איורי טרנספורמציה לאירועים הסטוריים, במושגי ימינו

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
שוב, תרגום משובש של גוגל.
אבל זה הרע במיעוטו...

סוכנות היוזמה המבוססת בלונדון, רוזי לי, לקחה את השראת העיצוב המקורית לנעלי התעמלות איקוניות והפכה אותם לפסלים מושגים שאדריכלים וראשי נעליים יעריכו במיוחד. בהיותו מחווה למוזיאון פומפידו, המוזיאון בפאריס שהניע את מעצב נייקי האגדי טינקר הטפילד ליצור את נייקי אייר מקס 1 בסוף שנות ה -80, הקבוצה ברוזי לי שינתה את הנעל האיקונית לדגם תלת-ממדי של ההשראה הפריזאית שלה. האיור דומה מאוד למרכיבים הארכיטקטוניים שבפנים, רנצ'ו פסנתר, ריצ'רד רוג'רס וג'יאנפרנקו פרנצ'יני השתמשו בו בעת עיצוב ובניית המתחם בשנות השבעים.

צוות יצירתי גם יצר איורים 3D עבור שני דגמים אחרים: מקס 90 ו - Nike אייר מקס 95. הרעיון של מקס 90 בנוי כולו מתוך רמקולים חבלול כמו הנהון לתרבות של diggers ארגז שיא ( "המאמצים המוקדמים" של מודל הנעליים, על פי רוזי לי), בעוד שהאיור של "אייר מקס 95" נעשה דומה לאנטומיה של רגל אנושית מאז ששם המעצב של הסניקר, סרג'יו לוזאנו, מצא השראה לפני יותר מ -23 שנה.

רוזי לי עובדת על עיצוב קמעונאי, מיתוג ופרויקטים דיגיטליים בינתחומיים. אתה יכול למצוא יותר של העבודה האחרונה שלהם על Behance ו Instagram, ולהציג את תיק מלא באתר האינטרנט של רוזי לי.

<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>

א-ירושלמית

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
לא ידועת.
ניסיתי לחפש רמזים בתמונות, בינתיים לא מצאתי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה