דרוש מידע אז מה עושים בירושלים?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
את מדברת על הגינה\הפארק ברחמילביץ, גינה מדהימה.
יורדים בתחנת רכבת פסגת זאב מרכז, מאחורי התחנה (מול הקניון) יש מדרגות\מעלית יורדים במדרגות ממשיכים ישר למטה, ובסוף הרחוב (זה יותר חניה מרחוב) יש את הפארק. הוא ממש יפה, עשו שם מתקנים מדהימים לילדים, גדולים וקטנים.

עריכה: יש עוד דרכים להגיע לשם, אבל לדעתי זה הכי נגיש ומהיר.

לא הצלחתי להבין
האם יש 2 פארקים בפסגת זאב?
כי גוגל אני רואה 2 מקומות
1. פארק פסגת זאב מול : "תחנת רקל''ה חיל האוויר/משה דיין"
2. פארק ברחוב רחמלביץ (זה רחוב ארוך- איפה הפארק)
ואך מגיעים מנווה יעקב?
תודה רבה רבה

רותי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
באנת חבל....
יש פארק אחד ליד בית חבד בתחנה הראשונה של הרכבת יש מאחורה מדרגות ועולים ברגע שתתחילי לעלות כבר תראי את זה
יש גם פארק ברחמלביץ בתחנה של קניון הפסגה מול הקניון באזור התחנה יש שם מעלית שיורדת לחניון תרדי במעלית ותמכישי לאורך הרחוב עד לטילת ומשם עולים לפארק או שתמשיכי רגלית מהתחנה עדלרח' רחמלביץ עד לפארק

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
יש פארק אחד ליד בית חבד בתחנה הראשונה של הרכבת יש מאחורה מדרגות ועולים ברגע שתתחילי לעלות כבר תראי את זה
יש גם פארק ברחמלביץ בתחנה של קניון הפסגה מול הקניון באזור התחנה יש שם מעלית שיורדת לחניון תרדי במעלית ותמכישי לאורך הרחוב עד לטילת ומשם עולים לפארק או שתמשיכי רגלית מהתחנה עדלרח' רחמלביץ עד לפארק
מה יותר גדול ומעניין?

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום
ואיפה יש מזרקות מים
והאם זה פתוח בחופש?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
אגב אני לא יודעת איך שכחתי את גינת המפלצת.
אמנם זה רק המפלצת.
אבל אם הילדים שלכם בני 10 ומטה ויש לך כלי חול בבית, אתם תבלו שם שעות בלי לראות את הילדים בכלל...
ועושים שם תמונות ממש חמודות.

shaini

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עמק הצבאים - לטעמי מומלץ מאוד אבל לא בשעות החמות.
היינו שם בחורף, היה מקסים, לקחנו משקפות מהתחנה בכניסה (בהפקדת ת.ז.) וראינו עדר צבאים, עוד כמה הסתובבו לידינו.

פארק עמק הארזים - למי שיש רכב מומלץ להכנס כמה שיותר פנימה, היכן שגשר החבלים. הרבה פחות עמוס.

ביתי

משתמש מקצוען
פארק גוננים בירושלים
עדכני לשבוע האחרון- מה המצב שם מבחינת צניעות וגם עומס?

ג ק

משתמש רשום
5. מוזיאון קטן אבל מעניין, מסקרן, וקצת שונה - יקר אמנם - מוזיאון המוזיקה - פתוח בקורונה.

[/QUOTE]

חשוב לי מאד לדעת האם צריך במוזיאון המוזיקה את ההדרכה (ביקור עם ילדים בגילאי 4-10)
או שמומלץ יותר להסתובב עם טאבלט שהמלווים מקבלים?

רחל פ

משתמש חדש
כל ההמלצות לטייל בירושלים
כאן
מודעה מטילים.jpg

שמחה שמחוני

משתמש פעיל
יש המלצה על טיול זוגי בירושלים.
אטרקציה סוג של רייזרים וכד' (אולי סגווי?)
ומסלול יפה?

שישיה

משתמש סופר מקצוען
חשוב לי מאד לדעת האם צריך במוזיאון המוזיקה את ההדרכה (ביקור עם ילדים בגילאי 4-10)
או שמומלץ יותר להסתובב עם טאבלט שהמלווים מקבלים?
אני הייתי עם ילדים בני 4-14, לקחנו טבלטים והיה מקסים. הסתובבנו חופשי ולא היינו מוגבלים למדריכה וקבוצה.

רינהרינה

משתמש מקצוען
היום היינו שם בשעות הצהרים- מזג האור ב"ה מאפשר
יש הרבה סככות מוצלות בפינות לשבת ולאכול, יש ברזיות בשפע ליטול ידים ולמלחמת מים
היה כ"כ כייף!!! יחסית ממש ריק

איזה פארק?
ברחמילביץ או ליד חב"ד?
יש שרותים?
אפשרות לעשות מנגל?

cherry c

משתמש סופר מקצוען
תאכלו בוקר בקבר שמואל הנביא.
שקט שם, גם בשעות החמות אפשר למצוא שם ספסלים מוצלים, ותמיד יש אויר מהמם.
יש תצפית פנורמית על הגג (פתוח עד 17:00)
ויש מעין חנה בתוך מערה, זה לשכשוך, לא יודעת איך אבל יש שם גברים שטובלים (כנראה נשכבים).

סיור סגווי, צריך בהזמנה מראש כמובן.
תגגלי על זה. http://www.segb.co.il/segway-jerusa...-H8MaJ9i2j0pZlWSJNtbjEbhz9gtJeVBoC-gcQAvD_BwE
חושבת שכדאי אלו של "על החומות".

אחרי זה תעשו סיור טעימות עצמי במחנה יהודה בשעות אחר הצהריים הנעימות.
סיור טעימות עצמי במחנה יהודה, עם ארנק פתוח ורצון להנות מהאוירה. מסיימים ברחוב מיוחס 8 , (ביציאה מהשוק הפתוח מיפו חוצים את הכביש נכנסים לסמטה, ומיד לאחר 2 בתים תראו את זה ) בביקור רחוב אצל אמנית פלסטיק ומיחזור שעושה דברים מדהימים מבקבוקים, הילדים מוקסמים מזה. כמובן, אין כמו לעשות סיור עם הורה ירושלמי כמוני שמספר לילדים את ההסטוריה של השוק והרחוב מאז שהוא נולד, אבל תעזרו בגוגל. (רק תזהרו מממלכת החלבה והחנויות של הבקלוואה, המחירים שם זה לגרם זהב!!!, ואזהרה יותר חשובה, שימו לב חזק להכשרים, ואם אתן לא אוכלים בכלל מהדרין ירושלים, אל תלכו)

ותגמרו בכותל או באוכל.

(ככה זה ירושלים, כל טיול מתחיל ונגמר בתפילה...)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכז

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לִשְׁלֹמֹה אִם יְהוָה לֹא יִבְנֶה בַיִת שָׁוְא עָמְלוּ בוֹנָיו בּוֹ אִם יְהוָה לֹא יִשְׁמָר עִיר שָׁוְא שָׁקַד שׁוֹמֵר:ב שָׁוְא לָכֶם מַשְׁכִּימֵי קוּם מְאַחֲרֵי שֶׁבֶת אֹכְלֵי לֶחֶם הָעֲצָבִים כֵּן יִתֵּן לִידִידוֹ שֵׁנָא:ג הִנֵּה נַחֲלַת יְהוָה בָּנִים שָׂכָר פְּרִי הַבָּטֶן:ד כְּחִצִּים בְּיַד גִּבּוֹר כֵּן בְּנֵי הַנְּעוּרִים:ה אַשְׁרֵי הַגֶּבֶר אֲשֶׁר מִלֵּא אֶת אַשְׁפָּתוֹ מֵהֶם לֹא יֵבֹשׁוּ כִּי יְדַבְּרוּ אֶת אוֹיְבִים בַּשָּׁעַר:
נקרא  25  פעמים

אתגר AI

אחרי החגים • אתגר 13

לוח מודעות

למעלה