אופיס 2016

עדין

משתמש רשום
ראיתי שכבר מופץ באנגלית.

יש כבר להשיג גם בעברית?

מה החידושים והשדרוגים?

הבאגים מהגרסא הקודמת מתוקנים?

בקיצור, כדאי להתקין את זה?

נחמד מאד

משתמש צעיר
אני התקנתי את אופיס 2016 החדש בעברית, עובד מצוין!

לדעתי החידוש העוצמתי הגדול של הוורד החדש הוא, שהוא מתרגם PDF עם העיצוב. כמו תוכנת ABBYY FineReader.
רק שבנוסף לתוכנה הנ"ל, וורד החדש ממיר גם ניקוד. דבר שהתוכנה הנ"ל לא מסוגלת.

חצי

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
D I G I T A L
ומה אם הפונטים? תיקנו בגרסה הזה?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מה החידושים שם באקסס או באקסל?

שוקו1

משתמש רשום
מצב משונה

הבאג לא תוקן, מאות תלונות שהופנו למיקרוסופט גם בקהילת התמיכה שלהם לא זוכות למענה רציני והתומכים כל פעם "מופתעים מחדש" מהבעיה
הענין הוא שגם באופיס 16 זה לא תוקן ולכן קלושים הסיכויים שזה יתוקן אי פעם, יש גם בעיות זיכרון מהמעט נסיון שיש לי ב16
בקיצור אני משנמך חזרה וחבל.
התחושה שלי שהם לא מתייחסים יותר לאופיס כתכנת עריכה לטקסט אלא משהו קליל יותר
אולי לחץ של לקוחות יעזור, אבל קשה להאמין.

הגפן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
הבעיה רק בעברית או בעוד שפות?
מתכנתים פרטיים לא יכולים לתקן את זה?

ag

חבר קהילה: מעצבים גרפיים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
האקסל עבר שינוי קוסמטי אדיר בהחלט.

asf

משתמש פעיל
אני לא יודע על מה מדברים יש לי אופיס 2016 ואין לי שום בעי' עם הגופנים

רק דבר אחד שאני שמתי לב רק עכשיו שאין תצוגה לאותיות עברי בחלונית של הגופנים אבל בתוך המסמך כן יש תמיכה מאה אחוז

מה שיכול להיות שיש לכם RETAIL ושם כן יש לי יש VL ואין

עוד שיפור זה שעד עכשיו בוינדוס 8.1 עם היה אנגלית השפה הברירת מחדל ופתחו וורד בשעת שעברית הייתה נבחרת אז כל הקיצורים של המקלדת לא עבדו וזה כבר מתוקן

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמ

א לַמְנַצֵּחַ מִזְמוֹר לְדָוִד:ב חַלְּצֵנִי יְהוָה מֵאָדָם רָע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי:ג אֲשֶׁר חָשְׁבוּ רָעוֹת בְּלֵב כָּל יוֹם יָגוּרוּ מִלְחָמוֹת:ד שָׁנֲנוּ לְשׁוֹנָם כְּמוֹ נָחָשׁ חֲמַת עַכְשׁוּב תַּחַת שְׂפָתֵימוֹ סֶלָה:ה שָׁמְרֵנִי יְהוָה מִידֵי רָשָׁע מֵאִישׁ חֲמָסִים תִּנְצְרֵנִי אֲשֶׁר חָשְׁבוּ לִדְחוֹת פְּעָמָי:ו טָמְנוּ גֵאִים פַּח לִי וַחֲבָלִים פָּרְשׂוּ רֶשֶׁת לְיַד מַעְגָּל מֹקְשִׁים שָׁתוּ לִי סֶלָה:ז אָמַרְתִּי לַיהוָה אֵלִי אָתָּה הַאֲזִינָה יְהוָה קוֹל תַּחֲנוּנָי:ח יְהוִֹה אֲדֹנָי עֹז יְשׁוּעָתִי סַכֹּתָה לְרֹאשִׁי בְּיוֹם נָשֶׁק:ט אַל תִּתֵּן יְהוָה מַאֲוַיֵּי רָשָׁע זְמָמוֹ אַל תָּפֵק יָרוּמוּ סֶלָה:י רֹאשׁ מְסִבָּי עֲמַל שְׂפָתֵימוֹ (יכסומו) יְכַסֵּמוֹ:יא (ימיטו) יִמּוֹטוּ עֲלֵיהֶם גֶּחָלִים בָּאֵשׁ יַפִּלֵם בְּמַהֲמֹרוֹת בַּל יָקוּמוּ:יב אִישׁ לָשׁוֹן בַּל יִכּוֹן בָּאָרֶץ אִישׁ חָמָס רָע יְצוּדֶנּוּ לְמַדְחֵפֹת:יג (ידעת) יָדַעְתִּי כִּי יַעֲשֶׂה יְהוָה דִּין עָנִי מִשְׁפַּט אֶבְיֹנִים:יד אַךְ צַדִּיקִים יוֹדוּ לִשְׁמֶךָ יֵשְׁבוּ יְשָׁרִים אֶת פָּנֶיךָ:
נקרא  10  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה