אחסון אתרים 2017

צנצנת

משתמש פעיל
D I G I T A L
נכון, יש הרבה מידע בנושא בפורום. אבל לא מצאתי משהו עדכני.

אשמח לקבל המלצות על חברה אמינה, מהירה, מאובטחת, עם ממשק נוח
ושירות בצ'אט אונליין, עם מחירים טובים.

צריכה כרגע עבור מספר אתרי תדמית ומכירה.

תודה!

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כדאי לפרט
באיזה מערכת או שפה הולכים להתקין/להשתמש?
ולאיזה צרכים?

בהצלחה רבה

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
הייתי הכי ממליץ על siteground יש להם שירות ב30 שניות המתנה בצאט.
חיפוש קטן בפורום עם המילת מפתח siteground יראה לך ביקורות טובות.
אני יכול לייעץ גם בפרטי ולעזור בתהליך הפתיחה.

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אני באופן אישי נעולה על jetserver
עונים לטלפון בשניות בכל שעה ביום (גם ערב מאוחר) - והכי חשוב (לי בכל אופן) ישראלים עם שרתים בארץ

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ויש גם את יופרס
שמתמחים במיוחד בוורדפרס
עם שרתי SSD ועם מערכות אבטחה מיוחדות

בהצלחה רבה

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נא לא לפרסם קישורי אפיליאייט בפורום
תודה.

DigiTali

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אם הכוונה אלי -
אז ממש אני לא מרוויחה שום עמלה על הקישור
זה קישור רגיל לדף הבית שלהם

3 פינות

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י DigiTali;2454364:
אם הכוונה אלי -
אז ממש אני לא מרוויחה שום עמלה על הקישור
זה קישור רגיל לדף הבית שלהם
הוא התכוין אליי, שלהבדיל מאנשים ששמים קישורים לאתרי הדרכה גרועים שהדבר היחיד שהם עושים זה לדחוף אנשים לקנות אחסון בחברה שהכי נוח למי שכתב את המדריך והם כתבו את אותה הודעה בדיוק ב10 בלוגים שונים, ולהם לא משנים הודעות.

לעומת זאת כאשר מישהו שבאמת תורם לקהילה מגיב תשובה ענינית שהוא באמת מאמין בה (ותבדוק אותי שסייטגראונד הם משלמים הכי פחות! על שליחת משתמשים ביחס לחברות אחרות.) והוא כותב בצורה ברורה "קישור שלי" שזה אומר לא הקישור הישיר לאתר, הייתי מצפה שבתור מינימום של המינימום של הכרת הטוב אז במילא הוא מתכנן לקנות שמה היית משאיר את הקישור באתר, ובמיוחד כשכל יומיים קם פה ליצן אחר שפותח "מדריך לבניית אתר בחינם" שכל מטרתו לגרום לקנות אחסון בבלוהוסט דרך הקישור שלו ועל הדרך משקר אותך שבניית אתר זה דבר שכל אחד יכול לעשות בכמה שעות ולהגיע לתוצעה מקצועית, ואת המדריכים האלה לא מוחקים מהפורום.

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י 3 פינות;2454413:
הוא התכוין אליי, שלהבדיל מאנשים ששמים קישורים לאתרי הדרכה גרועים שהדבר היחיד שהם עושים זה לדחוף אנשים לקנות אחסון בחברה שהכי נוח למי שכתב את המדריך והם כתבו את אותה הודעה בדיוק ב10 בלוגים שונים, ולהם לא משנים הודעות.

לעומת זאת כאשר מישהו שבאמת תורם לקהילה מגיב תשובה ענינית שהוא באמת מאמין בה (ותבדוק אותי שסייטגראונד הם משלמים הכי פחות! על שליחת משתמשים ביחס לחברות אחרות.) והוא כותב בצורה ברורה "קישור שלי" שזה אומר לא הקישור הישיר לאתר, הייתי מצפה שבתור מינימום של המינימום של הכרת הטוב אז במילא הוא מתכנן לקנות שמה היית משאיר את הקישור באתר, ובמיוחד כשכל יומיים קם פה ליצן אחר שפותח "מדריך לבניית אתר בחינם" שכל מטרתו לגרום לקנות אחסון בבלוהוסט דרך הקישור שלו ועל הדרך משקר אותך שבניית אתר זה דבר שכל אחד יכול לעשות בכמה שעות ולהגיע לתוצעה מקצועית, ואת המדריכים האלה לא מוחקים מהפורום.

אני מזהה נימה ממורמרת בדברים שלך ואפילו רמז כאילו אני נטפל אליך אישית.

למעשה, כמובן שאין אלו פני הדברים. כל המשתמשים מתבקשים לכבד את כללי הפורום.
קישורי שותפים יכולים לגרום נזק מהותי לאיכות הדיון ומהימנותו. הם אסורים באופן גורף על כל משתמשי הפורום, ללא אפליות.

אם יש בפורום תכנים שלדעתך אינם שייכים לכאן, אתה מוזמן לכתוב לי על כך ואטפל בעניין.

תודה על ההבנה והמשך פעילות פורה.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
3 פינות, תוכל לייעץ באישי ואז לתת קישורי אפיליאייט.

עילום

משתמש מקצוען
D I G I T A L
מי שרוצה הנחה ליופרס
יכול לפנות אלי באישי או במייל
בצלחה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה