שיתוף אחדות מקצועית

גיא בוסי

תכתוב טוב יהיה טוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
חשבתי על רעיון לפתיחת משרד פרסום דיגיטלי
שזה יעבוד ככה
נפתח אשכול משלנו שבוא יהיו בעלי מקצוע למינהם (אנליסט,אסטרטג,קופי מעצבים צלמים תסריטאים וכו')
ברגע שתכנס עבודה לאחד מאיתנו פשוט נעשה אותה ביחד כל אחד בתחומו (כמובן בתשלום)
ובכך נוזיל עלויות וניצור דבר חדש בעולם הפרסום
בעקרון זה מועיל יותר לחדשים בתחום (כמוני) אבל גם וותיקים יכולים להצטרף בשמחה

תנו דעתכם
אשמח לחוות דעת על הרעיון

תמי שלזינגר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
D I G I T A L
מישהו צריך לנהל את העסק גם אם הוא דיגיטלי, לשווק אותו, לקבל עבודות, לעמוד מול הלקוחות....עסקים בד"כ לא יכולים לעבוד בשת"פ עם כ"כ הרבה אנשים. יש בעל עסק(מקסימום 2-3 שותפים), שמעסקים שכירים או פרילנסרים אחרים תמורת תשלום.
אם לא התכוונת למשהו כ"כ מחייב- אלא "רק" כשתכנס עבודה למישהו הוא יעביר אותה הלאה- מי אמר שהלקוח רוצה בזה? אם לקוח לא פנה למשרד פרסום מסודר שכולל הכל, אלא רק למעצב- המעצב יכול להמליץ לו על קופי או צלם וכו' והלקוח בוחר האם הוא מעוניין ואת מי. להמליץ על מישהו אפשר גם בלי אשכול מיוחד:)

גיא בוסי

תכתוב טוב יהיה טוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
אולי אני אדייק יותר
מה שקורה היום זה שכל אחד נותן שירותים כל אחד לפי תחומו באופן פרטי
מה שאני רוצה לעשות בעצם זה לאחד כוחות
זאת אומרת אם יש קופירייטר שנכנסה לו עבודה והוא צריך גם לעשות אנליזה אז הוא פונה לאנליסט מתוך האשכול שלנו או גרפיקאי שצריך עכשיו לעשות מיתוג ורוצה שירותי קופי יוכל לפנות לבעל מקצוע המתאים מתוך הקבוצה זאת.

ולמה צריך אשכול?
כדי שזה יהיה מבוקר זאת אומרת שרק הבעלי מקצוע שיהיו בתוך האשכול או הקבוצה הזאת בעצם יהיו שותפים ליכולת לעבוד ביחד

קחו לדוגמא את שוק המוניות

יש מס' נהגים עצמאיים שהתחנה שאליה הם משוייכים מספקת להם עבודה .
יכולהיות שאפשר גם בלי אשכול או קבוצה סגורה
פשוט ברגע שזה יהיה מוגדר בקבוצה ייעודית מעבר לשיתוף בעבודה
מי שאין לו כרגע עבודה והוא פנוי ומחפש איזה פרוייקט יוכל להכנס ולראות אם יש פרוייקט שהוא יוכל לסייע (בתשלום כמובן) וכמובן שיש את העניין הכספי שחברי הקבוצה יתנו מחירים נוחים יותר כי הם יודעים או ידעו שהיום אני מביא את העבודה מחר זה מישהו אחר.ובכך יהיה סוג של מעגל כזה שכולם נהנים ומייצאים עבודה.
ועכשיו אני חושב על עוד נדבך שגם הלקוחות יוכלו להכנס לאשכול הזה ולראות עבודות ודרוש עבודות בצורה טובה יותר

והמשרד פרסום הדיגיטלי זה תוצאה עתידית יותר שברגע שיעבוד הפיילוט הזה
נוכל באמת ליצור משרד דיגיטלי אפילו מחוץ לגבולות הפורום בצורה יותר מכוונת.

בכל אופן זה בגדר רעיון
ותודה על הביקורת הבונה רק ככה אצליח לבנות את זה נכון.

קריאייטיב גיא.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה