התייעצות אחיסמך או בני ברק

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
סתם כך, בכללי על אחיסמך,
אני אישית לא מכיר עוד שכונה חרדית אחת בארץ - בכזו רמת טיפוח סביבתי, יופי, נקיון ותחזוקה.
[לא מדבר על ג'רוזלם אסטייטס, כן?!
ואולי אני לא מכיר הרבה שכונות... אבל עדיין..]
ונכון, תמיד יוכלו לבא ולומר טענות,
אבל מבחינת איכות חיים במקום יפה ומטופח [למי שרוצה בכך] -
אני חושב [ויש אולי שיחלקו] שזה ממש מקום טוב!

ולגבי כאלה שגרים שם ומתלוננים..
בכל מקום יש דברים טובים יותר וטובים פחות,
ובכל מקום יש מרוצים ויש שאינם מרוצים,

רק המעניין הוא לדעת מה רוב הציבור,
אם תשאלו את התושבים שם -
האם רובם ככולם יגידו שהם אוהבים את המקום ומרוצים
[למרות שאין מושלם ויש דברים שיכולים להיות טוב יותר..]
או שאולי יש אחוז ניכר שהיה מעדיף לגור במקום אחר [ריאלי, לא ג'רוזלם אסטייטס...]

באמת שואל, אני לא יודע.
בעקרון זה נכון שמאוד נקי וכו' אבל תחשוב בעוד 10-30 שנה הבנינים יראו בדיוק אבל בדיוק כמו הרכבות שאתה רואה היום בשיכונים. עם חסרונות של היזק ראיה.
אתה עוסק בדברים מאוד זמניים שמשתנים עם ההנהלות-עריה. הרי לא כל לוד נראית ככה נקי, אלא כי מישהו שם דגש באזור הזה, תדמיין מה יהיה בלי דגש, או עם דגש על דברים אחרים.
השבוע הייתי שם ראיתי מרצפות במעלית שבורות, ולאט לאט יורדים הסטנדרטים.

האם מרוצים? רוב ככל מי שאני מכיר מאוד מאוד מרוצה. לא מתאים למי שצמוד להורים, או מכור לערים הגדולות.
בכל אופן לא שמעתי על כאלו שהיו מעדיפים פרוייקט אחר, אלא אחד שרוצה לשוב לעיר גדולה וישנה [ואשתו מעדיפה להשאר...].

עבר הירדן

משתמש רשום
אוקי,
קיבלתי עדכון,
המזגנים מחברת הייסנס חברה סינית, זו המערכת הכי זולה שקיימת בשוק, ועלותה בדירה ממוצעת היא פחות מ8000 ש"ח.
אחד הרוכשים אמר לי שבשביל הבטחת דגל של שיווק פרוייקט זה באמת מאכזב...
הבנתי מחבר ששמע מהמשווק של הפרויקט שכעת קו ההגנה שלהם על חברת המזגנים השתנה והם טוענים שזו חברה איכותית במיוחד ומה שהציבור לא מכיר את זה זה כיון שרק מוסדות מסחריים כמו בתי חולים וכדו' שמים את זה,

אבל התשובה האמיתית היא שלבית חולים יש איש מזגנים צמוד משלהם שמתקן להם כל בעיה, ולי ולך אין...

עבר הירדן

משתמש רשום
@די ל @צחי קרמר האם אתם משווקי הפרויקט או שמא אתם מייצגים את חברת המזגנים?
הנך מוזמן להרים טלפון למתקיני מזגנים מקצועיים ולשמוע את דעתם על החברה המדוברת.
רק תגיד לאיזה מתקין התקשרת, לא למתקין של הפרויקט...

ההבטחה של המזגנים היא אכזבה גדולה לרוכשים, מה הוויכוח?

די

משתמש סופר מקצוען

אני חושב להתקין בבית מערכת כזו ולכן אשמח למידע מדויק לגבי הייסנס, ואם לא-אז מה כן מומלץ.

עבר הירדן

משתמש רשום
עוד לפני ענין האיכות, שמתחלקת לשני חלקים א' איכות המערכת עצמה ועמידותה לאורך שנים, ב' איכות הקירור ופיזור האויר,
כשקונים כזו מערכת מומלץ לרכוש מחברה נפוצה כך שעל כל תקלה שלא תהיה קיימים בשוק שפע של חלקי חילוף זמינים ובמחירים סבירים ולא שצריך לחפש שבועות אחר חלפים ובסוף לשלם עליהם פי שניים,
ואגב זו עיקר הביקורת שלי על בחירת החברה הספציפית הזו,
כי לעצם העניין סביר שקבלן לא מתקין לך מותגי על למרות שב'הבטחת בחירות' שכזו כן היה צפוי לעמוד ברף הציפייה...

אני וביתי

משתמש מקצוען
אני לא מכיר ולא נראה לי, אפילו את מחיר למשתכן בתוך השכונה לא מצליחים לחרד (לפחות לא לבנתיים)
מה זה נקרא לחרד לא גרים שם בכלל חרדים? או שרק שליש לדוגמא חרדים?
יש אחד שגר בנאות יצחק שזה מקביל לשלב א בשכונה יש דירות במצב טוב ולא כ"כ זולות
בגבעת הזיתים (הרחובות שהוזכרו) אין ,ולכא אין עתיד בקו הראשון שצמוד לשכונה כי הוא הולך לפינוי בינוי ןמדובר כפרויקט הכי מבוקש במרכז העיר

כפי שאתה בוודאי יודע, שכונת 'גני איילון' אחיסמך מנותקת לחלוטין מהשכונות בלוד, שכן כביש 40 חוצץ ביניהן, ואין שום קשר בין השכונות.
גם בבני ברק היה את הכביש השחור המפחיד והיום ההתחרדות הוכרעה תוך פחות מעשור.
קודם כל ששכונת 'שכטר' שנמכרה לחרדים ונמצאת בלב השכונה תהיה מאוכלסת בידי חרדים, ואחר כך נדבר על התחרדות ברחובות הסמוכים...
כמה עולה בשכטר וכמה עולה מעבר לכביש?!
התחרדות הולכת במקומות הזולים פרדס כץ בבני ברק השכונות בירושלים הסמוכות לחרדיות שהיו זולות עפולה חיפה ועוד ברגע שהמחירים עולים ההתחרדות נעצרת.
מעניין אותי משהו בקשר לאחיסמך:
בשעתו קנו המון אברכים ברחובות הסמוכים לאחיסמך: אחימאיר גרינבוים ושות' כי תיכף יגורו אלפי חרדים באחיסמך ובטח תהיה התחרדות ברחובות הסמוכים יחסית...
מעניין אותי אם זה הצליח. האם יש חרדי אחד שגר שם ומתפלל / מחנך באחיסמך?
אם כן, זה יכול להיות רעיון נפלא כי המחירים שם זולים יחסית.
אולי כבודו יתן לזה דחיפה עכשיו ביחד עם חבריו לועד הדיור?!
חיידר דרכי יושר לדוגמא יותר קרוב לרחובות האלו מאשר לשלב א באחיסמך.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
גם בבני ברק היה את הכביש השחור המפחיד והיום ההתחרדות הוכרעה תוך פחות מעשור.
אחרי עשרות שנים שבהן ההתחרדות היתה קודם כל בתוך תחומי בני ברק עצמה.
חיידר דרכי יושר לדוגמא יותר קרוב לרחובות האלו מאשר לשלב א באחיסמך.
:ROFLMAO:

די

משתמש סופר מקצוען
עוד לפני ענין האיכות, שמתחלקת לשני חלקים א' איכות המערכת עצמה ועמידותה לאורך שנים, ב' איכות הקירור ופיזור האויר,
כשקונים כזו מערכת מומלץ לרכוש מחברה נפוצה כך שעל כל תקלה שלא תהיה קיימים בשוק שפע של חלקי חילוף זמינים ובמחירים סבירים ולא שצריך לחפש שבועות אחר חלפים ובסוף לשלם עליהם פי שניים,
אני מבין שאתה רומז שזה פחות איכותי ואין חלקי חילוף.
השאלה אם אתה אומר את זה מידיעה או מהשערה.
(שים לב שהחברות "הידועות" במזגנים רגילים, בכלל לא אומר שהם מוצלחים במזגנים מולטי אינוורטר).

צחי קרמר

משתמש פעיל
מעבר לכביש ובכלל בכל השכונות הישנות בעיר מקדמים עכשיו פינוי בינוי כך שהמחירים לא יהיו זולים
כן יש מעט בניינים שנבנו בשנים מאוחרות יותר והמחירים יחסית זולים

עבר הירדן

משתמש רשום
אני מבין שאתה רומז שזה פחות איכותי ואין חלקי חילוף.
השאלה אם אתה אומר את זה מידיעה או מהשערה.
(שים לב שהחברות "הידועות" במזגנים רגילים, בכלל לא אומר שהם מוצלחים במזגנים מולטי אינוורטר).

נלאיתי מהדיון העקר הזה ואני חוזר שוב לשאלה הקודמת האם אתה @די או @צחי קרמר ממשווקי הפרויקט,
מצחי קרמר ניתן להסיק מספק ששתיקה כהודאה, אתה לפחות מנסה להתחמק.

ושוב בהנחה ואתם המשווקים של נאות אחיסמך אני מהדהד את האכזבה של הרוכשים מהבטחת השיווק של מזגנים ברמה גבוהה!!!!

די

משתמש סופר מקצוען
לי זה נראה שאתה קשור לפרויקט..
איך זה נראה לך?
אני הגבתי נטו על העניין של המזגנים כי זה מעניין אותי (צריך להתקין לעצמי), וגם כי בדיוק חבר סיפר לי שהוא התקין לעצמו מערכת מזגני הייסנס.

עבר הירדן

משתמש רשום
וואו היום עברתי ליד הפרויקט נאות אחיסמך ואני חייב לציין שמעבר לביקורת המוצדקת על המיזוג זה ממש פרויקט מרשים מכל בחינה, בנייה יפה עם לוקיישן מרהיב.
ואני לא משווק שלהם...

מומחה בנדל"ן

משתמש רשום
מנוי פרימיום
וואו היום עברתי ליד הפרויקט נאות אחיסמך ואני חייב לציין שמעבר לביקורת המוצדקת על המיזוג זה ממש פרויקט מרשים מכל בחינה, בנייה יפה עם לוקיישן מרהיב.
ואני לא משווק שלהם...
ברור זה אחד הפרויקטים הכי יפים בשכונה
וגם יש את כל הפלוסים שלה, גם חניה מתחת הבניין, וגם שיש אופציה לקנות מחסן וחניה (ברוב השכונה אין מחסנים בכלל), וגם נוף לנחל, וגם קרוב לבתי כנסיות אבל לא קרוב מידי שיש היזק ראיה.

סטנדר

משתמש צעיר
צילום מקצועי
ואני לא משווק שלהם...
ברור זה אחד הפרויקטים הכי יפים בשכונה
וגם יש את כל הפלוסים שלה, גם חניה מתחת הבניין, וגם שיש אופציה לקנות מחסן וחניה (ברוב השכונה אין מחסנים בכלל), וגם נוף לנחל, וגם קרוב לבתי כנסיות אבל לא קרוב מידי שיש היזק ראיה.
מוכרים שם עדיין דירות? יש לכם מושג?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה