דרוש מידע אורטופד מומחה לכאבים בברך

נעמה93

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
פרטי, לא משנה איפה, עם זמינות מיידית
אשמח למידע

תילתן

משתמש סופר מקצוען
פרטי, לא משנה איפה, עם זמינות מיידית
אשמח למידע
פרופסור הלפרין מספר 1
אבל יש לכם צילומים?
אחרת אין טעם ללכת אליו
אני חושב שהוא מקבל בבני ברק מפעם לפעם ללא תשלום
אם מתאים מאני יכול לשאול את אימא שלי שנותחה על ידיו בברכיים

נעמה93

משתמש מקצוען
עריכה והפקת סרטים
פרופסור הלפרין מספר 1
אבל יש לכם צילומים?
אחרת אין טעם ללכת אליו
אני חושב שהוא מקבל בבני ברק מפעם לפעם ללא תשלום
אם מתאים מאני יכול לשאול את אימא שלי שנותחה על ידיו בברכיים
יש צילומים. לא חשוב המחיר. זה לאישה מבוגרת שסובלת מאד וצריכה תור בדחיפות. אם יש אשפרות לפרטים אשמח מאד.

תילתן

משתמש סופר מקצוען
זה הולך ככה:
מטלפנים 050-9855552
עונה גב' אורית
לטלפן בשעות 18:00 עד 22:00
היא קובעת תורים אליו שמתקיימים כל יום שישי בעזרה למרפא ליד קומת הבריכה

צריך סבלנות לתפוס אותה כי יש עומס,
כשתופסים בטלפון אפשר לשאול אותה או במשרדי עזרה למרפא אם הוא מקבל גם פרטי באופן מידי,
אני בטוח שיש כזאת אפשרות כי לקחתי את אימי בעבר לראשל"צ לביקורת אצלו.

הוא כבר מבוגר ולא מנתח במו ידיו אבל,
הוא עושה את האבחון הראשוני וממליץ על מנתח הטוב בתחום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת זְכוֹר יְהוָה לְדָוִד אֵת כָּל עֻנּוֹתוֹ:ב אֲשֶׁר נִשְׁבַּע לַיהוָה נָדַר לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ג אִם אָבֹא בְּאֹהֶל בֵּיתִי אִם אֶעֱלֶה עַל עֶרֶשׂ יְצוּעָי:ד אִם אֶתֵּן שְׁנַת לְעֵינָי לְעַפְעַפַּי תְּנוּמָה:ה עַד אֶמְצָא מָקוֹם לַיהוָה מִשְׁכָּנוֹת לַאֲבִיר יַעֲקֹב:ו הִנֵּה שְׁמַעֲנוּהָ בְאֶפְרָתָה מְצָאנוּהָ בִּשְׂדֵי יָעַר:ז נָבוֹאָה לְמִשְׁכְּנוֹתָיו נִשְׁתַּחֲוֶה לַהֲדֹם רַגְלָיו:ח קוּמָה יְהוָה לִמְנוּחָתֶךָ אַתָּה וַאֲרוֹן עֻזֶּךָ:ט כֹּהֲנֶיךָ יִלְבְּשׁוּ צֶדֶק וַחֲסִידֶיךָ יְרַנֵּנוּ:י בַּעֲבוּר דָּוִד עַבְדֶּךָ אַל תָּשֵׁב פְּנֵי מְשִׁיחֶךָ:יא נִשְׁבַּע יְהוָה לְדָוִד אֱמֶת לֹא יָשׁוּב מִמֶּנָּה מִפְּרִי בִטְנְךָ אָשִׁית לְכִסֵּא לָךְ:יב אִם יִשְׁמְרוּ בָנֶיךָ בְּרִיתִי וְעֵדֹתִי זוֹ אֲלַמְּדֵם גַּם בְּנֵיהֶם עֲדֵי עַד יֵשְׁבוּ לְכִסֵּא לָךְ:יג כִּי בָחַר יְהוָה בְּצִיּוֹן אִוָּהּ לְמוֹשָׁב לוֹ:יד זֹאת מְנוּחָתִי עֲדֵי עַד פֹּה אֵשֵׁב כִּי אִוִּתִיהָ:טו צֵידָהּ בָּרֵךְ אֲבָרֵךְ אֶבְיוֹנֶיהָ אַשְׂבִּיעַ לָחֶם:טז וְכֹהֲנֶיהָ אַלְבִּישׁ יֶשַׁע וַחֲסִידֶיהָ רַנֵּן יְרַנֵּנוּ:יז שָׁם אַצְמִיחַ קֶרֶן לְדָוִד עָרַכְתִּי נֵר לִמְשִׁיחִי:יח אוֹיְבָיו אַלְבִּישׁ בֹּשֶׁת וְעָלָיו יָצִיץ נִזְרוֹ:
נקרא  18  פעמים

אתגר AI

תקווה לעתיד טוב יותר • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה