דרוש מידע אחריות של מצלמת קנון מאמזון

רוּתי

משתמש רשום
מתייעצת כאן,
האם כשמזמינים מצלמת canon באמזון יש אחריות?
יש לי אפשרות לקנות את אותה מצלמה מיבואן בארץ בעוד כ300 ש"ח, האן שווה בשביל האחריות?
אשמח לתגובות.
תודה!

טיים ליין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
שווה לקנות כאן בארץ בשביל האחריות
רק שימי לב שאם את הולכת להוציא את הWIFI אין לך אחריות בכל מקרה

פעם שמעתי על איזה מעבדה בתל אביב שמשלמים לה 100 שח ויש אחריות על המצלמה לכמה שנים
אז אולי תנסי את הכיוון הזה

רוּתי

משתמש רשום
תודה.
אשמח לעוד תגובות מניסיון, לגבי האחריות על מצלמות מאמזון, והאם עדיף ההפרש עבור זה.

A052

משתמש סופר מקצוען
דווקא בארץ, האחריות הרשמית של קנון היא עם תגובות גרועות מאד, שבכל תקלה גם אם מעולם לא נגעתם במצלמה והיא כרגע לא עובדת, הם יטענו שזה בגלל שבר.

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
לאמזון יש שירות לקוחות מאוד מאוד טוב. צריך להתנסות בשביל להבין. לעומת זאת אחריות לעיתים קרובות אינה שווה את הדף עליה נכתבה.
קניתי לפני שנתיים רובוט שואב לרצפה. לא הזמנתי מסין בדיוק בשביל לקבל שירות. כשנזקקתי לתיקון בתוך שנת השירות הייתי צריכה להיטלטל מירושלים לאיזה חור ליד חולון כדי להכניס למעבדה היחידה במרכז הארץ. שם אמרו לי שמסיבות שמובנות רק להם אין אחריות על התקלה הזו וניפרדתי מ400 ש"ח על החלק החלופי. הלוואי והייתי מזמינה מסין, סיכוי טוב שהיו שולחים לי את החלק והשעות ששרפתי על נסיעה לחור כלשהו היו מושבות לי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה