אותה הגברת בשינוי קל של האדרת

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
אחייניתי הבכורה מתבתמצת אוטוטו, וכל המשפחה בכוננות.

אמי שתחי' מאד אוהבת ליצור, והיה ברור שהיא תפנק את האירוע במעשי ידיה. היא החליטה לערוך מעין חזרה גנרלית קולינרית, כדי לא להגיע לאירוע עם תוצאות בוסריות.

לשם כך הכינה עוגת מספרים, אבל היתה חייב לצקת את הטאץ' האישי שלה, וכך העוגה יצאה קצת אחרת מהמקובל (ועדיין יפה מאד בעיני ובעיני רואיה. התמונות בפירוש פחות מחמיאות לה). אין עליה ממתקים, אלא עיטורי שושנים, והזילוף בין הקומות צבעוני.

זהו ניסיון ראשון שלה בזילוף עיטורים ופרחים ובהכנת עוגת מספרים, אז קבלו בהבנה אם העוגה לא עומדת בסטנדרט מקצועני. טעימה היא היתה, זאת אני יכולה להבטיח (חדות העין תבחנה בסימני ניסור).

קבצים מצורפים

• עוגה.JPG
    12.4 MB · צפיות: 418
  • עוגה 2.JPG
    11.5 MB · צפיות: 301

ע.מ.

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
יצירה מתוקה וצבעים ממש מתוקים!

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
מיוחד!!
אהבתי את הצבעוניות של הקצפת.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
זהו ניסיון ראשון שלה בזילוף עיטורים ופרחים ובהכנת עוגת מספרים, אז קבלו בהבנה אם העוגה לא עומדת בסטנדרט מקצועני. טעימה היא היתה, זאת אני יכולה להבטיח (חדות העין תבחנה בסימני ניסור).
את בטוחה שזה פעם ראשונה בזילוף ? א"כ זה יפה מאד!

קלרינט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
העוגה מרשימה מאד!
בלעה"ר, איזה סבתא יצירתית וצעירה ברוחה...
יה"ר שתזכה לחגוג כך לכל הנכדות וגם לנינות, עם הרבה מרץ וכח!!!

אהבתי את הרעיון והגדרה של:
חזרה גנרלית קולינרית
:) :):)

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
וואו, אמא שלי תשמין מנחת אם אספר לה איזה מקצועניות החמיאו לה כאן באשכול.

shira bira

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אחייניתי הבכורה מתבתמצת אוטוטו, וכל המשפחה בכוננות.

אמי שתחי' מאד אוהבת ליצור, והיה ברור שהיא תפנק את האירוע במעשי ידיה. היא החליטה לערוך מעין חזרה גנרלית קולינרית, כדי לא להגיע לאירוע עם תוצאות בוסריות.

לשם כך הכינה עוגת מספרים, אבל היתה חייב לצקת את הטאץ' האישי שלה, וכך העוגה יצאה קצת אחרת מהמקובל (ועדיין יפה מאד בעיני ובעיני רואיה. התמונות בפירוש פחות מחמיאות לה). אין עליה ממתקים, אלא עיטורי שושנים, והזילוף בין הקומות צבעוני.

העוגה יפהפיה ושילוב צבעי הוורוד והירקרק הוא מהמם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכו

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת בְּשׁוּב יְהוָה אֶת שִׁיבַת צִיּוֹן הָיִינוּ כְּחֹלְמִים:ב אָז יִמָּלֵא שְׂחוֹק פִּינוּ וּלְשׁוֹנֵנוּ רִנָּה אָז יֹאמְרוּ בַגּוֹיִם הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִם אֵלֶּה:ג הִגְדִּיל יְהוָה לַעֲשׂוֹת עִמָּנוּ הָיִינוּ שְׂמֵחִים:ד שׁוּבָה יְהוָה אֶת (שבותנו) שְׁבִיתֵנוּ כַּאֲפִיקִים בַּנֶּגֶב:ה הַזֹּרְעִים בְּדִמְעָה בְּרִנָּה יִקְצֹרוּ:ו הָלוֹךְ יֵלֵךְ וּבָכֹה נֹשֵׂא מֶשֶׁךְ הַזָּרַע בֹּא יָבוֹא בְרִנָּה נֹשֵׂא אֲלֻמֹּתָיו:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה