אחריות באתר לקוח ??

sari1100

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
שים לב שהמחשב הראשון מגיע ללא מערכת הפעלה.

tkh

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עריכה תורנית
שאם יש תקלה הם באים אליך לתקן ולא צריך להביא להם את המחשב.

שואף

משתמש פעיל
תודה
אני לא צריך מערכת הפעלה, אני צריך מחשב חזק. מהיר. אמין. 14 אינטש (בערך). 8 גיגה רם (לפחות). I5 דור 8 (עדיף). SSD לא קריטי. פחות מ3000.

ויש המון כאלה.
לכן שאלתי אם יש המלצות.

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אם מדובר במחשב לעבודה על מסמכים, מומלץ מאד מאד מחשב עם מסך מט ולא מבריק!
בסדרה של dell latitude תמצאו הרבה מחשבים חזקים עם מסך מט מובנה (נראה לי כל הסידרה)
מחירים מעולים.
אפשר לשדרג ל SSD אני לא ראיתי הבדל (חוץ מחסכון של כמה שניות בודדות בזמן שמערכת ההפעלה עולה) ואם מישהו לא מוסמך פותח את המחשב זה דופק את האחריות.
לי החליפו בחנות שקניתי לSSD ואח"כ נאמר לי בחברת דל שזה דופק את האחריות. (אמנם בסופו של דבר קיבלתי שירות, אבל לפני זה הלכתי חזרה לחנות החליפו לי את ההארד דיסק לקודם שהיה ולציין שהחזירו לי את הכסף מזומן)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
תשווה מחירים עם pc online גם כן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה