אור צהוב/אור לבן

levzahav

משתמש מקצוען
אז זהו שאני מתחברת לצהוב, מבחינתי אור צהוב משרה רוגע,חמימות, ביתיות.
אנחנו הולכים לעבור דירה ולהתקין תאורה בכל הבית...עכשיו אני שומעת שמומלץ במטבח אור לבן......
ממש קשה לי להתחבר!
מה דעתכם???????

לארג'ית

משתמש מקצוען
לי יש במטבח אור צהוב,
אם את אוהבת זה מעולה.
לי לא מפריע למרות שאני אוהבת יותר את הלבן,
רק שימי לב שאור צהוב עושה חום.
ודבר קטן נוסף - שלפחות יהיה לך מקום אחד בבית עם אור לבן כי קשה מאד להתאפר עם אור צהוב,
לא רואים נכון וברור, אחרת האיפור לא תמיד יוצא מאוזן.

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אני בעד תאורה צהובה, גם במטבח. ובפרט אם המטבח פתוח לסלון כמו ברבות מהדירות היום.
צריך לדאוג לעוצמת תאורה מספקת כמובן.

קליין

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
עיצוב ואדריכלות פנים
אור צהוב יותר בריא. אם את מתלבטת, קחי למטבח אור בגוון COOL WHITE. זה גוון דומה לאור השמש,וייתן צבע נכון ויפה לאוכל במטבח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק טז

א מִכְתָּם לְדָוִד שָׁמְרֵנִי אֵל כִּי חָסִיתִי בָךְ:ב אָמַרְתְּ לַיהוָה אֲדֹנָי אָתָּה טוֹבָתִי בַּל עָלֶיךָ:ג לִקְדוֹשִׁים אֲשֶׁר בָּאָרֶץ הֵמָּה וְאַדִּירֵי כָּל חֶפְצִי בָם:ד יִרְבּוּ עַצְּבוֹתָם אַחֵר מָהָרוּ בַּל אַסִּיךְ נִסְכֵּיהֶם מִדָּם וּבַל אֶשָּׂא אֶת שְׁמוֹתָם עַל שְׂפָתָי:ה יְהוָה מְנָת חֶלְקִי וְכוֹסִי אַתָּה תּוֹמִיךְ גּוֹרָלִי:ו חֲבָלִים נָפְלוּ לִי בַּנְּעִמִים אַף נַחֲלָת שָׁפְרָה עָלָי:ז אֲבָרֵךְ אֶת יְהוָה אֲשֶׁר יְעָצָנִי אַף לֵילוֹת יִסְּרוּנִי כִלְיוֹתָי:ח שִׁוִּיתִי יְהוָה לְנֶגְדִּי תָמִיד כִּי מִימִינִי בַּל אֶמּוֹט:ט לָכֵן שָׂמַח לִבִּי וַיָּגֶל כְּבוֹדִי אַף בְּשָׂרִי יִשְׁכֹּן לָבֶטַח:י כִּי לֹא תַעֲזֹב נַפְשִׁי לִשְׁאוֹל לֹא תִתֵּן חֲסִידְךָ לִרְאוֹת שָׁחַת:יא תּוֹדִיעֵנִי אֹרַח חַיִּים שֹׂבַע שְׂמָחוֹת אֶת פָּנֶיךָ נְעִמוֹת בִּימִינְךָ נֶצַח:
נקרא  17  פעמים

אתגר AI

האנשה • 2

לוח מודעות

למעלה