להשראה אז כמה עולה החדר? (ה-XS שנהפך ל-XXXXXXXL)

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
בלי עלות העיצוב והתכנון, ובלי כל האקססוריז [המדהים!]
אני ממש אתפלא לשמוע אם הנגרות נטו [ארון+שולחן+מיטה] עלה פחות מ17-18 אל"ש,
לדעתי--- בקלות מגיע גם ל20-22

[כולל הכל ההימור שלי הוא בערך 26-27 אלף]

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
בלי עלות העיצוב והתכנון, ובלי כל האקססוריז [המדהים!]

אני עשיתי לפני כשנה+ , ארון לא דומה בכלל, אבל גם נגרות עץ, + צבע בתנור עלה לי 12.... (ונראה לי שהוא היה טיפה יותר גדול ממה שבתמונה....

ומה זבטוח זה:
שאת אלופה גם בשיווק
לא רק בעיצוב;)

shani123

משתמש מקצוען
רייזי הכל נכון וחזק!!!

אבל-

השאלה הזאת נובעת מזה שאנשים לא מתמצאים בכלל בעלויות של עיצוב, ומאד רוצים לבצע כזה דבר, אבל רוצים לבחון את האפשרות האם מתאים להם כרגע להוציא כזה סכום,
כמו שבנ"א רוצה לקנות דירה באיזור מסוים ולא מתמצא במחירים של אותו מקום, השאלה של בירור העלויות זאת שאלה שבאה הרבה לפני השאלה של מה מול מה, ומה אני מקבל בתמורה, אנשים פשוט רוצים לדעת תכלס-האם יש לי אפשרות בכלל או לא?
זה בגדול.
בדיוק.

אנשים ש משהו טוב / יפה / מושקע
אוהבים ורוצים להבין כיוון של עלויות, האם זה בכיון בכלל?
אף אחד לא חושב שדירה בירושלים שוות ערך לדירה בעפולה...
לכל דירה יש פרמטרים...

raizy gantz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
טוב, אז באמת שאין לי עניין למתוח יותר מידי.
במיוחד שחלקכם הפנמתם-ויעידו התשובות שלכם שצירפתי מטה (n)
תכלס,
המחיר -- של-- נגרות-- החדר-- הינו-- 25000 ש"ח

ונחסוך לכם את השאלות.
לא, לא כולל אקססוריז.
כן, כולל מיטות.
לא, לא כולל מעצבת.
לא, לא כולל עלות מ"ר במרכז...

יש עוד שאלות שלא הצלחתי לחשוב עליהם?
מוזמנים להגיב ולשאול.

ואם עדיין לא עשיתם את הצעד לקבל את-
הידע עם הרבה ערך שיעשה לך סדר בבלגן, יפתור הרבה מההתלבטויות
וילווה אותך צעד אחר צעד לחדר החלומות שלך!
רוצה לדעת איך מתכננים חדר חכם שמכיל הכל ?
איך למרות ריבוי הפונקציות לא מוותרים על עיצוב וניראות?

כאן מתחילים להחכים :>

להערכתי הארון עצמו אצל נגר ערבי - ברמה כזו גבוה עלה מינימום 12-10...

אני מנחשת שרק הארון לבד עם הספריה בין 15 ל20 אלף.. מיטה עוד כ3-4 אלף

זה יותר באזור של 35-40 אלף

גם אני חושבת שהנגרות עלתה סביב 35-40

לדעתי הארון באזור 8,000. המיטה 4,000

z.k.

משתמש פעיל
אין ספק שהחדר מדהים ביופיו. השילוב של הצבעים הרך וה"נסיכי", המבנה המיוחד של הנגרות עם הנישות והמדפים האינטגרליים משובב עין! ואכן אני חושבת שמי שמחפש כזו רמה של יופי צריך להוציא את המחיר שכתבת,
אבל אם הנושא הוא ניצול של חלל, כפי שהודגש כאן, הרי שניתן לנצל את החלל בצורה מיטבית בפחות מחצי מחיר.
בל"נ אני אעלה בהמשך היום תמונות ותוכנית של חדר שיש לי בערך באותן מידות, עם תכולה דומה לחדר המדובר באשכול.
הזמנתי את הרהיטים בחנות איכותית, עם קצת תוספת מחיר להתאמה אישית קלה. הרהיטים עלו לי כ 11000, הוספתי כסאות מעניינים ועוד אקססוריז מתאימים מאלי אקספרס, בסך כולל שלא עבר את ה 1000 ש"ח. סה"כ פחות מ 12000 לחדר, שלדעת, ולצרכי, מכיל הכל.
לא באה להפחית מעבודתה של רייזי שהיא מדהימה בכל קנה מידה, אלא לעודד את אלו שאין ידם משגת, שאפשר להסתדר גם אם הולכים על רמה פחות...

raizy gantz

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אין ספק שהחדר מדהים ביופיו. השילוב של הצבעים הרך וה"נסיכי", המבנה המיוחד של הנגרות עם הנישות והמדפים האינטגרליים משובב עין! ואכן אני חושבת שמי שמחפש כזו רמה של יופי צריך להוציא את המחיר שכתבת,
אבל אם הנושא הוא ניצול של חלל, כפי שהודגש כאן, הרי שניתן לנצל את החלל בצורה מיטבית בפחות מחצי מחיר.
בל"נ אני אעלה בהמשך היום תמונות ותוכנית של חדר שיש לי בערך באותן מידות, עם תכולה דומה לחדר המדובר באשכול.
הזמנתי את הרהיטים בחנות איכותית, עם קצת תוספת מחיר להתאמה אישית קלה. הרהיטים עלו לי כ 11000, הוספתי כסאות מעניינים ועוד אקססוריז מתאימים מאלי אקספרס, בסך כולל שלא עבר את ה 1000 ש"ח. סה"כ פחות מ 12000 לחדר, שלדעת, ולצרכי, מכיל הכל.
לא באה להפחית מעבודתה של רייזי שהיא מדהימה בכל קנה מידה, אלא לעודד את אלו שאין ידם משגת, שאפשר להסתדר גם אם הולכים על רמה פחות...
צודקת חלקית
הלקוחה שילמה הרבה גם על העיצוב.
והערה שלך אכן נותנת תקווה לאלו שרוצים ניצול מיטבי של החדר
ועדיין לשלם פחות.
אבל גם בלי הגימורים של הצבע בתנור, החריצים וכו'
הנגרות המורכבת הזו לא יכולה להגיע ל-12 א"ש.
תמיד אפשר ללכת לחנות רהיטים ולקנות ארון+מכתביה+מיטות
ולצאת ממש בזול.
אך לא בזאת עסקינן באשכול זה.
התוצאות מבחינת המרחב בחדר שונות לגמרי.
והן מבחינת ריבוי הפונקציות בנגרות (ארגז מצעים/אחסון ילקוטים/נישות למשחקים/ספריה מעל מיטה וכו...)

רגע של ניצחון

משתמש מקצוען
צודקת לגמרי
זה מה שגם אני חשבתי כשראיתי את האשכולות
החדר יפיפה אבל הוילון או השטיח או החריצים בארון לא תורמים לניצול השטח וכן מייקרים מאד...
גם כשעושים נגרות מותאמת אישית. עבור צרכים ממדויקים יש רמות השקעה שונות נטו בשביל היופי החיצוני ואז לא מדויק לכתוב שזה המחיר לנגרות אישית עבור ניצול שטח אלא לחדר נסיכות שמזמינים עבורן צבע מותאם אישית וכו'...

נערך לאחרונה ב:

תפארת יהודית-שמלות

משתמש רשום
מנוי פרימיום
מאלף!!

ברבור1

משתמש מקצוען
הנדסת תוכנה
מעניין לראות תמונה
ולשמוע מי הנגר
כי זה נשמע ממש חצי מחיר
זה ממש לא חצי מחיר,
ארון בלבד עלה לי 12,
תוסיפי מיטה נפתחת ל3,
תוסיפי שולחן כתיבה מדפים...
אז אצל הנגר שלי , היה יוצא לך קצת פחות אבל גם 20 לפחות.....

קושקוש

משתמש... תחליטו אתם!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לא ראיתי ממה הארון עשוי [סנדוויץ'/MDF/MDF ירוק/מלמין וכו'] וגם לא גודל רוחב/גובה
כנראה שהארון אצלך קטן בהרבה,
אנחנו עשינו ארון סנדוויץ' 1.90/2.60 עם שולחן + כוורת, לא אצל נגר אלא אצל אחד המפעלים הנפוצים ביותר וסה"כ עם ההובלה יצא לנו באזור ה10,000 [אולי מעט פחות]
אם תוסיפו את המיטה ואת הארונות שמעל השולחן [פלוס זה שהשולחן כולל מגירות] הרי רק המיטה אפילו כשתקנו בחברה ולא נגר היא תעלה לכם כמה אלפים... להערכתי אפילו בלי הצביעה בתנור והחריצים וכו', אם תקחו פורמייקה רגילה זה כבר יצא לכם הרבה הרבה יותר מ 11,000, להערכתי באיזור ה15,000 לפחות.
וכל זה כמובן לא בעבודת נגר ולא עם החיפוי המדהים הזה...

אבל באמת @raizy gantz עבודה מדהימה... אין מילים.

shishi

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
תעלי תמונה של החדר שלך...

z.k.

משתמש פעיל
מצרפת תמונות.
(אח"כ הזמנתי גם 2 כריות נוי ירוקות עם הדפסה של השמות של הבנות באלי אקספרס ב 10 ש"ח כל אחת).
אם יש שאלת אשמח לענות.
IMG_0289.JPG
IMG_0298.JPG
img_0299-jpg.1596750

קבצים מצורפים

• IMG_0299.JPG
    IMG_0299.JPG
    4.6 MB · צפיות: 65
  • IMG_0301.JPG
    IMG_0301.JPG
    4.5 MB · צפיות: 17
  • IMG_0303.JPG
    IMG_0303.JPG
    4.7 MB · צפיות: 18

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה