דרוש מידע אז איפה קניתם בסוף בגדי שבת לקיץ תשעח?..

מצב
הנושא נעול.

צפורן

משתמש מקצוען
סליחה שאני מצטרפת ולא יודעת בידיוק אם אני צודקת או לא.. אבל יש לי תחושה עגומה למדי שהחצאית של הבת שלך אכן היתה יותר מידי ארוכה.. (גם נשמע לי טיפה מוזר לשלוח על כזה דבר אאכ זה מטאטא את הרחוב)
חשוב לי שבנותי תרגשנה טוב בכל המובנים, וגם תהיינה צנועות, ואני ממש לא חניוקית.
למעשה, אני מעדיפה להעלים עין כשנראה לי שלהעיר יהיה בגדר "דבר שאינו נשמע".
בכל זאת, כשאני משלמת על בגד, אני מעדיפה לשלם על בגד שהוא גם צנוע וגם יתן להן הרגשה טובה, ואני מתוסכלת מזה שקשה עד בלתי אפשרי למצוא דבר כזה.
בנוגע לבתי הגדולה, זה סיפור של יותר מ10 שנים... אז היו באפנה חצאיות מטאטאות רצפה, והמורות דרשו "שיראו שיש לבנות רגלים". אני הצלחתי לראות רגלים, המורה כנראה היתה זקוקה למשקפים....

צפורן

משתמש מקצוען
זה לא האישיו.
הנושא הוא, שעיתון שמתיימר להיות מיינסטרימי וכך הוא אכן נתפס בעיני רבים, מעלה על גבי דפיו תמונות לא כ"כ צנועות ומי מדבר על מגבלת גיל 3 ז"ל.
להיכן הציבור הולך? מה המיינסטרים חושב? אנשי העיתון יודעים זאת היטב...
יש כאן כאב על המצב, וגם אם המצב יותר טוב, יש כאן כאב על התנהלות העיתון שמציג את עצמו בתור הז'אנר המרכזי, בה בשעה שהוא מכוון למכנה משותף נמוך שיביא כמה שיותר קוראים ונזהר לא למתוח את החבל יותר מידי, כדי לא לאבד קוראים שאמנם הם תמימים אבל עדיין שמרנים ויש גבול למה שהם מסוגלים לסבול.
העיתון ממש לא מיינסטרימי, בכל אופן, לא אצל הק"סניקים המצומצמים...

לי באופן אישי, אין שום בעיה עם תמונות ילדות מעל גיל 3 ואפילו תמונות נשים במגזין המיועד לנשים. למי זה אמור להפריע? למה אסור לראות תמונת אשה צנועה?

גם אין לי בעיה עם זה שעיתון מתיימר להיות מיינסטרימי.
כל העיתונים החרדים מתיימרים.

יש לי בעיה עם זה שקשה להשיג ביגוד צנוע.

משה גל

משתמש מקצוען
בסדר בואו נשווה בין פרסומות של ני פארם
לא הבנתם!
לא דובר על פרסומות, המוכרות הן שהיו לא צנועות.
הוא פיטר כל עובדת שלא התלבשה בצניעות. אדם חילוני.
בלי מחאות ובלי הפגנות, פגישה אחת פשוטה עם מנהל מרחב.

(יש עוד דומגאות שזה רק אצל החרדים... שווה לקחת קבלנים ערבים להרוויח את ההפרש ולא לפרנס יהודים... נו נו )
א. אח, איזו עקיצה!
ב. ברור שערבים מתפרנסים רק מהחרדים. בחול המועד אין לערבים מה לאכול...
פרנסת יהודים היא ערך חשוב. הכיס שלנו יותר חשוב, וההלכה מתייחסת לזה בפירוש, שאם יש הפרש - יכול להעדיף את הגוי (ולא את מע"מ ואולמות התצוגה).

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלא

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד יְהוָה לֹא גָבַהּ לִבִּי וְלֹא רָמוּ עֵינַי וְלֹא הִלַּכְתִּי בִּגְדֹלוֹת וּבְנִפְלָאוֹת מִמֶּנִּי:ב אִם לֹא שִׁוִּיתִי וְדוֹמַמְתִּי נַפְשִׁי כְּגָמֻל עֲלֵי אִמּוֹ כַּגָּמֻל עָלַי נַפְשִׁי:ג יַחֵל יִשְׂרָאֵל אֶל יְהוָה מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  45  פעמים

אתגר AI

ממה זה עשוי...? • אתגר 16

לוח מודעות

למעלה