אטופיק דרמטיטיס אצל תינוקות קטנים!

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
רציתי להוסיף שלפני תקופה מרחתי לו משחה של ד"ר וולדמן וקרם ליפיקאר והכל עבר פלאים אבל משום מה זה חזר לו,
(ובמשחה של ד"ר וולדמן אין קורטיזון וסטרואידים) ועכשיו זה חזר ובגדול
היה כתוב פה בפורום שיש במשחה הזו סטרואידים

איילה 1

משתמש רשום
אני האמת כבר מיואשת הילד שלי מתוק בן שנה וחצי בוכה בלילות מגרודים,
ניסיתי ליפקאר , אמול , לקטופיל, וכלום לא עוזר,
מה עוד אפשר אני מורחת לו משחות קרמים ....., ניסיתי להמנע מחלבי בקיצור ניסיתי המון אשמח לעזרתה מכאלה עם נסיון מה עוד אפשר, וגם שכחתי לציין כמובן טיפות פנסטיל וסירופ בשם לורתרים, אבל תכל'ס בינתיים אין שפור לצערי, מי יכולה לעזור לי??????
ממליצה מאוד על סבון טיפולי של חברת לבנדר- אם הם עדיין מוכרים אותו.. רכשתי מהם לפני מס' שנים, וזה עזר לבן שלי מאוד.
העור שלו היה ממש אדום, צרוב ומתקלף. בפנים ובעוד איזורים.
הם נתנו גם ייעוץ טלפוני.
מדובר במוצרים אורגניים, סבון טיפולי וקרם לתינוק- היתה הקלה תוך מס' ימים, והכל נעלם לאחר תקופת שימוש, ב"ה.

שמעתי גם מהומיאופת, ועוד כאלה שעוסקיפ ברפואה טבעית, שבעיות עור כאלו קשורות לחולשה במערכת העיכול.
אצל 2 ילדים שלי האטופיק כמעט נעלם לאחר תקופה של חיזוק מערכת העיכול, בעיקר ע"י נטילת פרוביוטיקה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
אני ממליצה לבדוק חוץ מקרמים מה גורם להתפרצות. אולי זה אלרגיה למשהו מסוים. לא דווקא חלב.גיסי בדק באלקטרודות ויצא שהוא אלרגי לקיווי ואגוזים. וזה גרם לו להתפרצות.
אני ממליצה מאד לחפש טריגרים, אבל לא דרך אלקטרודות, ביקום וכאלה. חוסר האחריות של 'מטפלים' מסוג זה גרם וגורם נזקים של ממש.
רק אתמול בפרוג היתה דוגמא כזו.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
רציתי להוסיף שלפני תקופה מרחתי לו משחה של ד"ר וולדמן וקרם ליפיקאר והכל עבר פלאים אבל משום מה זה חזר לו,
יש סטרואידים, במינון מבוקר.
בדומה למשחה של ד"ר הראל, לטיפול של פרופ' שושי גרינברגר ושל ד"ר יעקב משיח.

אני לגמרי בעד הטיפול הזה, וגם בעד להיות מודעים למרכיביו.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
שמעתי גם מהומיאופת, ועוד כאלה שעוסקיפ ברפואה טבעית, שבעיות עור כאלו קשורות לחולשה במערכת העיכול.
אצל 2 ילדים שלי האטופיק כמעט נעלם לאחר תקופה של חיזוק מערכת העיכול, בעיקר ע"י נטילת פרוביוטיקה.
פרוביוטיקה נחשבת למסייעת לאטופיק ומומלצת גם על ידי הרפואה הקונבנציונלית, אבל הם נותנים הסבר אחר.
אגב, ליפיקאר (של לה רוש פוזה), לקטופיל (של כ.צ.ט.) וקסרה קאלם (של אוון) - שלושתם מכילים פרוביוטיקה.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
לא כדאי בשום אופן סטרואידים דרך הפה או בזריקה.
אם אין ברירה - אין ברירה. לעשות הרבה בשביל לא להגיע לשם.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
משום שזה אטופיק, לכן זה חזר לו :(
זו דרכה של אטופיק, תקופות שקטות ותקופות סוערות.
גם בתקופות השקטות צריך להקפיד על מריחת קרם לחות יום יום יום יום, אמבטיה עם סבון מתאים או עם שמן, וכביסה עם אבקה עדינה וללא מרכך.

מטרנה

משתמש רשום
נשמע כמו אטופיק קשה...

השאלה אצל איזה רופא עור מטפלים, ישנם רופאי עור שמתמחים במיוחד באטופיק לילדים, יש ככ הרבה מה לעשות מעבר למשחות קורטיזון וכדו' ולגבי קרם לחות, הוא טוב בעיקר לתחזוקה.
צריך ללכת לרופא עור מומחה בתחום ולהקפיד על ביקורות פעם בכמה חודשים לפי הצורך.

לי ידוע על פרופ' ורד מולכו בהדסה ע"כ אבל יש כאן בפורום המלצות על רופאי עור מעולים נוספים, וגם אפשר להתיעץ עם עמותת 'קומי עורי'.
היא מקבלת רק בהדסה?
אני מהצפון על מי ממליצים?

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
אני האמת כבר מיואשת הילד שלי מתוק בן שנה וחצי בוכה בלילות מגרודים,
ניסיתי ליפקאר , אמול , לקטופיל, וכלום לא עוזר,
מה עוד אפשר אני מורחת לו משחות קרמים ....., ניסיתי להמנע מחלבי בקיצור ניסיתי המון אשמח לעזרתה מכאלה עם נסיון מה עוד אפשר, וגם שכחתי לציין כמובן טיפות פנסטיל וסירופ בשם לורתרים, אבל תכל'ס בינתיים אין שפור לצערי, מי יכולה לעזור לי??????

הי, משחות מכל סוג שהוא של רופאים קונבנציונאליים, גם אם מועילות-פוגעות במקום אחר, וחבל (הגוף של הילד שלך לא שקוף ולכן לא תוכלי לראות במה זה פגע ח"ו)

חשוב להדגיש שאין לי ידע רפואי, רק לומדת כל הזמן על בריאות.

הקב"ה ברא את הגוף כך שיש לו שאיפה לרפא את עצמו, וכשיש משהו חיצוני שמתפרץ על העור זה מצביע על רעלים בתוך הגוף (אפילו על תינו ק שרק נולד, כי הרבה פעמים ההורים מורישים לו רקמות פגומות)
ממליצה לך לבדוק:
הילד שלך נושם אוויר נקי? אין פחי אשפה מתחת לחלון היכן שישן?
האם בגן יש יותר מדי ילדים יחסית למטר מרובע?
האם הוא אוכל לפחות ירק אחד ביום (ירק=ירוק, למשל מלפפון או חצי ממנו)
האם הוא שותה מים בכמות מספקת?
מהי כמות הסוכר שהוא צורך?
האם אוכל יותר אוכל בסיסי או חומצי (בסיסי- ירקות, פירות, קטניות. חומצי- אוכל מתועש, אוכל טבעי חומצי כמו עגבנייה וכו')?
אלרגיה למשהו?

ממליצה מאד מאד על המשקה של פוראוור על הבוקר (ככל שישתה יותר-יותר טוב!), עד שהעניינים יתבהרו ותוכלי לחשוב בצלילות, זה ממש מתסכל! המשקה שלהם מנקה את הגוף מבפנים ועושה מהפך, באותו זמן שהגוף עדיין מקבל את הרעלים (במידה ולא נמצא המקור).
המשקה והמשחה שלהם אלו פרופוליס מעולה, וסייעה לי רבות באופן אישי.
תוכלי למצא משווקת בכל חור אפשרי בקרבת מגורייך...

רפואה שלימה

מטרנה

משתמש רשום
הי, משחות מכל סוג שהוא של רופאים קונבנציונאליים, גם אם מועילות-פוגעות במקום אחר, וחבל (הגוף של הילד שלך לא שקוף ולכן לא תוכלי לראות במה זה פגע ח"ו)

הקב"ה ברא את הגוף כך שיש לו שאיפה לרפא את עצמו, וכשיש משהו חיצוני שמתפרץ על העור זה מצביע על רעלים בתוך הגוף (אפילו על תינו ק שרק נולד, כי הרבה פעמים ההורים מורישים לו רקמות פגומות)
ממליצה לך לבדוק:
האם אוכל יותר אוכל בסיסי או חומצי (בסיסי- ירקות, פירות, קטניות. חומצי- אוכל מתועש, אוכל טבעי חומצי כמו עגבנייה וכו')?
אלרגיה למשהו?

ממליצה מאד מאד על המשקה של פוראוור על הבוקר (ככל שישתה יותר-יותר טוב!), עד שהעניינים יתבהרו ותוכלי לחשוב בצלילות, זה ממש מתסכל! המשקה שלהם מנקה את הגוף מבפנים ועושה מהפך, באותו זמן שהגוף עדיין מקבל את הרעלים (במידה ולא נמצא המקור).
המשקה והמשחה שלהם אלו פרופוליס מעולה, וסייעה לי רבות באופן אישי.
תוכלי למצא משווקת בכל חור אפשרי בקרבת מגורייך...

רפואה שלימה
שמתי לו פעם את המשחה שלהם והוא שאג זה שורף נורא,
האם היה לך ניסיון עם המשקה והמשחה על אטופיק או סתם באופן כללי, חשוב לי מאוד לדעת.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען

ממליצה לך לבדוק:
אלרגיה למשהו?
לפי התיאוריה שלך, אם אני ובעלי ישנים באותו חדר, אוכלים את אותו אוכל ושותים את אותם מים, אז שנינו אמורים להיות באותו מצב
במציאות, לי יש אטופיק דרמטיטיס ולבעלי לא, למה לדעתך?

להגיד
משחות מכל סוג שהוא של רופאים קונבנציונאליים, גם אם מועילות-פוגעות במקום אחר
זה שטות מוחלטת
במשחות הקונבנציונאליות בוודאי הושקעו יותר שנות מחקר מאשר במוצרים לא קונבנציונאליים
ואת בעצם כורתת את הענף שעליו את יושבת, כי אפשר להגיד את אותו משפט בדיוק גם על תכשירים אלטרנטיביים

נערך לאחרונה ב:

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
לפי התיאוריה שלך, אם אני ובעלי ישנים באותו חדר, אוכלים את אותו אוכל ושותים את אותם מים, אז שנינו אמורים להיות באותו מצב
במציאות, לי יש אטופיק דרמטיטיס ולבעלי לא, למה לדעתך?

להגיד

זה שטות מוחלטת
במשחות הקונבנציונאליות בוודאי הושקעו יותר שנות מחקר מאשר במוצרים לא קונבנציונאליים
ואת בעצם כורתת את הענף שעליו את יושבת, כי אפשר להגיד את אותו משפט בדיוק גם על תכשירים אלטרנטיביים
הי, חבל להתייחס בזלזול... לא משנה אם את לומדת משהו חדש ונראה לך מוזר.
את ובעלך אנשים שונים, וכשם שפניהם שונים וכו', כך גם כל גוף מגיב אחרת לאותו המצב ממש.
אגב מאחורי כל מוצר קונבנציונאלי בוודאי עומדים שנות מחקר, וגם מידע מקודם בגוגל עם המון כסף, ודי למבין.
לפני תגובה שווה לבדוק.
משתתפת בצערך על האטופיק.

רעות לוי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
מוזיקה ונגינה
המשחה אכן תשרוף לו. אבל אחרי כמה דק' זה יירגע וייטיב עמו.
אכן, השתמשתי בזה על גופי ובשרי, גם במשקה- בהתמדה כל יום (אפי' כמה פעמים ביום אם המצב חמור), וזה כל כך משפר את ההרגשה ומרגיע.
אם יש לו משהו נקודתי חמור- אפילו לרכוש את השפתון שלהם (אין אין אין עליו בעזרה ראשונה. אצלנו זה להיט לכוויות קטנות, עקיצות ויובש בשפתיים) ולמרוח לו מעט, זה פשוט מדהים.

בריאות שלימה.

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
הי, חבל להתייחס בזלזול... לא משנה אם את לומדת משהו חדש ונראה לך מוזר.
את ובעלך אנשים שונים, וכשם שפניהם שונים וכו', כך גם כל גוף מגיב אחרת לאותו המצב ממש.
אגב מאחורי כל מוצר קונבנציונאלי בוודאי עומדים שנות מחקר, וגם מידע מקודם בגוגל עם המון כסף, ודי למבין.
לפני תגובה שווה לבדוק.
משתתפת בצערך על האטופיק.
סליחה על הזלזול
אבל כן, תגובות חד משמעיות כמו "משחות מכל סוג שהוא של רופאים קונבנציונאליים, גם אם מועילות-פוגעות במקום אחר" גורמות לי להגיב בזלזול. פשוט בגלל העובדה שניסוח חד משמעי כמעט לעולם אינו נכון (להוציא הוכחות מתמטיות).
כמו גם תכשירי פלא שאמורים להועיל לכל בעיות העולם באשר הן- גורמים לי לפקפוק רב
אינני ממעיטה בכבודך או בידיעות שרכשת. אבל לא כדאי לפסול אחרים בצורה חד משמעית כל כך גם אם את מאד מאמינה בתוקף דברייך

אם שמת לב, גם לא פסלתי באופן גורף תכשירים אלטרנטיביים.

ואם היית לומדת מדעים באופן מסודר היית מבינה שעולם הרפואה הקונבנציונאלי בנוי לתלפיות ובעל רזומה עשיר.
עוד לפני שהיה גוגל או מידע מקודם.

ברור שחברות תרופות רוצות להרוויח כסף, לא מכירה מישהו שעובד בהתנדבות. זה לא גורע כהוא זה מיעילות המוצרים, שנבדקים על ידי גופים רגולטוריים חיצוניים בינלאומיים ובלתי תלויים במשך עשרות שנים לפעמים

בעוד שתכשיר אלטרנטיבי אני יכולה לפתח היום ולמכור מחר

גילוי נאות- יש לי ידע רב בתחום

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
סליחה על הזלזול
אבל כן, תגובות חד משמעיות כמו "משחות מכל סוג שהוא של רופאים קונבנציונאליים, גם אם מועילות-פוגעות במקום אחר" גורמות לי להגיב בזלזול.
מצטרפת אלייך.
'כי מכבדיי אכבד' ולהיפך.
דווקא ברפואה הקונבנציונלית הרבה פחות תשמעי זלזול בוטה כזה באופציה שצמחים או דיקור סיני ישפיעו ובטח לא כזו קטילה נחרצת מול כל משחה טבעית בטוח תזיק.
הרבה יותר סימני שאלה והודאה שאנחנו לא מאה אחוז מבינים.

DvoraVidman

משתמש סופר מקצוען
המשחה אכן תשרוף לו. אבל אחרי כמה דק' זה יירגע וייטיב עמו.
אכן, השתמשתי בזה על גופי ובשרי
על גופך ובשרך תעשי מה שאת רוצה.
כשמדובר בתינוק או פעוט צריך מחשבה כפולה ומכופלת באיזה תכשיר לבחור.
מה עושים אחר כך עם ילד בן שנתיים-ארבע-שמונה מתנגד טיפול?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה