התייעצות איורים על קלף - מודפסים על עץ

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
שלום,

אני מצייר עם ציפורן ומכחול, בדיו, על הצד האחורי של הקלף, בסגנון יודאיקה-קלאסי (יחסית חדש בפורום הזה)

את האיורים אני סורק באיכות גבוהה (בחנות "הדפס אומנותי" בירושלים), ומדפיס על עץ ב "פיקצ'ר פרפקט".

מצורפות דוגמאות לציורים כאלה.

אשמח לקבל חוות דעת על האיורים ועל צורת ההדפסה על עץ (שהיא גם סוג של מסגור), וייעוץ בתמחור.
וכן אם יש מישהו שמכיר חנות/ גלריה/ מתווך שמתעסקים במכירת ציורים בסגנון דומה- אשמח לשמוע על כך (אפשר גם בפרטי)

תודה מראש.

1656936180038.jpeg

1656935741610.jpeg

נערך לאחרונה ב:

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
איזו אומנות מיוחדת!!
יפהפה ומלא השראה

ארישוק

משתמש מקצוען
מדהיםםםםםםםםם
בדיוק הטעם שלי

האם אתם מוכרים?
אם כן איפה אפשר להתעניין?

א י ל ה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
ואווווו עוצר נשימה!
אתה מוכר גם בלי הדפסה על עץ?
אלא על בריסטול או על קלף?

~שפרה~

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
מדהים....

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
מדהים!!!!
כל כך יפה!!!!
הייתה פעם חנות- אולי עדיין יש חנות באיזור מאה שערים שמוכרת כל מיני סוגי אומנויות עבודות יד
שם החנות: מלאכת מחשבת
אני לא יודעת אם עדיין קיימת - נראה לי שכן
שווה ללכת לבדוק שם
המון הצלחה!!!

יום טוב!!!!!!!!!!

משתמש חדש
אגב בהקשר....
מכירים מקום שממסגר את היצירות על הקלף במסגרת זכוכית עם/ בלי קישוטים בציפוי זהב וכדו בצדדים?

אנאל- ציור עם לב

כי לגעת בנפש- זו אומנות!
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אומנות נדירה!!!!
כל כך יפה, מעורר התפעלות וגם נותן השראה.
מעניין איפה למדתם את האיור?
רמה גבוהה מאוד, שכיף להסתכל שוב ושוב!

שירהsh

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
עבודות מהממות, מאוד מקורי
אתה יכול פשוט להכנס לגלריה או חנות יודאיקה לדבר עם מנהל
להראות לו 2\3 עבודות ולהציע למכור אצלו מוצרים, כמובן שהם מתקזזים איתך על כל מכירה אבל זה עדיין יכול להשתלם

gafriris

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ואווו כמה שזה יפיפהה!!!
אומנות מדהימה

member

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
1. תודה על כל הפירגונים החמים ...זה בהחלט מתדלק את ההשראה ונותן חשק להמשיך...

2. הסיבה שהתחלתי עם הדפסה על עץ היא שזה לא הרבה יותר יקר מהדפסה על נייר/בריסטול וחסכנו את הצורך למסגר (ומי שרוצה בכל זאת למסגר יכול לוותר על הזכוכית) הדפסה על קלף היא בעייתית מכיוון שהסריקה קלטה את גווני הקלף שעליו ציירתי ומדפיסים על קלף אחר עם הגוונים שלו (וזה חוץ מהמחיר הגבוה של הקלף עצמו, עוד כ-300 ש''ח יותר מהדפסת נייר) ואגב ההדפסה בגודל 40*60 ס''מ ועובי העץ הוא 1 ס"מ.

3. לגבי החנות "מלאכת מחשבת" היא קיימת עדיין, תודה על הרעיון.

4. אם מישהו מעוניין לקנות, אפשר לכתוב לי בהודעה פרטית או לעקוב בחנויות/ גלריות למיניהן :)

נערך לאחרונה ב:

תמר21

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
עריכה והפקת סרטים
רמה גבוהה ממש!
לדעתי, כדאי פשוט להביא לידיעת יותר אנשים.
גם כאן בפרוג אפשר לפרסם כמאמר וכו'. פשוט מדהים!!
בנוסף, היתי ממליצה לגשת לחנויות שמוכרות אפילו תמונות קנבס של רבנים (אפשר גם למצוא כאלו בכל עיר אלי'ה מגיעים... בעיקר ליד קברות צדיקים או במקומות חרדים) ולהציע לקנות את התמונות.
כדאי לכם לחשב כמה העלויות יוצאות עם רווח שנראה לכם הוגן יחסית לזמן ולכוח שמשקיעים.
בעיקרון יש דרך לחשב עלויות. מאמינה שלצירים המומחים כאן יש יותר ידע משלי. בכללי כדאי כמובן לקחת את עליות ההדפסה, ועלויות החומר - הקלף, כלי הכתיבה, העזרים הנחוצים וכו'.
בהצלחה רבה בע"ה.

ציפי ו.

משתמש חדש
אשמח ליצור איתך קשר כדי לקבל הצעת מחיר לאחת מהיצירות שלך!
תודה רבה!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה