שיתוף אושר שכזה!

מימי שיי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
תרגישו חופשיים להעיר ולהאיר.
סריקה_20230820 (3).jpg

וכמובן, תהליך כנהוג לאחרונה כאן בפורום.
סריקה_20230820.jpg
סריקה_20230820 (2).jpg

לחסומים-

קבצים מצורפים

• סריקה_20230820.pdf
    5.1 MB · צפיות: 30

דה וינצ'ית

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממש יפה, אהבתי במיוחד את הבגד- עומד מאד טבעי על הגוףוהעיניים בכלל.... עמוקות ומאושרות!
ביקשת הערות... אז הנה כמה: לטעמי, המעבר בין הפנים לשיער לא עבר לי חלק, הפנים יותר מדויקות ואמיתיות לעומת השיער... כמובן יכול להיות שזה רק אני.זה יכול להיות גם סגנון . כמו כן האוזן יכולה להיות גבוהה יותר... בין העיניים לסוף האף. חושבת גם שקו הסנטר יכול להיות חד יותר, האזור הצהוב נראה כמו אזור שמנמן כזה ולא עורף... אבל זה תלוי בתמונת המקור כמובן(הסימונים היו בעכבר ולכן לא ברורים ככ....)
1692552255716.png
S

ילדה מתוקה וציור מהממם!

מימי שיי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ממש יפה, אהבתי במיוחד את הבגד- עומד מאד טבעי על הגוףוהעיניים בכלל.... עמוקות ומאושרות!
ביקשת הערות... אז הנה כמה: לטעמי, המעבר בין הפנים לשיער לא עבר לי חלק, הפנים יותר מדויקות ואמיתיות לעומת השיער... כמובן יכול להיות שזה רק אני.זה יכול להיות גם סגנון . כמו כן האוזן יכולה להיות גבוהה יותר... בין העיניים לסוף האף. חושבת גם שקו הסנטר יכול להיות חד יותר, האזור הצהוב נראה כמו אזור שמנמן כזה ולא עורף... אבל זה תלוי בתמונת המקור כמובן(הסימונים היו בעכבר ולכן לא ברורים ככ....)צפה בקובץ המצורף 1444538S

ילדה מתוקה וציור מהממם!
תודה רבה!
בנוגע למיקום האוזן, הזווית צילום של התמונה היא מלמטה, ולכן האוזן אמורה להיות יותר נמוכה.

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
יפה זה לא מילה!
המבט, התמימות, הרצון לאיזה ממתק (מה כבר יכול לשמח תינוקי חמוד כזה?),
משתלבים לפנים מתוקות.

מה שכתבה @דה וינצ'ית לגבי השער, דוקא לא הפריע לי כל כך. (יש הרבה כאלו עם שיער דליל. מצד שני, בשיער דליל כזה לא אמורה להיות קוקיה כזאת עבה. אז אולי יש צדק בדבריה).

דוקא הפריעו לי קצת שני דברים אחרים (אמרת להרגיש 'חופשי'..):
א) האף נראה טיפה'לה מעוך משני הצדדים (בעיקר השמאלי).
ב) השיניים נראות כאילו יש תחתיהן איזה 'גשר שקוף' ליישור.
אולי זה דמיון שלי, אבל כך יש לי הרושם.

אבל חוץ מזה הכל יפה ומושלם.
הלחיים מזמינות צביטה, הגבות נאות,
והעיניים בכלל מושלמות!!
המבע כל כך אמיתי, שזה לא רגיל בכלל!!

RPO

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
וואו!!!
העיניים!!
והכל!
איזה סגנון איור מיוחד!

משתמשת אחת

משתמש צעיר
מאוד אהבתי את הסגנון הזה, ששילבת בין הפנים הריאליסטיות לבין השיער שיותר משורבט. ממש יפה!
כן משהו קצת מוזר לי בעין בפה ובאף

מימי שיי

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
וואי איזה מותק
יפה זה לא מילה!
המבט, התמימות, הרצון לאיזה ממתק (מה כבר יכול לשמח תינוקי חמוד כזה?),
משתלבים לפנים מתוקות.

מה שכתבה @דה וינצ'ית לגבי השער, דוקא לא הפריע לי כל כך. (יש הרבה כאלו עם שיער דליל. מצד שני, בשיער דליל כזה לא אמורה להיות קוקיה כזאת עבה. אז אולי יש צדק בדבריה).

דוקא הפריעו לי קצת שני דברים אחרים (אמרת להרגיש 'חופשי'..):
א) האף נראה טיפה'לה מעוך משני הצדדים (בעיקר השמאלי).
ב) השיניים נראות כאילו יש תחתיהן איזה 'גשר שקוף' ליישור.
אולי זה דמיון שלי, אבל כך יש לי הרושם.

אבל חוץ מזה הכל יפה ומושלם.
הלחיים מזמינות צביטה, הגבות נאות,
והעיניים בכלל מושלמות!!
המבע כל כך אמיתי, שזה לא רגיל בכלל!!
וואו!!!
העיניים!!
והכל!
איזה סגנון איור מיוחד!
אוי, זה מהמם!! ממש אהבתי!!
מאוד אהבתי את הסגנון הזה, ששילבת בין הפנים הריאליסטיות לבין השיער שיותר משורבט. ממש יפה!
כן משהו קצת מוזר לי בעין בפה ובאף
תודה רבה לכולכם!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  16  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה