מידע שימושי אופטיקנה מחלקים כל יום 700 משקפיים חינם לילדים

Rachel z

משתמש פעיל
עד פלוס או מינוס ארבע
עשיתי לבן שלי ממש מדהים

mutagim

משתמש סופר מקצוען
ואם הכנסתי א ת הפרטים ורשמית מספר נייד כשר, אין לי אפשרות להוסיף עוד מספר, כתוב ששם ילדה רשום כבר במערכת. מה אוכל לעשות?

mutagim

משתמש סופר מקצוען
וזה אכן כמו שכתוב? הכל כלול בחינם הזה?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
וזה אכן כמו שכתוב? הכל כלול בחינם הזה?
לבעלי משקפיים פשוטות.
דגמים נבחרים בלבד.

אני פעם באתי עם כמה ילדים ויצאנו בלי אף משקף, מכל הילדים רק אחד התאים מבחינת מספר ולא מצאתי שום דבר שהתאים לילד מהמבחר המאד דל שהיה (זה היה יחסית בזמן מתקדם למבצע יתכן שיש יותר מבחר בהתחלה)
כמו כן, עשו לי בעיה עם בדיקה. אמרו שחיבים בדיקה מהשנה האחרונה (או משקף שעשו בשנה האחרונה) וכשניסינו לעשות בדיקה במקום אמרו שהילד חיב בדיקה עם טיפות משומה ולא עושים במקום.
בקיצור לא ממש הצלחתי באופן אישי.... אבל רבים מצליחים.

יוחנן 1

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו שם עכשיו משקפיים לבן שלי וכיוון שזה מספר גבוה מ4 אז זה עלה לנו 49 ש"ח, אבל העדשות יותר דקות.
רק כדאי לברר קודם בסניף שיש מספיק מבחר, אני התקשרתי לכמה סניפים כדי לדעת לאיפה כדאי לנו ללכת.

מצפה לישועה

משתמש מקצוען
אנחנו קנינו שם עכשיו משקפיים לבן שלי וכיוון שזה מספר גבוה מ4 אז זה עלה לנו 49 ש"ח, אבל העדשות יותר דקות.
רק כדאי לברר קודם בסניף שיש מספיק מבחר, אני התקשרתי לכמה סניפים כדי לדעת לאיפה כדאי לנו ללכת.
תודה על השיתוף, רק שאלה.. האם המספר של הילד שלך זה מגדלת או מקטנת.

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
למה זה כותב לי בכל שעות היממה שהמכסה הסתיימה להיום?
??

CS Design

עיצוב | מיתוג | בניית אתרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה