התייעצות אורגנית לילדה בת 10 שמתחילה עכשיו חוג

זיס

משתמש פעיל
אשמח בבקשה לקבל המלצות איפה הכי זול לקנות אורגנית לילדה בת 10 שעכשיו התחילה חוג אורגן.
איזה חברה?
וכמה להשקיע?
תודה רבה מראש

קלאסיקה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
אשמח בבקשה לקבל המלצות איפה הכי זול לקנות אורגנית לילדה בת 10 שעכשיו התחילה חוג אורגן.
איזה חברה?
וכמה להשקיע?
תודה רבה מראש
יש אופציה לקנות אורגנית בטווח של 600-700 ש"ח של ימהה או קסיו. בדרך כלל הצלילים במחירים האלה לא איכותיים מספיק ובמידה והיא תתמיד ותתקדם זה כנראה יפריע לה די מהר.
יש גם אופציה לקנות במחיר הזה ואפילו פחות אורגנית יד שניה, ככה מקבלים משהו יותר איכותי במחיר זול. (רק צריך לברר ולבדוק שהשנאי וכל הקלידים והכפתורים פועלים טוב).
בכל מקרה אם בטווח הארוך היא תתקדם יותר, תצטרכו להשקיע באורגנית יקרה עם צלילים נורמלים שזה כבר בסביבות ה-3000 ש"ח ומעלה, אז מראש צריך לקחת בחשבון שהאורגנית הראשונה היא תמיד זמנית ולא שווה להשקיע בה מידי הרבה.

זיס

משתמש פעיל
הייתי בחנות והוא הציע לי את הדגם של ימהה 343 עם טאצ' ב900 ש"ח לא כולל תיק וסטנד.

2 שאלות
זה דגם טוב ששוה להשקיע בו?
והאם זה זול יקר?
תודה רבה רבה מראש

רינה דיצה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
אם את רוצה רק בשביל התחלה ממש ולא לשלם יקר (הבן שלי למד עם זה שנה) יש לי אורגנית למכירה במצב חדש כולל נרתיק ב250 ש"ח בלבד!
(הנרתיק עלה 150 ש"ח)
0504145552

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אם את רוצה רק בשביל התחלה ממש ולא לשלם יקר (הבן שלי למד עם זה שנה) יש לי אורגנית למכירה במצב חדש כולל נרתיק ב250 ש"ח בלבד!
(הנרתיק עלה 150 ש"ח)
0504145552
עדין רלוונטי?

פ.צ.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
מחפשת לקנות במודיעין עילית אורגנית פשוטה, יד שניה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה