה ולא יצא לי, לכן ראיתי בזה הזדמנות להתאמן לאייר לכתבות איור אחד שיכול לכלול את כל הסיפור.
הסיפור בקיצור, על ילד שנמאס לו מהקורונה ואמא שלו מאירה לו איך יוסף הצדיק היה 13 שנה במצרים לפני שהוא עלה למשנה לפרעה וכל הזמן הזה היה לו בטחון בד' שטוב ייצא מזה, וכך בתקופת הקורונה הזאת אמנם מעצבן וכואב אבל עוד נראה את הטוב שייצא מזה.
שנשמע בשורות טובות.

קבצים מצורפים

• מקץ.jpg
    מקץ.jpg
    1.4 MB · צפיות: 152

אלישבע גוהר

מאיירת דיגיטלית (לשעבר 'אילוסטרייטורית אחת')
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
אני ממש ממש אוהבת את סגנון הצביעה הזה!
וגם את בחירת הצבעים.. יפהפה!
זה בפוטושופ?

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
נייס רחל.. והאמא פשוט דומה לך גם בשפת גוף.. הצבעים שבחרת ממש נעימים והסגנון הזה כבר מהודק ומזהים שזה שלך ואני ממש אוהבת. בהצלחה ענקית :)

לוין רחל

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
נייס רחל.. והאמא פשוט דומה לך גם בשפת גוף.. הצבעים שבחרת ממש נעימים והסגנון הזה כבר מהודק ומזהים שזה שלך ואני ממש אוהבת. בהצלחה ענקית :)
אני גם מזהה את עצמי באמא
זה מעודד אותי שאת מזהה שזה שלי. אני מקווה שאשתפר בציור הפנים בפרופורציות הגוף במשך האתגר השבועי הזה.זה הרעיון שלי.

טלי'ה

טלי'ה נחום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איטס לאבלי.. גם האינטריור דיזיין חח... אין לי כח לכתוב באנגלית ואין לי כח לתרגם.. הסגנון שלך מעולה. כיף של ציורים הילדים שלי גם אוהבים כי זה ככ ברור.

הוד7

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
רחל מהממם!!!
כל כך כיף לראות איורים שלך!!
מסכימה ממש עם טליה שגם בלי שתכתבי אפשר לזהות את בציור כציור שלך וזה מקסים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמד

א לְדָוִד בָּרוּךְ יְהוָה צוּרִי הַמְלַמֵּד יָדַי לַקְרָב אֶצְבְּעוֹתַי לַמִּלְחָמָה:ב חַסְדִּי וּמְצוּדָתִי מִשְׂגַּבִּי וּמְפַלְטִי לִי מָגִנִּי וּבוֹ חָסִיתִי הָרוֹדֵד עַמִּי תַחְתָּי:ג יְהוָה מָה אָדָם וַתֵּדָעֵהוּ בֶּן אֱנוֹשׁ וַתְּחַשְּׁבֵהוּ:ד אָדָם לַהֶבֶל דָּמָה יָמָיו כְּצֵל עוֹבֵר:ה יְהוָה הַט שָׁמֶיךָ וְתֵרֵד גַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:ו בְּרוֹק בָּרָק וּתְפִיצֵם שְׁלַח חִצֶּיךָ וּתְהֻמֵּם:ז שְׁלַח יָדֶיךָ מִמָּרוֹם פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִמַּיִם רַבִּים מִיַּד בְּנֵי נֵכָר:ח אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:ט אֱלֹהִים שִׁיר חָדָשׁ אָשִׁירָה לָּךְ בְּנֵבֶל עָשׂוֹר אֲזַמְּרָה לָּךְ:י הַנּוֹתֵן תְּשׁוּעָה לַמְּלָכִים הַפּוֹצֶה אֶת דָּוִד עַבְדּוֹ מֵחֶרֶב רָעָה:יא פְּצֵנִי וְהַצִּילֵנִי מִיַּד בְּנֵי נֵכָר אֲשֶׁר פִּיהֶם דִּבֶּר שָׁוְא וִימִינָם יְמִין שָׁקֶר:יב אֲשֶׁר בָּנֵינוּ כִּנְטִעִים מְגֻדָּלִים בִּנְעוּרֵיהֶם בְּנוֹתֵינוּ כְזָוִיֹּת מְחֻטָּבוֹת תַּבְנִית הֵיכָל:יג מְזָוֵינוּ מְלֵאִים מְפִיקִים מִזַּן אֶל זַן צֹאונֵנוּ מַאֲלִיפוֹת מְרֻבָּבוֹת בְּחוּצוֹתֵינוּ:יד אַלּוּפֵינוּ מְסֻבָּלִים אֵין פֶּרֶץ וְאֵין יוֹצֵאת וְאֵין צְוָחָה בִּרְחֹבֹתֵינוּ:טו אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁכָּכָה לּוֹ אַשְׁרֵי הָעָם שֶׁיֲהוָה אֱלֹהָיו:
נקרא  21  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה